اسکیت بازان در انتظار توقیف skateparks به باز کردن; در ضمن آنها در حال گرفتن خلاق

اسکیت بازان در بسیاری از جنوب کالیفرنیا جوامع در حال گرفتن antsy تعجب زمانی که آنها می توانند سوار شدن به معشوق خود skateparks.

به عنوان زمین تنیس, زمین گلف و دیگر مناطق تفریحی باز به عنوان coronavirus محدودیت شروع به سهولت آن را به نظر می رسد skateparks سقوط به یک منطقه خاکستری.

در سن کلمنت یک گارد امنیتی هنوز هم به تماشای بیش از این شهر skatepark به مطمئن شوید که هیچ یک رول در اطراف در بتن زمین بازی. طولانی, ساحل, skatepark پر شده بود با مالچ به نگه داشتن اسکیت بازان.

در ضمن اسکیت بازان در ردلندس و Oceanside در جشن قادر به تکه تکه دوباره.

دری زغال اخته, 25, انجام یک ترفند در حالی که اسکیت در ردلندس Skatepark واقع در Sylvan پارک در ردلندس در چهارشنبه 27 مه سال 2020 است. اسکیت پارک بازگشایی امروز پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“اسکیت بازان قطعا واقعا مشتاق به بازگشت وجود دارد” گفت: Shane Sheckler که اجرا می شود درس های خصوصی در یک مرکز پر از رمپ و ریل در سن کلمنت به نام پا گیاه اسکیت.

“یک اسکیت باز واقعی در حال رفتن به اسکیت بازی کردن هر چیزی,” او گفت:.

اسکیت بازان در حال هل دادن پشت به خیابان و پارکینگ و قصد بازگشت به ریشه های خود را با ایجاد حیاط خلوت از نیمی از لوله ها و رمپ به عنوان آنها صبر کنید.

در ونیز ساحل اسکیت بازان مسلح با سطل scooped شن و ماسه مقامات قرار داده و به جلوگیری از استفاده از محبوب پارک.

Sheckler محل یکی از چند عامل با دیگر پارک خصوصی مانند وانت پارک اسکیت بازی در هانتینگتون بیچ و نارنجی هنوز تعطیل و بسیاری از شهرستان-اداره پارک هنوز مهار استفاده کنید.

سن کلمنت گفت: پنج شنبه, آوریل 29 آن پارک را یک “نرم بازگشایی” ژوئن 1. کارکنان پر بود skatepark با شن و ماسه و اما دستور داده شد توسط شورای شهر به حذف آن پس از اعتراض عمومی.

یک پارک اسکیت در شهرستان سن کلمنت بود پر شده با شن و ماسه این شهرستان یک راه برای جلوگیری از اسکیت بازان از استفاده از پارک. (عکس Laylan کانلی/SCNG)

اسکیت باز خواهد شد که بروید آنلاین و ثبت نام یک بار چشم پوشی. وجود خواهد داشت یک کارمند در دست به مطمئن شوید که وجود دارد بیش از 10 نفر در پارک چرخش کاربران پس از یک ساعت اگر صبر کنید. تماشاگران و اسکیت بازان را برای حفظ 6 فوت از هم جدا و کسانی که 8 سال و کمتر خواهد شد و نیاز به یک پدر و مادر در اطراف.

همچنین کلاه و پد در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز و جدید ساعت خواهد بود ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

استفانی اگویلار دو لا فرانترا, عضو هیئت مدیره برای سن کلمنت Skatepark ائتلاف اشاره کرد که دیگر اسکیت پارک بازگشایی بدون محدودیت.

“ما کمی اشتباه در مورد چرا سن کلمنت نیست فقط باز کردن به عنوان دیگر استان ها در حال حرکت رو به جلو با این که” او گفت:. “به نظر نمی رسد مانند آن چیزی که با دولت دیگر skateparks باز هستند. این یک ایالت کالیفرنیا مشکل و یا یک سان کلمنت مشکل؟”

اگویلار دو لا فرانترا نیز شگفتی به عنوان فاز 3 در محل قرار داده است که آیا این قوانین برداشته خواهد شد و یا اگر آنها دائمی خواهد بود.

او مطمئن نیستید که چگونه اسکیت باز خواهد شد واکنش نشان می دهند به قوانین جدید.

اسکیت سواری ورزشی است که برای دهه ها اقتباس شده را تغییر دهید. هنگامی که گرفتار خشکسالی کالیفرنیا در ’70s انتقال اسکیت متولد شد و از فراوانی خالی استخرهای با توجه به Etnies Skatepark در دریاچه جنگل.

زمانی که شهرستانها شروع به ساخت مجسمه های فضایی و میدان اسکیت بازان تکامل به خیابان سواران.

این Etnies Skatepark در دریاچه جنگل ارائه شده است کلاس های مجازی اما امیدوار است به زودی باز.

جبار کسس Oceanside اسکیت در طول مقدس است کاسه جم در Etnies Skatepark دریاچه جنگل در شنبه 21 اکتبر 2017 در دریاچه, جنگل, کالیفرنیا. (عکس از جاش آرایشگر, عکاس)

“همانطور که از در حال حاضر, آنها داده نشده ما یک تاریخ رسمی بنابراین ما هنوز هم بسته است. امیدوارم این تغییرات زودتر از بعد گفت:” کوین Fernandez, تفریح, سرپرست, و اشاره کرد که آنها در حال گرفتن زمان در حال حاضر به انجام مورد نیاز تعمیر و نگهداری.

اسکیت پارک ها بیش از یک محل به ورزش برای بسیاری از آن را در یک جامعه از افراد همفکر یک محل که در آن بچه ها می تواند احساس مانند آنها جا و فشار محدودیت های خود را.

“آن را می دهد بچه های خوب, دوستانه, برای,” فرناندز گفت. “بسیاری از کودکان و نوجوانان آن را از دست ندهید و ما از دست این بچه ها.”

اسکات استوارت ارشد تفریح سرپرست برای دریاچه, جنگل, گفت که او می شود در حدود 30 تماس در روز از مردم تعجب که در مورد باز کردن خود را. او می شنود و آنها را شامل می شود در فاز 3 از دولت بازگشایی طرح است.

زمانی که ساحل طولانی برنامه در باز کردن آن skatepark گروه بندی در سایت تفریحی مانند دادگاه های بسکتبال, والیبال, دادگاه ها و زمین های بازی “که در آن شدید تر و طولانی مدت فرد-به-فرد تماس است به احتمال زیاد به رخ می دهد” شهرستان سخنگوی Chelsey Finegan گفت.

در Hermosa ساحل این شهرستان به رفتن پیش رو برای باز کردن دوچرخه های BMX پارک, اما این شهر به صبر کنید تا زمانی که فاز 3 آن skatepark, سخنگوی لورا Mecoy گفت.

Sheckler گفت: او را در حال اجرا حداکثر شش بچه ها در هر جلسه و هر کس اجتماعی حفظ فاصله.

در طول این زمان او گفت که او را دیده می شود برخی از دوستان به “مکان های تاریک” از آنجا که آنها می تواند & t دریافت کنید که جسمی و روانی خروجی.

اما او نیز دیده می شود افراد مبتکر.

“من عاشق دیدن افراد خلاق و ایجاد رمپ,” او گفت:. “که بخشی از بودن یک skateboarder. آن را واقعا به ارمغان می آورد سمت خلاق در مردم است.”

که فقط به آنچه که سنگ Fightmaster یک نوجوان 13 ساله از سن کلمنته انجام شده است. در روزهای اخیر او به عنوان خود را shut-down مدرسه به اسکیت بازی کردن پارکینگ. و با برخی از اوقات فراغت خود را در دست او و پدرش دوک ساخته شده است یک نیم لوله در گاراژ خود را.

مادر خود را لسلی گفت: اسکیت پارک محل سنگ می توانید کانال های انرژی خود را.

“او نیاز به اجازه دهید آن را جایی,” او گفت:. “این فوق العاده است برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im