شش پرچم passholders و اعضای وفادار باقی می ماند در طول همه گیر

وفادار دارندگان season pass و اعضای کمک به نگه داشتن پول نقد جریان به شش پرچم خزانه و کاهش ضرر و زیان توسط میلیون ها نفر در طول coronavirus تعطیلی که توقیف این شرکت ایالات متحده پارک های تفریحی.

“من می خواهم برای تشکر از ما وفادار فصل passholders و اعضای تعهد خود را به شرکت در این دوره دشوار” شش پرچم مدیر عامل مایک Spanos گفت: در آخرین گزارش سه ماهه از این شرکت می باشد.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم نمی خواهد اجازه دهید همه گیر ترساندن وحشت متحرک

شش پرچم است بازگشایی پارک های تفریحی در, اوکلاهما, گرجستان, Texas, Missouri, مریلند و نیوجرسی در حالی که مکان های دیگر باقی می ماند توقیف با توجه به همه گیر. Six Flags Discovery Kingdom در وللجو بازگشایی حیوانات-تنها دریایی جهان بدون تجربه سواری و یا زیر لیوانی در اوایل ماه جولای. Six Flags Magic Mountain در والنسیا اعلام نشده بازگشایی تاریخ.

شش پرچم قادر به قطع آن ماهانه خروج پول نقد در طول coronavirus تعطیلی از آنجا که $35 میلیون به 25 میلیون دلار در بخشی به پایین تر از حد انتظار عضویت لغو و فصل عبور بازپرداخت.

همچنین نگاه کنید به: سی ورلد و Busch Gardens تاخیر زیر لیوانی به 2021 با توجه به همه گیر

همانطور که پیش بینی شش پرچم به فروش می رسد کمتر از فصل می گذرد و عضویت در حالی که این پارک بسته شد با توجه به همه گیر. تعداد شش پرچم دارندگان پاس و اعضای کاهش یافته و 38 درصد در طول سه ماهه دوم. فعال شش پرچم اعضای کاهش یافته و 19 درصد به 2.1 میلیون دلار در مقایسه با 2.6 میلیون نفر در پایان سال 2019.

پذیرش درآمد بود و در واقع تا 5% با تشکر شش پرچم تصویب دارندگان و کاربران حتی در حالی که حضور و غیاب پایین بود 96 درصد در سه ماهه دوم. حضور عظیم ضرر جبران تعویق در حدود 24 میلیون دلار در عضویت ماهانه درآمد در حالی که این پارک بسته شد. شش پرچم نیز معوق حدود 6 میلیون نفر در عضویت ماهانه درآمد حاصل از تمام فصل ناهار خوری عبور و دیگر فصل طولانی عضویت در محصولات.

در پاسخ به ادامه وفاداری, Six Flags توسعه یافته می گذرد و در طول بسته شدن دوره کاربران به روز رسانی به بعد ردیف و ارائه به تامل پرداخت.

همچنین نگاه کنید به: چرا passholders و اعضای بسیار مهم است به شش پرچم

پارک کرده اند به طور فزاینده ای نقل مکان به دور از تکیه بر روزانه فروش بلیط و انتقال به اشتراک مدل های شبیه به Netflix و Spotify و آمازون نخست است که ارائه یک جریان ثابت از مشتریان بازگشت و قابل اعتماد درآمد.

گذر فصل ارائه شده 58 درصد از منطقه ای پارک حضور در 2019 با توجه به گلدمن ساکس. Passholders و اعضا را تا 63 درصد از حضور در شش پرچم پارک.

شش پرچم اعضا و فصل passholders در میان شرکت و مشتریان وفادار — تولید بیشتر درآمد سالانه از یک بازدید کننده در روز, با توجه به ماه جولای سال 2019 سرمایه گذار ارائه شده است. شش پرچم اعضای کمک به درایو بالاتر در پارک صرف و عضویت در آن را آسان تر برای خرید تمام فصل ناهار خوری و خط برش add-ons با توجه به ارائه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>