شش ارشد standouts افتخار ورمونت فصل از فوتبال ملی پایه

شش سالمندان مفتخر شده اند به عنوان ورمونت محقق ورزشکار inductees این هفته توسط دولت فصل از فوتبال ملی پایه و اساس است.

وی در ازای این سازمان سالانه شام معمولا مه برگزار شد که برگزار خواهد شد در این سال با توجه به COVID-19 نگرانی.

انتخاب شده از یک استخر از 24 فینالیست این سال ورمونت دبیرستان محقق ورزشکار Inductees هستند Trey Alercio از St. Johnsbury, Brett Bohlmann of South Burlington, Tyler Buxton از Middlebury میچ Gadapee Colchester جوی McCoy با مته سوراخ کردن و برتون و تایلر Millerick از برتلبرو. هر 500 دلار دریافت بورس تحصیلی از NFF با توجه به آزادی مطبوعات.

Rutland مت Creed شد و نام برنده رابرت دبیرستان ورزشکار جامعه جایزه خدمات. و دیرین Poultney مربی دیوید Capman شد جدولبندیشده دولت مربی سال پس از هدایت شیاطین آبی به بخش سوم عنوان شده است.

بیشتر: 29 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم ملی فوتبال: جرم

بیشتر: 29 سالانه مطبوعات آزاد همه امور خارجه تیم ملی فوتبال: دفاع

برای اطلاعات بیشتر در هر یک از محقق-ورزشکار inductees:

Trey Alercio St. Johnsbury,

Alercio که بازی کارفرمایی دفاعی به عقب و ضربه زن به دست آورده افتخارات یا بالا افتخارات هر ترم کلاس بود رئیس جمهور در دو سال گذشته و یک مشاور برای مدرسه خود را در عمل ایجاد برنامه برای افزایش دانشجویان سال اول. او به دست آورده تیم اول همه افتخارات دولت از برلینگتون مطبوعات آزاد بود و به نام به ورمونت حرم تیم.

برت Bohlmann جنوبی-برلینگتون-برلینگتون

Bohlmann دو راه lineman به دست آورده بالا افتخارات بخشی از South Burlington قهرمانی تیم امنیت سایبر و رئیس جمهور از آن مربیان در مقابل سرطان ، او دو بار برای اولین بار تمام تیم دولت انتخاب توسط برلینگتون مطبوعات آزاد بود و به نام به ورمونت حرم تیم.

تایلر Buxton, Middlebury

Buxton یک بازیساز در سه فاز در حال اجرا را پشت linebacker و پا زدن returner شد و چهار سال افتخار رول دانشجو یک عضو از مدرسه چند کمیته و یک مربی در Middlebury برادر بزرگ برنامه. دو بار رایگان فشار دولت انتخاب شد نیز به نام این سال را ورمونت حرم تیم.

میچ Gadapee, کولچستر

بالا-افتخارات دانش آموز, Gadapee یک standout راه دو بازیکن در خط بود نماینده دانشجویی در کولچستر هیئت مدیره مدرسه شد و همچنین یک افسر در پسران دولت به دست آورده و CHS کلاس جایزه. او یک دولت انتخاب شده توسط من بخش مربیان و همچنین در شمال و جنوب ارشد All-Star Game.

جوی جولیا با مته سوراخ کردن و برتون

McCoy تحصیلی و شرکت برنامه تلاش شامل نمره بالا افتخارات در کلاس درس, عضویت در انجمن افتخار ملی و درآمد Gatorade بازیکن سال افتخارات برای D-I خارجه قهرمانان. ستاره کارفرمایی و linebacker شده بود رایگان فشار-حالت اول-teamer آن بازیکن سال و انتخاب برای این سال ورمونت حرم تیم.

بیشتر: Vermont H. S. فوتبال: BBA را Joey McCoy نام Gatorade بازیکن سال

تایلر Millerick, برتلبرو

Standout کارفرمایی و مدافع برای سرهنگ که اسیر خود را به اولین قهرمانی در سال 47 در 2019, Millerick به دست آورده افتخارات تمام چهار سال و همچنین در برتلبرو ورزشی شورای رهبری. Millerick شد فشار دولت انتخاب یک D-دوم اول teamer و برنده یک نقطه در ورمونت حرم تیم.

بیشتر: 2019 ورمونت H. S. مربیان فوتبال’ همه تیم دولت

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im