خواهر می گویند برادر بیمار با COVID-19 منتشر شد از لامپوک زندان به مرگ

Efrem Stutson هیجان زده بود به خانه بروم. او خدمت کرده بود 27 سال از زندگی جمله برای فروش کوکائین در شمال آلاباما اما او خیلی زود تحت جدید زندان فدرال اصلاحات در سطح پایین مجرمان مواد مخدر. Stutson, 60 صحبت به خواهر Lawanda Rangal یک هفته قبل از آوریل 1 نسخه. “او صدا, شاد,” او گفت:. “او صدا برطرف شده است.”

اما به عنوان تاریخ با نزدیک شدن Rangal گفت: Stutson مریض شدم. بسیار بیمار است. “او به سختی می تواند صحبت,” او گفت:. Stutson در حال صرف شش ماه گذشته از جمله کار در آشپزخانه در ایالات متحده ندامتگاه لامپوک (USP بردسير) که در آن شدید COVID-19 شیوع در حال حاضر گسترش بدون کنترل در میان زندانیان و کارکنان.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


با وجود Stutson وضعیت که شامل یک بد سرفه Rangal ادعا USP لامپوک او را فرستاده بسته بندی در یک تازی اتوبوس عازم سان برناردینو. خواهر خود را Laura Harris-Gidd ملاقات او وجود دارد. “او پس از آن” هریس-Gidd گفت. “او به سختی می تواند نگه دارید سر خود را.” Stutson حاضر به رفتن به بیمارستان که شب اما صبح روز بعد خانواده اش اصرار داشت. امدادگران با پوشیدن تجهیزات حفاظتی با عجله او را به قیصر Permanente مرکز پزشکی در فنتنا. تشخیص پزشکان او را با COVID-19 قرار داده و او را در قرنطینه. هیچ بازدید کنندگان اجازه داده شد. چهار روز بعد Stutson درگذشت.

عکس: حسن نیت ارائه میدهدEfrem Stutson

Rangal و هریس-Gidd هستند ناراحت و خشمگین است. “چرا آنها او را آزاد کند تا بیمار پرسید:” Rangal. “آنها او را فرستاده خانه در بستر مرگ بود.” او خواسته های او می تواند بدست می دانم که برادر بزرگتر او را دوباره به یاد زمانی که شما آنها را برداشت دوچرخه کودکان و نوجوانان به عنوان او می خواست او را به یکی از بهترین. Stutson پرداخت بدهی خود به هریس-Gidd رفت. او سزاوار بهتر است. “شما صرف زمان زیادی زندانی پس از چند روز از شما گرفته…,” او گفت: فرار کردن. “او هرگز فرصت تجربه خوبی از زندگی خود و فرزندان و نوه ها. او حتی نمی توانید به لذت بردن از یک وعده غذایی مناسب و معقول.” خانواده در حال حاضر با توجه به گزینه های قانونی.

بدترین در آمریکا

همانطور که از یکشنبه, مارس 15 69 زندانیان و 24 کارکنان در USP لامپوک باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیش از هر زمان دیگر تادیبی موسسه توسط اداره فدرال زندانها (BOP). با سانتا باربارا شهرستان گزارش 313 COVID-19 موارد زندان در حال حاضر حساب برای 30 درصد از این منطقه را در کل.

سیزده آلوده زندانیان بستری هستند. هشت هستند که برای مراقبت در لامپوک دره مرکز پزشکی (LVMC) و پنج در سانتا باربارا کلبه بیمارستان. شش در هواکش. یکی از کارکنان در بیمارستان بستری است. “لامپوک دره مرکز پزشکی و بیمارستان های دیگر در این شهرستان در حال قادر به مدیریت در حال حاضر تعداد بيماران بستری آمدن از زندان” گفت: LVMC سخنگوی نورا والاس. “اما بیمارستان ها و سازمان های دولتی در حال ساخت قابل توجهی طرح های احتمالی با انتظار است که تعدادی از بیماران را افزایش می دهد قبل از آن کاهش می یابد.”

بستری زندانیان در حال نگهبانی 24 ساعت شبانه روز توسط دو, زندان, افسران چرخش در هشت ساعت در شیفت. به کاهش بار در منطقه ای در مراکز پزشکی و به جای بهتر اقدامات امنیتی لازم برای زندانیان لامپوک مقامات زندان درخواست 50-تخت همراه در بیمارستان از BOP اما به آنها گفته شد توسط دفتر ملی آن می تواند چهار تا شش هفته به می رسند.

BOP شده است resoundingly انتقاد خود را برای پاسخ به شیوع بیماری های متعدد در امکانات خود را با زندانیان و خانواده های آنان ― به عنوان به خوبی به عنوان پاسداران که احساس آنها بوده ام ناعادلانه قرار داده و در راه آسیب است ― خواستار مهار تلاش های بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. تا کنون 446 زندانیان و 248 کارکنان تایید آلوده; 14 زندانیان فوت کرده اند. آژانس آغاز شده ترین آن اقدامات محدود کننده در مارس 31 که شامل نگه داشتن زندانیان در خود “اختصاص سلول یا چهارم” برای 14 روز و توقف تمام نقل و انتقالات بین امکانات. مقامات گفتند که ارزیابی مجدد منظور پس از 14 روز اما 15 روز بعد هیچ تصمیم اعلام شده است.

طی هفته گذشته اعضای خانواده از لامپوک زندانیان باید تماس سانتا باربارا مستقل با نگرانی های جدی برای ایمنی از بستگان خود را. بسیاری از آنها فقط از جان گذشته برای اطلاعات. “من یک پسر قرار دارد وجود دارد و ما در تماس مداوم 2-3 بار در هفته” گفت: Mo اسمیت در یک ایمیل. “من شنیده ام و نه از او در بیش از 3 هفته است. او همچنین حاد برونشیت و دیگر مسائل پزشکی. من شده اند قادر به دست آوردن هر گونه به روز رسانی از هر کسی در USP لامپوک برای پیدا کردن اگر او خوب است.”

همسر یک دیرین اهل بیت که آرزو به نام Lavonne گفت: زمانی که او به نام زندان در روز دوشنبه یک افسر Perridon در جواب گفت: “او نمی تواند او را با ارائه هر گونه اطلاعات. زمانی که Lavonne خواسته به صحبت می کنند به جیمز Engleman اقدام سرپرست Perridon گزارش خندید به او گفت: او همچنین ممکن است بخواهید به صحبت کردن با رئیس جمهور و آویزان است.

خانواده ها را نیز فراهم مستقل با ایمیل و نامه های فرستاده شده به آنها را از داخل زندان. پیام رنگ عکس از یک موسسه ضعف و underprepared. “BOP است که شفاف به مردم در مورد آنچه اتفاق می افتد در پشت این دیوار” یک توجه داشته باشید می خواند. بسیاری از منابع نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه از مقامات زندان.

اجتماعی-فاصله سفارشات به سادگی امکان پذیر نیست و در یک محیط لامپوک زندانیان تاکید کرد. یکی گفت: او تختخواب در یک اتاق بزرگ با 230 دیگر مجرم که در خواب در عرض سه فوت از یکدیگر است. ضد عفونی کننده دست زد هفته پیش و صابون است در تامین کوتاه مدت. بسیاری از تعجب که چرا با وجود یک آوریل 3 منظور از دادستان کل ویلیام Barr برای همه 22 BOP امکانات برای نازک کردن خود را کم خطر جمعیت با خانه سلول های لامپوک زندان نیست سعی به انجام این کار.

نگهبانان و افسران پرستاران و دیگر کارکنان به ندرت پوشیدن دستکش یا ماسک در هنگام کار کردن با زندانیان ادعا. کارکنان خود را در حال نا امید با برخی از شکایت که پایه تجهیزات حفاظتی به سراغ آنها آمد و پس از این ویروس شروع به گسترش و حتی پس از آن در مقادیر ناکافی. سپاه پاسداران نیز اعتراض کردند که مجبور به کار در لامپوک زندان قرنطینه منطقه گرفته شده بیش از آن تفکیک واحد مسکن یا شو یک گروه از امنیت بالا, تک-اشغال سلول به طور معمول این سایت متعلق به خشونت زندانیان.

در مارس 30, آمریکا, فدراسیون کارکنان دولت ملی به نمایندگی از اتحادیه 33,000 BOP تادیبی کارگران از جمله کسانی که در لامپوک ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواستار خطر پرداخت. “فدرال زندانها در حال حاضر خطرناکی understaffed و در حال حاضر آنها یک ظرف پتری برای COVID-19” گفت: هایدی Burakiewicz در وکیل به نمایندگی از اتحادیه اروپا در بیانیه ای.

تلفن دقیقه و ماسک

Santa Barbara County مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال هماهنگی با BOP مقامات به آدرس شیوع. “تیم ما بوده و در ارتباط نزدیک با لامپوک زندان گفت:” دکتر ون فراموش-Reynoso مدیر بخش عمومی وزارت بهداشت در رسانه های جلسه پنج شنبه گذشته. او گفت: این شهرستان ساخته شده است که آن مرکز مراقبت در لامپوک موجود به ندامتگاه کارکنان برای تست و تیم او ارائه راهنمایی در “چگونه برای ایستادن در یک مرکز پزشکی در زمینه خود را.” انجام Reynoso همچنین گفت که اگر از زندان نیاز به منابع اضافی “ما خواهد بود که آنهایی که برای تسهیل کسانی که مواد درخواست است.”

امری Nelson, BOP, سخنگوی, گفت: این سازمان می داند “این استرس بار برای زندانیان و عزیزان خود است.” او گفت مقامات زندان در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم و پس از مراکز کنترل بیماری راهنمایی برای به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله میان زندانیان جمعیت.

در مقابل ادعای لامپوک اهل بیت خانواده هایی که می گویند که آنها نمی تواند رسیدن به بستگان خود در داخل نلسون گفت: پست در حال توزیع روزانه. “ما را تشویق زندانیان و خانواده به نوشتن به یک دیگر, اغلب,” او گفت:. “بیشتر برای کمک به زندانیان برای برقراری ارتباط با عزیزان خود و دوستان ما افزایش ماهانه تلفن دقیقه در هر زندانی از 300 به 500 دلار در هر ماه است.”

Nelson تایید کرد که Efrem Stutson شد منتشر شده در تاریخ 1 آوریل. اما برای “حفظ حریم خصوصی و ایمنی و امنیت, دلایل,” او گفت که او نمی تواند اظهار نظر در Stutson وضعیت پزشکی در زمان. “همه زندانیان قبل از انتشار از BOP نمایش در خواهد آمد توسط کادر پزشکی برای COVID-19 علائم,” او گفت:. “اگر علامتی برای COVID-19 موسسه را مطلع محلی مقامات بهداشتی در محل که در آن زندانی است آزاد و حمل و نقل است که به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض استفاده خواهد شد و زندانیان عرضه خواهد شد یک ماسک برای پوشیدن دارم.”

Laura Harris-Gidd گفت Stutson نبود پوشیدن ماسک و هنگامی که او را برداشت تا از تازی ایستگاه اتوبوس. “من فقط نمی فهمم چرا آنها می خواهم اجازه دهید او را به جای quarantining او و مراقبت از او,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در حال پنهان زیادی است.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>