عکس: شعله های آتش’ اندرسون اعتماد به نفس کامل از رفتن به پلی آف مختلف را بیشتر سرگرم کننده و انتشار Kraken!

با 160 به طور منظم فصل بازی زیر کمربند خود را همراه پس از طوفان بر روی صحنه در سال گذشته 23 ساله Calgary Flames defenceman احساس می کند او وارد کرده و به طور کامل آماده شده را در بیانیه ای در پلی آف.

اگر شما تعجب که در آن Rasmus اندرسون در نظر اعتماد به نفس در مورد هویت خود را در لیگ ملی هاکی تجربه و یا بازی خود را به طور کلی اخم نکنید.

با 160 به طور منظم فصل بازی زیر کمربند خود را پس از طوفان بر روی صحنه در سال گذشته 23 ساله Calgary Flames defenceman احساس می کند او وارد کرده و به طور کامل آماده شده را در بیانیه ای در پلی آف با وجود داشتن تنها پنج پست-فصل حضور در رزومه کاری خود را.

اعتماد به نفس مسئله ای نیست.

فقط در یکی از پاسخ خود را در طول روز پنجشنبه پس از عمل رسانه های Webex گره خورده است تماس, زمانی که یکی از رسانه های عضو خواسته در مورد اینکه آیا اندرسون احساس فشار برای پر کردن تراویس Hamonic کفش پس از جانبازان blueliner تصمیم گرفتند از NHL ‘بازگشت به بازی’ ابتکار.

“اول از همه هیچ من نمی خواهم برای پر کردن کفش خود را” اندرسون snorted.

“و دوم از همه چرا من بیرون بروید و سعی کنید به بازی بازی ؟ هیچ نقطه ای وجود دارد که. او را به خوبی در خود مسائل و به نظر من ما خیلی بازیکنان مختلف. من نمی خواهد به بیرون رفتن وجود دارد را امتحان کنید و پر کنید و کفش خود را. من به بیرون رفتن وجود دارد و بازی بازی و بازی به من قوت. حتی اگر تیم ما نبوده اند که موفقیت در پلی آف, من احساس من تا به حال خیلی خوب برگشتی” او با اشاره به 2019 پس از فصل زمانی که شعله های آتش بودند حذف Colorado Avalanche در دور اول.

“زمانی که بازی در خط من قادر به مرحله و این چیزی است که من قصد دارم به سعی کنید به انجام است.”

بله اندرسون از کار اخراج شده است و آماده برای رفتن به ویژه پس از رقابتهای اسکیت است که به احتمال زیاد این تیم آخرین تمرین در این شهر قبل از رفتن به NHL hub در ادمونتون.

“من در اینجا برای تقریبا یک ماه در حال حاضر و همیشه از شما خود را برای اولین بار پا در کلگری شما می خواهید برای رسیدن به پلی آف” اندرسون گفت. “آن احساس می کند مانند آن بوده است مدت زمان طولانی. گفتم Looch (میلان Lucic) این زودتر من نوعی فقط می خواهم به در ادمونتون در حال حاضر و آن را به رفتن. شما می توانید تمرین را تا آنجا که ممکن است, اما در حال حاضر ما خیلی نزدیک است. شما فقط می خواهید آن را به اوت 1 و فقط آن را دریافت می رویم.”


میلان Lucic ورزش های جدید و ورزش ‘آیا قبل از مواجهه Chicago Blackhawks on Dec. 31, 2019. خواهد Lucic و زک رینالدو را به دنبال برگشتی? Al Charest/Postmedia

Al Charest / Al Charest Postmedia

آیا BLONDS بیشتر سرگرم کننده ؟

آخرین بار این اتفاق افتاد آن را از روی هوس — ایده میلان Lucic شناور در اطراف شعله کلگری, اتاق پانسمان سالانه خود را قبل از سال جدید و در آستانه بازی. تنها یک بازیکن زک رینالدو بود به اندازه کافی شجاع برای پیوستن به او در جنبش.

اما وجود آنها افتخار ورزشی خود را به سبک جدید در کلاه خود-کمتر گرم یو پی اس در برابر Chicago Blackhawks on Dec. 31. پر از نیروی عضلانی و موهای بور. هیچ دلیل جفت ارز فقط می خواستم به سوئیچ کردن انرژی برای سال 2020 است.

آن را پس از آن ارائه شده هفته از سرگرمی برای طرفداران که آنها را تماشا موهای خود را به رشد از یک زن و شوهر کاملا سفید “امینم” -نگاه-alikes در نهایت به شکلگیری نسبت به مات-نکته Justin Timberlake-circa-2000 نگاه کنید.

می تواند آنها را به ورزش برای این پست از فصل و به طور بالقوه متقاعد کردن بیشتر هم تیمی برای پیوستن به در ؟

“من نمی دانم” Lucic گفت. “من صحبت کردن Rino اینجا (پنج شنبه) و (جمعه) و ببینید اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد. این یک مقدار زیادی از کار را به آن را دریافت خواهید دوباره, اما ما در حال رفتن به آن را کشف کردن در چند روز آینده.”

بیایید KRAKEN

وجود دارد مقدار زیادی از واکنش در روز پنج شنبه به انتشار سیاتل NHL حق رای دادن نام تیم — Kraken.

و در حالی که شعله کلگری نمی خواهد چهره جدیدترین عضو اقیانوسیه را بدست آورد تا 2021-22 فصل به طور منظم بخش می گوید: بخشی از سرگرم کننده است فقط آغاز برای NHL 32nd حق رای دادن.

“هر کس به نوعی در انتظار تا زمانی که نام یک حق رای دادن” او گفت:. “مقدار آنها در وگاس وجود دارد پیش بینی فن پایه هیجان زده است. در حال حاضر شما حرکت می کند به کسانی که تصمیم گیری در مورد پر کردن کارکنان خود را مربیگری خود را آنچه شما دنبال آن هستید در بازیکنان است.

“این رفتن به جالب به تماشای همه چیز به عنوان آنها گشوده است.”

در اطراف تخته

شعله های آتش را ترک برای “هابل” در ادمونتون در روز یکشنبه. اما قبل از این که آنها باید برخی از کار را به انجام. جمعه نهایی خود را در داد و بیداد صحنه برای 4:30 بعد از ظهر در Scotiabank Saddledome … این بدان معناست که در هفته آینده — سرانجام پس از چهار ماه توقف با توجه به COVID-19 شیوع — وجود خواهد داشت هاکی. شعله های آتش مربع با Edmonton Oilers در نمایشگاه بازی روز سه شنبه قبل از بازی خود را در سری شروع می شود در روز شنبه در برابر Winnipeg Jets … شعله های آتش صف مستحکم به نظر می رسد با بالا سه خط در تدبیر (جانی Gaudreau شان موناهان و الیاس Lindholm; Matthew Tkachuk, Mikael Backlund و اندرو Mangiapane; و میلان Lucic, Derek رایان و دیلون Dube) همراه با همان سه دفاعی جفت بودند که با هم به صورت یک تکه از فصل به طور منظم (علامت جوردانو, TJ برودی; نوح Hanifin, Rasmus Andersson; و درک Forbort و اریک Gustafsson). خود را در خط چهارم عبارت بودند از سام بنت/زک رینالدو علامت Jankowski و توبیاس Rieder در حالی که الیور Kylington و مایکل سنگ بودند اضافی دفاع جفت شدن. با این حال در سراسر اردوگاه آموزشی, شعله های آتش شده اند و ارسال پیام است که آنها در حال رفتن به بازی خود را به بهترین 20 بازیکن پس از آن می تواند جالب برای دیدن جایی که بنت شکافها در زمانی که جن قطره.

[email protected]

www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>