عکس: شعله های آتش’ برودی هر دو ایمنی خانواده, قرارداد, وضعیت در ذهن به عنوان عمل رزومه

در طول همه گیر مکث TJ برودی مشغول هل دادن وزن است.

به معنای واقعی کلمه.

شعله کلگری مجهز هر یک از بازیکنان خود را با سفارشی اسکیت — متصل به خود را معمول اسکیت-چکمه — و برودی بالا برده و درجه سختی و همچنین حداکثر پدرش-زمان از جمله دو ساله پدر سورن در تمرینات.

“او در این سن در حال حاضر که در آن ما باید یک کمی سبد خرید که من او فشار اطراف” برودی گفت. “پس از بازگشت به خانه من می خواهم او فشار در اطراف محله با پوشیدن آن.”

اهمیت خانواده باید همچنین در وزن 30 ساله defenceman به عنوان NHL و nhl on nbc نهایی برنامه ای برای این بی سابقه تابستان راه اندازی مجدد. برودی, همسر, کهربا, مولتیپل اسکلروزیس, که می تواند او را در معرض خطر اگر در معرض COVID-19.

“من قطعا در مورد آن فکر کرد و این یکی از دلایل چرا من برگشتم (به کلگری) به تنهایی” برودی گفت. “ما فقط مصرف آن روز به روز و دیدن که در آن همه چیز است. امیدوارم آنها در هفته آینده و من حداقل به دیدن آنها قبل از ما به حباب اما قطعا چیزی است که همیشه در پشت ذهن خود را.”

برودی می تواند تصمیم گرفتند بدون مجازات اما به زودی به صورت نامحدود رایگان عامل نیست که مسیر بروید. در عوض, او بازگشته است در Saddledome با بگیرید و یاد دهید, prepping برای بازی در سریال در برابر Winnipeg Jets.

آن را یک تصمیم دشوار?

“این سخت است — هاکی روی کار من است” برودی پاسخ داد. “این یکی از آن چیزهایی که در آن شما می خواهید به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. اما در همان زمان به خصوص با من قرارداد بودن من نمی دانم که چگونه است که بر من اگر من نمی آمد.

“اما هر زمان که من آنها را ببینید من قصد دارم به که بنابر احتیاط اضافی را به مطمئن شوید که آن را برای آنها امن است.”

برودی است که یکی از آن بچه ها که می تواند کلیدی برای طولانی تر شدن شعله های آتش ” ماندن در توپی-شهر حباب در ادمونتون.

او می تواند کاری با کاپیتان علامت جوردانو در کلگری بالا جفت شدن وظیفه با تلاش برای تعطیل کردن جت های فوق العاده سه نفر از کایل کانر علامت Scheifele و بلیک ویلر.

با تراویس Hamonic امید بستن برای خود, خانواده, دلیل, No. 7, به احتمال زیاد خواهد پرسید برای ورود بیشتر زمان در مجازات کشتن.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد برودی اهمیت به تیم ملی, شعله های آتش مربی موقت Geoff بخش احساساتی بود مثبت.

“شما فقط باید در زمانی که خطا رفت, چگونه به خوبی او بازی” بخش گفت: با اشاره به سه هفته کشش است که در کلگری کاپیتان بود کنار یک مصدومیت همسترینگ. “من فکر می کنم او در زمان ‘D’ هسته یک کمی خود را به عقب. او افزایش سطح خود را از بازی. من فکر کردم در صورت عدم وجود خطا در خواندن او واقعا پا است. او یک مرد در اتاق ما که می گوید که همه چیز درست در زمان مناسب. او را آرام اما او تا به برخی از واقعی رهبری قوی ویژگی که ما خوشحال هستیم که او شروع به ورزش آن و نشان می دهد کسانی که به طور منظم تر. و من به او بگویید همه زمان چقدر مهم است که به آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول برای ما.

“شما حق بسیاری از مردم حرف نمی زنند اما او را بسیار مهمی از اعضای تیم ما نه تنها با آنچه او می کند بر روی یخ بلکه آنچه او می کند با گروه ما به عنوان یک رهبر و به عنوان یک پسر که توسعه فرهنگ ما و امتیاز بچه ها در مسیر درست از چگونه ما می خواهیم Calgary Flames می شود.”

با برودی پنج سال US$23.25 میلیون پیمان مورد منقضی شده نماینده او ممکن است بخواهید به کلیپ که نظر به آینده مذاکرات است.

قرارداد خود را قطعا در پشت ذهن خود را, اما صاف-اسکیت آبی-بوش نگران خواهد شد که بعد از آن.

“راه من در آن است از آن فرصت دیگری را به عنوان بهترین عنوان شما می توانید در خارج وجود دارد,” او استدلال. “و امیدوارم چیزی می آید.”

کردن شیشه

شعله های آتش’ بسیار صحبت در مورد آموزش-اردوگاه گروه بندی بدون تغییر باقی می ماند اما جنرال موتورز براد Treliving اضطراب است برای درهم کوبیدن هر گونه حدس و گمان است که نه بچه ها بعد از ظهر جلسه از شکل و یا در غیر این صورت در سازمانی بد-کتاب. “گروه بندی که ما روی یخ 100% هیچ مطبوع مسائل. آنها انجام می شود برای انضباطی مسائل انجام می شود نیست زیرا هر کسی که در مشکل و یا انجام نشده آنچه که آنها قرار است به انجام,” Treliving گفت: از طریق ویدئو کنفرانس. “من می خواهم برای برطرف کردن این مفهوم”… چهار روز به اردوگاه های آموزشی شعله های آتش به جلو دیلون Dube و دوستان رابینسون هنوز به اسکیت بازی کردن. ما خال خال Mikael Backlund و درک Ryan — کلگری دوم و سوم خط مراکز — اما هر دو ساخته شده اولیه خارج شده اند و M. I. A. پس از. رایان آیا ضربه یخ فقط برای چند دقیقه بین جلسات پنج شنبه اما رفته بود قبل از اینکه طولانی … اگر شما بوده ام به دنبال همراه شما در حال حاضر می دانیم که همه این باشگاه می گویند در مورد وضعیت هر یک غایب — که می رود برای Dube رابینسون Backlund و رایان — این است که آنها “قادر به شرکت کنند.” که یک لیگ دستور … می خواهید برای ایمن ماندن در حالی که همچنین نشان دادن حمایت خود را برای Saddledome ستاره ؟ شما می توانید در حال حاضر خرید یک بسته از شعله های آتش’ logoed ماسک از طریق آنلاین تیم فروشگاه. حتی بهتر است بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به کارگردانی به طرح های مردمی را از طریق شعله های آتش ،

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>