عکس: شعله های آتش’ Backlund برنامه های در آوردن همینطور نوه ها از خانه در حباب

بسیاری از NHLers در همان قایق به عنوان Mikael Backlund که مجبور به ترک خانواده اش پشت ناشناخته دوره از زمان است.

Mikael Backlund برنامه روی آوردن برخی از همینطور نوه ها از خانه خود را به ادمونتون هنگامی که شعله کلگری در حال قفل کردن در ‘مرکز شهرستان حباب’ در فاز 4 از لیگ ملی هاکی را “بازگشت به بازی’ طرح است.

حس می کند. آیا کسی در واقع لذت بردن از هتل قهوه یا کاغذ-نازک بالش ارائه شده ؟

“من یک قهوه ساز که من دارم را با من به طوری که من می توانید زادگاه من سوئدی قهوه که حمل کردم به من امروز” Backlund با پوزخند گفت:. “این مهم است که من به سوئد قهوه. سپس من را بالش من چون شما هرگز نمی دانید چه بالش مانند در هتل ها. ما وجود دارد برای یک مدت طولانی و من نیاز به مطمئن شوید که من بالش خوب هستند. این چیزی است که من ضربه زننده در مورد.”

Backlund لیست همچنین شامل تصفیه فیزیکی دنده به نگه داشتن او احساس در شکل نوک بالا و کتاب را به نگه داشتن او را اشغال کردند.

و, البته, او, اپل, به طوری که او می توانید در تماس ماندن با همسر فریدا و نوزاد دختر Tillie که هنوز هم در وستروس سوئد همراه با سگ خود را.

بسیاری از NHLers در همان قایق به عنوان Backlund که مجبور به ترک خانواده اش پشت ناشناخته دوره از زمان است. به دلیل تغییر زمان — سوئد هشت ساعت جلوتر از زمان کوهستانی — او معمولا خانواده اش اولین چیزی که زمانی که او از خواب بیدار شده و قبل از او به رختخواب می رود اما همچنین چت با فریدا در طول روز.

“این سخت بوده است — سخت ترین چیز بود ترک خانه من در سوئد,” او گفت:. “پدر من و نامزد او من را برداشت و به من رمه را به فرودگاه. این سخت بود برای خداحافظی به فریدا و Tillie نمی دانستند که من قصد دارم به آنها را ببینید و ما سگ کوچک. آن هرگز آسان است. خوشبختانه Tillie را درک نمی کند که چرا من می روم و فقط می خواستم به نگه داشتن بازی.

“اما در اینجا آینده همه ما فدا کردن چیزی در اینجا و انجام آن را به امید بالا بردن جام. همین دلیل است که ما در حال انجام آن است.”

تازه چشم

فصل تنها دو ماه که شعله های آتش سر مربی Geoff بخش در زمان بیش از این تیم است.

پس از ارتقا به موقت موقعیت در پی نژادی اتهامات علیه لایحه پیترز وارد شد و با عجله در صحنه و نمی باید مقدار زیادی از زمان به بریس برای چه آمده بود.

سپس ناگهان همه از یک کریسمس بود. سپس NHL همه ستاره. پس از آن فقط به عنوان شعله های آتش در حال آماده شدن برای یک حذفی, فشار, فصل NHL در انتظار قرار داده شد با توجه به COVID-19.

اگر وجود دارد هر کسی که قادر به استفاده از مکث به مطالعه تیم خود را به درستی قرار داده و در برخی از مقدار مورد نیاز کار با هم به یدکی آن بخش است.


Mikael Backlund و شعله های آتش سر مربی Geoff بخش در اردوگاه های آموزشی در Saddledome در کلگری در روز جمعه 17 جولای سال 2020 است. Al Charest/Postmedia

Al Charest / Postmedia

“هنگامی که شما در پرش طول وسط فصل, من فکر می کنم یکی از مزایای (Toronto Maple Leafs سر مربی) Sheldon (Keefe) و من هر دو حال (در مصرف بیش از تیم های partway از طریق سال) است که شما تقریبا می دانیم این تیم از آنجا که شما بوده ام در سازمان,” او گفت:. “شما مرتب کردن بر اساس دانید که چگونه بازیکنان متناسب با هم چه شخصیت آنها هستند و آنچه آنها را به جدول به عنوان یک گروه. اما گاهی اوقات شما نمی توانید همیشه در همه چیز شما نیاز به دلیل عمل زمان بسیار کوتاه در طول یک فصل NHL به خصوص در نیمه دوم.”

در عوض بخش و کارکنان مربیگری مارتین Gelinas رایان Huska و ری ادواردز در بر داشت خود را با توده ای از زمان به دنبال از طریق بازی نوار و گپ و گفتگو با بازیکنان.

آن زمان, او گفت:, با ارزش بود و آنها را قرار داده و آن را به آزمون در ‘بازگشت به بازی.’

“در حال حاضر آن را به ما می دهد این فرصت برای قرار دادن نکات تکمیلی در مورد چیزهایی که شاید ما قادر به رسیدن به در طول فصل به طور منظم به دلیل محدودیت زمان در شیوه” او گفت:.

در اطراف تخته

در طول چند روز اول از شعله های آتش’ اردوگاه آموزشی وجود دارد هیچ یک از معمول تبلیغات است که ارسال شده به همراه تخته در Scotiabank Saddledome. حس می کند به عنوان وجود دارد به حال شده است یک حرفه ای هاکی و یا یک دوربین در ساختمان از مارس 12. اما با بازگشت دوربین های تلویزیونی و عکاسان کسی رو یادداشت و گیر کردن به طور منظم تبلیغ مانند جست و خیز ظروف, Tim Hortons, Scotiabank, Coca-Cola, Telus و Sport Chek, در میان دیگران … شعله های آتش defencemen الیور Kylington و Juuso Valimaki ماند دیر و مصرف شد یک تایمر در پایان روز جمعه گروه 1 تمرین … صحبت که شعله های آتش شد و هنوز هم به دو بخش تقسیم کنجکاو گروه — همان آنها می شده است تمام هفته. که به معنی به جلو جانی Gaudreau شد و در گروه دوم در حالی که خود را linemates شان موناهان و الیاس Lindholm شد در گروه … C Derek رایان بود و هنوز هم وجود ندارد و از گروه اول از دست رفته خود را مستقیم چهارم روز, اگر چه او اسکیت به طور خلاصه در پنج شنبه بین گروه اول و دوم … سخت به عنوان خوانده شده آنچه که شعله های آتش’ بازی 1 صف را مانند نگاه در برابر وینیپگ جتز در Aug. 1 با توجه به گروه اصلی نیست به طور کامل مونتاژ نشده است. آلن Quine شد و یک حفره یا سوراخ برای Gaudreau با موناهان و Lindholm, در حالی که احتمالا شعله های آتش در حال رفتن به رفتن با همه استاکتون گرما چهارم خط گلن Gawdin بایرون Froese و متی فیلیپس — the AHL سه نفر که در خط چهارم در روز جمعه اسکیت — اما می گویند هرگز هرگز … شنبه روز کردن شعله های آتش. آنها را از سر اردوگاه های آموزشی در روز یکشنبه.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>