گروه کوچک از نورواک معترضان مصمم به ایستادن برای آنچه حق’

توسط Kat شوستر, مشارکت نویسنده

کوچک اما مصمم جمعیت از یک دوجین تظاهرکنندگان جمع شده در شهرستان نورواک سالن در روز جمعه بعد از ظهر تا با وجود لغو اصل رویداد برنامه ریزی شده بود که به تعویق افتاد و از ترس وجود دارد که نمی خواهد به اندازه کافی منابع برای کمک به هر کسی که مجروح شد.

“آنها می خواستند برای لغو این اعتراض امروز من و من گفت:” چرا؟,’ گفت: “یک معترض که خواستار شناسایی شود تنها به عنوان Sando. “ما می خواهیم تغییر امروز و من در اینجا به نمایندگی از جامعه ، 562. من نماینده Latinx, آسیایی, سیاه و مردم عرب — هر کس که ندارد امتیاز به می گویند که آنها ممتاز هستند.

“این نیست که جمعیت آن در مورد صدای. ما ایستادن برای آنچه حق است.”

این تظاهرکنندگان با رنگ روشن نشانه نمایش پیام مانند “سیستم خود را به ما شکست خورده!” و “من به شما بگویم چه آزادی است که من بدون ترس.” رانندگان رانندگی توسط honked در حمایت از گردهمایی مسالمت آمیز.

“به عنوان یک فرد از جامعه تجاوز, من می ترسم برای استفاده مردان از حمام و استفاده از ادرار در کنار دیگر مردان” گفت: Daniel Valez یک سانتا فی اسپرینگز ساکن ، “زندگی با ترس, من نمی توانم تصور کنید که ترس مردم سیاه و سفید صورت روزانه.

“این یک روند” Valez اضافه شده است. “این یک جنبش و آن را به یک زمان بحرانی برای ما به گرد هم می آیند.”

تظاهرات منعکس اعتراض ملی در پاسخ به مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو زد و خود را به زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

نورواک ساکن آنجلا Ocegreda گفت که او از ترس به پلیس تماس بگیرید زمانی که او نیاز به کمک دارد چرا که او نگران مقامات را اشتباه او را برای یک جنایتکار است.

“من اینجا هستم چون من یک مکزیکی-آمریکایی و من را تجربه کرده اند پلیس وحشیگری” Ocegreda گفت. “شما نفرت دیدن آن نفرت شما از دیدن افرادی که قرار است برای محافظت از شما در مقابل انجام دهد. من می خواهم به درخواست, سیاه, مسلمان, و, مکزیک افسران پلیس: اگر آنها خاموش clock آنها احساس راحت کشیده شدن بیش از؟”

نیک و ماریا رابینسون در حال نورواک ساکنان که با حضور در روز جمعه تظاهرات در مقابل شهرستان نورواک سالن برای نشان دادن حمایت خود را برای جورج فلوید. (حسن نیت ارائه میدهد عکس کت شوستر)

نورواک ساکنان نیک و ماریا رابینسون آمد برای نشان دادن حمایت خود را برای Floyd.

“من هرگز زیادی از تظاهر کنندگان اما پس از دیدن آنچه رخ داده به این مرد بارها و بارها از آن زمان به پرتاب صدای من در” نیک رابینسون گفت. “من می خواهم برای دیدن سیاه و قهوه ای مردم توقف کشته شدن.”

اضافه ماریا رابینسون: “پدر من یک بازنشسته افسر پلیس آنها نیست همه بد سیب, اما آنها به سیاست و آموزش بهتر. آنها نیاز به تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de