عکس: شعله های آتش مربی dispels شایعه که آموزش-اردوگاه انشعابات تناسب اندام-مربوط

Calgary Flames موقت کاپیتان Geoff بخش نمی تواند آشکار دقیق دلیل این عجیب و غریب آموزش-اردوگاه فهرستی از انشعابات.

“شرایط” باقی خواهد ماند و شرکت خط. که رفتن به تغییر دهید.

Ward, اما می خواهد برای رد کردن یک پتانسیل توضیح. وی تاکید کرد نه مردانه — از جمله چند کلید همکاران در بعد از ظهر موج نیست که از هم جدا به عنوان نوعی مجازات برای خود پس از مکث سطح تناسب اندام.

“من شنیده ام یک بیت از یک شایعه وجود دارد که مردم فکر می کنم که برخی از این مسائل ممکن است با توجه به شکل و قطعا آن را ندارد,” بخش گفت: رسانه ها یکشنبه آوردن که موضوع خود را. “من تحت تاثیر قرار گرفته و مربیان و مدیریت ما تمام شده است واقعا تحت تاثیر قرار چگونه بچه ها می آیند و به شکل گروه ما. آن بوده است بسیار عالی است.”

شعله های آتش’ آموزش-اردوگاه تفکیک کرده است و در عین حال به تغییر و چهار رو به جلو خطوط نه آبی-آستر و سه جن-جلو در اوایل جلسه پس فقط هشت اسکیت بازان و یک مرد نقاب دار در بعد از ظهر خدمه.

با سوپراستار چپ جناح جانی Gaudreau تقسیم از معمول خود را linemates و قدرت-بازی بازی بگیرید و یاد دهید, آن بوده است صحبت از شهر.

این مهم است به یاد داشته باشید هر بازیکن به طور منظم آزمایش COVID-19 و باید علامت رایگان حتی وارد پیست بنابراین بهترین حدس می زنم که این یک اقدام احتیاطی بر اساس پتانسیل های ثانویه قرار گرفتن در معرض.

“این ایده آل ترین شرایط” بخش گفت: پس از روز سوم از این بی سابقه تابستان اردوگاه در Saddledome. “اما گفت که ما باید به بهترین چیزی است که ما داریم. مهم ترین چیز برای ما این است که ما در کار ما تکرار در و بچه ها قطعا گرفتن که. بنابراین ما احساس می کنیم مثل آن سود برای ما به یک بیت از یک دیگر اردوگاه. که به ما کمک می کند که بر اساس آن آغاز شده است.

“ما باید به ارزیابی آن به صورت روزانه و فقط نگرانی در مورد آنچه که ما می توانید کنترل کنید. به عنوان من شده است گفت: در تمام طول این شرایط را دیکته برخی از چیزهای عجیب و غریب اما ما باید به پایبندی به آن در حال حاضر.”

هنگامی که تغییر خواهد کرد که هیچ کس مطمئن است.

بخش به نظر نمی رسد بیش از حد نگران و گفت او را خوشحال و با کسب و کار مانند نگرش و “مادر رویکرد” که او را دیده می شود تا کنون در فاز 3.

وی افزود: آنها تا به حال نشده به ظروف سرباز یا مسافر با معمول روال اداری.

او اما می خواهم به دریافت کل گروه با هم.

“به سرعت به عنوان ما می تواند احتمالا هدف ما این است که پرش به برخی از scrimmaging و intrasquad بازی, بنابراین ما می تواند آنچه که ما احساس می کنیم یک ضرورت است که ما در اردوگاه های آموزشی به یکی دیگر از شکاف” بخش گفت.


شعله های آتش دیوید Rittich (L) استقبال الیاس Lindholm و الیور Kylington در Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز چهارشنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

در اطراف تخته

برخی از مردمی شکل NHL برنامه سازان هستند آجیل برای برگزاری یک نمایشگاه بین شعله های آتش و قوس رقیب Edmonton Oilers.

بعد از همه وجود دارد مقدار زیادی از گوشت گاو در چهار به طور منظم فصل اقساط نبرد آلبرتا با تکه های چوب و کار انضباطی جلسات یک جنگ واژه ها در رسانه ها و حتی یک دروازه بان مبارزه با.

می توانید متی Tkachuk و زاک Kassian واقعا قابل اعتماد برای بازی خوب در یک tune-up? فقط با یک نمایشگاه قبل به مدرک تحصیلی, دور, هیچ یک از طرفین می خواهد به نشستن ستاره های خود را برای این ماه ژوئیه 28 دوستانه.

“ما واقعا به دنبال به جلو به بازی فقط به این دلیل که ما در حال بازی واقعا تیم خوب است و به خوبی برای ما” بخش گفت. “شدت زیرا این ادمونتون در حال رفتن به مانند یک حذفی شدت. ما در حال رفتن به بازی در برابر برخی واقعا بازیکنان خوبی که فوق العاده است. من فکر می کنم که ما آماده است. ما در حال رفتن به خوب ویژه-تیم ها — ادمونتون ویژه-تیم عالی هستند — بنابراین ما به ویژه تیم در حال رفتن به دریافت یک آزمون خوب.

“بنابراین من فکر می کنم برای همه چیز است که ما نیاز به دیدن (قبل از) یک سری حذفی فکر نمی کنم شما می توانید از برداشت بهتر حریف برای ما به بازی از ادمونتون به با شما صادق باشد. چون من فکر می کنم آن را به عنوان نزدیک به یک حذفی شبیه سازی به عنوان ما در حال رفتن به, در برابر یک تیم است که من احساس می کنم واقعا واقعا کامل تیم و تیم. بنابراین ما می خواهم این واقعیت است که ما در حال رفتن به آنها را به بازی در نمایشگاه بازی.

“و بچه ها نیست ، آنها می دانند که چه چیزی در خطر است. این نمایشگاه به آماده شدن برای پلی آف, بنابراین من مطمئن هستم که هر دو تیم را که در ذهن داشته باشند.”


شعله های آتش Sean موناهان و علامت جوردانو اسکیت به عنوان تمرین آغاز می شود در طول Calgary Flames اردوگاه آموزشی در Saddledome در کلگری در روز چهارشنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. جیم ولز/Postmedia

جیم ولز/Postmedia

کردن شیشه

سه روز به اردوگاه های آموزشی در Saddledome هنوز هیچ نشانه ای از جلو دیلون Dube و دوستان رابینسون. هر دو “قادر به شرکت” است که همه NHL و nhl on nbc اجازه خواهد داد که باشگاه برای گفتن در مورد سلامت/آسیب وضعیت … دو از کلگری را قابل اطمینان ترین مراکز — Mikael Backlund و درک Ryan — در حال حاضر ممکن است در برخورد با آزار دهنده صدمات. Backlund ساخته شده در اوایل خروج از چهارشنبه اسکیت و نمی گرداند, اگر چه بخش به خبرنگاران گفت: بعد از “من واقعا از سطح بالایی از نگرانی با آن است.” رایان ناپدید شد میدوی را از طریق روز دوشنبه افتتاح جلسه و خال خال شده روی یخ پس از … تبریک به کلگری مطرح Cale ماکار تایید جمعه به عنوان فینالیست برای کلدر جایزه. آن را باید یک روز افتخار برای برنامه های محلی است که به کمک داماد Colorado Avalanche rookie rearguard بود. ماکار است آلوم از Crowchild هاکی انجمن — در حال حاضر رزمندگان شمال غرب و شمال غرب کلگری انجمن ورزشی (NWCAA).

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>