بوی واقعیت: Burlington تکنولوژی شروع به بالا آوردن یک بویایی عنصر به VR

من ایستاده در یک اتاق از سمت راست ماتریس بدون شوم جنبه های که در سال 1999 فیلم علمی تخیلی.

به سمت چپ من می بینم یک فر پیتزا با خام پای آماده به راندند ، در مقابل من یک جدول از مواد از جمله ریحان و سیر و قارچ. با-دستکش دست راست من رسیدن به انتخاب کنید تا یک قارچ برش و نگه دارید و آن را به بینی من است. من بوی تند عطر خاکی قبل از قرار دادن قطعه روی پیتزا.

من شهامت سبز روشن برگ ریحان از جدول و در تیز عطر دلپذیر از این همه جا شاخ و برگ گیاهان.

در حال حاضر من آماده به طبخ. من افسرده دکمه قرمز بر روی میز و پای اسلاید به فر. ثانیه بعد از آن می آید با یک دینگ بخار داغ و من بوی دهان بوی تازه پخته شده پیتزا. من گرسنه است.

من می شنوم هارون Wisniewski, مدیر عامل و بنیانگذاران OVR تکنولوژی گفتن من به نوبه خود از 180 درجه است. پشت سر من سه نماد در هوا شناور است. پیتزا یک گل رز و یک هندوانه. من رسیدن به لمس افزایش یافت.

در حال حاضر من می بینم یک بستر گل رز قرمز. من شهامت یکی از زمین و نگه دارید و آن را به بینی من خاک انداختن از ریشه آن توپ. مست عطر و بوی گل رز. یک ماشین چمن زنی توسط مگس پرتاب برش چمن به هوا و من بوی بوی که من رو به دوران کودکی در اوکلاهما.

“ریشه بوی بیش از حد” من از شنیدن Wisniewski می گویند.

من نگه داشتن توپ ریشه تا به بینی من و مطمئن شوید به اندازه کافی بوی خاک.

بعد من را انتخاب کنید, هندوانه, و در حال حاضر من یک توده ای از هندوانه در مقابل من.

“یک دقیقه صبر کنید این چیست؟” من از نگاه کردن در دست راست من, که دارای یک تفنگ با یک لیزر قرمز عکسبرداری از هر بشکه رسید.

“شما می توانید ساقه هندوانه” Wisniewski پاسخ.

من فراموش و آن را سرگرم کننده به عنوان آنها منفجر شدن به پرواز قرمز تکه های خربزه. و بله بوی هندوانه هوا را پر می کند.

با استفاده از Oculus تلاش هدست من تجربه واقعیت مجازی با اضافه شدن حس بویایی با تشکر از برش لبه کار از این Burlington, راه اندازی, OVR فن آوری است.

نه بوی میلیون ها نفر از امکانات

این شرکت تکنولوژی انحصاری پلاستیکی شفاف بوی ماژول با نه بو متصل است به هدست واقعیت مجازی با یک نوار چسب نواری قرار دادن ماژول در موقعیت منتشر می کنند بوی چوب.

“ما می توانیم هر نه بوی ما می خواهیم در کارتریج” گفت: Erik کوپر از بنیانگذاران و OCR ارشد طراحی افسر.

هارون Wisniewski خواستار آن را “scentware” که همراه با نرم افزار است که آن را همواره و سخت افزاری ارائه می شود که آن را به ارمغان می آورد یک سطح کاملا جدید از immersiveness به یک در حال حاضر تجربه همهجانبه. OVR ثبت شش اختراع ثبت شده در آن فن آوری و دریافت کرده است دو نفر از آنها.

“خود را به مغز و بدن شما پیدا کردن آن را بسیار سخت به تفاوت بین دنیای مجازی و دنیای واقعی و با اضافه کردن حس بویایی شما درگیر سیستم لیمبیک است که بخشی از مغز که در حافظه و احساسات زندگی” Wisniewski گفت. “شما در ایجاد یک بسیار قوی تر و ماندنی و حافظه است.”

Wisniewski و برادرش سام همراه با سه موسسان آغاز شده این شرکت در ماه نوامبر 2017. پیدایش OVR تکنولوژی آمد و هارون Wisniewski گفت: زمانی که هر یک از بنیانگذاران سعی کردم واقعیت مجازی برای اولین بار.

“ما سعی کردیم آن را با هم و به طور مستقل و همه را دیدم بالقوه از آنچه در واقعیت مجازی می تواند انجام شود اگر آن را با موفقیت انجام شد” هارون Wisniewski گفت. “ما همچنین متوجه نبود هنوز وجود دارد. واقعیت مجازی در درجه اول بازی های ویدئویی در این زمان و هنوز هم بسیار به شدت تصویری بازی متمرکز شده است.”

ترکیب بوی به واقعیت مجازی, OVR در نظر دارد به تمرکز بر روی مشتریان در مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و زمینه های دیگر. این مشتریان استفاده خواهد کرد OVR فناوری به آموزش تکنسین های پزشکی اورژانس و یا برای کمک به جانبازان مقابله با اختلال استرس پس از سانحه.

“واقعیت مجازی یک ابزار واقعا” گفت: co-founder مت Flego. “این واقعا خوب در شبیه سازی چیزهایی که شما واقعا نمی تواند در زندگی واقعی انجام دهید و یا آن را هزینه برای انجام این کار در زندگی واقعی است.”

“این یک ابزار بسیار ارزشمند,” Flego گفت.

این است که مادر خود را عطر

Flego است OVR را افسر ارشد فناوری. آرون کرده است مدیر اجرایی و برادرش است رئیس امور مالی و رئیس اجرایی. دو نفر دیگر موسسان هستند اریک کوپر ارشد طراحی افسر و داود استیلر که منجر گذار. استیلر کاهش یافته است می گویند او چقدر از سرمایه گذاری در این شرکت است.

استیلر است باب استیلر که تاسیس Keurig کوه سبز. دیوید استیلر نیز رئیس از کارمند متعلق به میراث حمل و نقل هوایی در جنوب برلینگتون.

قبل از OVR تکنولوژی هارون و سام Wisniewski دهکده آلیس & شعبده باز کوکتل عطار در برلینگتون که به تولید “elixirs و معطر مه” خود را به منظور ارتقاء تجربه نوشیدن کوکتل.

استیلر گفت: او ملاقات هارون Wisniewski خود را از طریق آلما مادر چاپلین و آن دو به طور همزمان ضربه بر روی ایده اضافه کردن بوی به واقعیت مجازی است.

“من از او پرسیدم” آیا شما تا کنون فکر کردم مورد ترکیب عطر با واقعیت مجازی?'” استیلر یاد می شود. “من عاشق پاسخ او:” من فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان.'”

استیلر گفت: این مهم برای او و دیگر موسسان که آنها با استفاده از فن آوری به “غنی سازی بشریت است.”

“ما می خواهیم مردم را به رفتن به واقعیت مجازی تجربه به منظور بهتر در زندگی عادی خود,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به خورد مردم از زندگی به یک تکنولوژی را تجربه کنند.”

آرون کرده است که بوی “شعبده باز” که قبلا برای آلیس و شعبده باز و در حال حاضر برای OVR فن آوری است. او می گوید: هنگامی که مردم فکر می کنم از بوی آنها فکر می کنم از عطر یا fresheners هوا که او طبقه بندی به عنوان یک “ارزان تفسیر” از عطر و بوی.

“برای ما دقت و صحت میباشد” هارون Wisniewski گفت. “ما در واقع رفتن به میدان و با استفاده از تخصص و شیمی تجزیه ضبط شیمیایی آرایش مولکولی از بوی. سپس ما قادر به از نو خلق کردن بوی آن عینا در ما scentware آزمایشگاه.”

Flego اخطار می دهد که وجود دارد برخی از “هشدارهای.”

“وجود دارد مثل بوی دود دیزل به عنوان مثال است که ما نمی توانیم پمپ به بینی خود را willy nilly,” Flego گفت. “بنابراین ما نگاهی به برخی از تفسیر وقتی که می آید به سمیت و رفتن به طول های بزرگ به ضریب ایمنی از عطر بسیار بالا است.”

Flego تماس هارون Wisniewski “باور نکردنی بویایی هنرمند.”

“برخی از بوی ما را تفسیر به عنوان سمی هستند لعنتی خیلی دقیق” Flego گفت.

‘ما نه ضد سرگرم کننده’

ده ها تن از قطره چکان بطری خط مجموعه ای از قفسه در OVR دفتر فناوری با برچسب مانند “مدفوع” “ادرار” و “جسد است.”

“ما تا به حال برخی از تجربه در اینجا” Flego گفت: کمی cryptically.

اما هارون Wisniewski اصرار دارد این مهم برای برخی از شرکت مشتریان بالقوه به “malodors” شما به بیرون رفتن از راه خود را برای جلوگیری از.

“برای مثال, برخی از ما در اوایل همکاران با تجربه واقعیت مجازی برای مدیریت PTSD برای جانبازان” هارون Wisniewski گفت. “تا بوی سوخت دیزل یا زباله یا تفنگ دود یا خون (مربوط). کسانی که بوی انجمن سخت ترین کار از طریق رفتاری و اگر شما در میانهی شب مشغول به کار بر روی آنها شما می توانید راه رفتن پایین خیابان و بوی می تواند ماشه یا حافظه و یا احساسات مرتبط با آن خاطرات است.”

که آنچه در اختلال استرس پس از سانحه است Wisniewski گفت: — بالا متحده از اضطراب و ترس و پرخاشگری بدون دانستن جایی که آنها آمده است.

“احساسات وجود دارد از تروما اما حافظه تروما قفل شده است و دور,” او گفت:. “بنابراین با استفاده از واقعیت مجازی و این بوی نشانه … پزشکان و پزشکان هستند در امن و محیط کنترل شده, اجازه می دهد تا بیماران را دوباره تجربه کنید و دوباره مراحل دشوار حافظه و نوع re-سیم مغز بنابراین عوامل دیگر وجود دارد.”

OVR تکنولوژی نیست, همه چیز در مورد خون و مدفوع. همان ابزار است که کمک به آموزش EMTs و یا کمک به جانبازان مقابله با PTSD نیز می تواند به عنوان یک ابزار برای آرامش سام Wisniewski گفت.

“وجود دارد این است که شادی و احساس خوب بودن است که می تواند دریافت از رفتن به یک محیط متفاوت از جایی که شما هستند و تجربه یک مکان زیبا با عطر و بوی گل های تازه یا برش چمن,” او گفت:. “این هنوز هم متناسب با ماموریت ما ارائه نتایج.”

“ما نه ضد سرگرم کننده” هارون Wisniewski اضافه شده است. “ما نه فقط در اینجا به تحمیل درد و بدبختی مردم.”

OVR تکنولوژی هنوز برای ثبت نام خود مشتری اما هارون Wisniewski گفت: این شرکت درآمد ایجاد خواهد شد در سال 2020 است. OVR است که شرکت های B2B و تمرکز خود را بر روی یک مدل اشتراک. آن را نمی خواهد پس از مصرف کنندگان فردی. خدمات این شرکت شروع خواهد شد در کمتر از 100 دلار در هر ماه بسته به نیاز مشتری.

OVR را بیرون از حزب بود که در اواخر ماه مه در Augmented World Expo (ترس) در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا که رفت مجازی به دلیل COVID-19. هارون Wisniewski برنامه ریزی شده بود به عنوان سخنران اصلی در این کنوانسیون.

“ما هنوز هم استفاده می شود این نمایشگاه به عنوان یک راه اندازی نقطه به نقطه اعلام به جهان ما وجود دارد,” او گفت:. “به عنوان یک واقعیت مجازی شرکت ما به طور طبیعی خیلی خوب در رفتن مجازی. ما تنظیم سرعت.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>