کنار coronavirus همه گیر ورزشی, پخش جورج Commo تلاش می کند به ماندن مشغول

جورج Commo می گوید قرار داده و سرزنش او برای coronavirus shutdown.

البته افسانه ای ورمونت گوینده ورزشی شوخی است اما به طور طبیعی, Burlington بومی خرافی است.

طولانی خدمت radio play-by-play برای نورویچ مردان هاکی Commo رزرو هتل خود را تسهیلات برای بخش III Frozen چهار در بوفالو قبل از برتر دانشجویان و حتی پایان فصل به طور منظم.

“من انجام داده ام نوریچ هاکی در حال حاضر برای 22 سال و آنها موفق به کسب چهار قهرمانی ملی بیش از این زمان و این ممکن است بهترین بوده ام نوریچ تیم آنها تا کنون به حال” Commo گفت.

سپس COVID-19 همه گیر ضربه ورمونت و ملت و ورزشی در همه جا به یک نمایشی متوقف شد. که شامل Commo منبع اصلی درآمد است.

Commo رشد کرده است نا امید و بدون خروجی در تماس ها — طولانی ترین کشش او شده است در کنار یک حرفه ای است که باعث در 1970s. Commo سرب پخش برای غرب, شبکه ورزش نیز شاهد پاره وقت فرفره کار اطلاعات گردشگری غرفه در برلینگتون (ابهامزدایی) را در خود نگه دارد.

“من دارم سعی می کنم به نگه داشتن خود را اشغال کردند. عدم اطمینان باعث می شود آن را بسیار سخت برای برنامه های پیش رو گفت:” 70 ساله Commo که مبارزه بیماری پارکینسون پنج سال گذشته است. “در حال حاضر ما خوب هستند و من می دانم که دیگر مردمی هستند راه بدتر از من و همسرم هستند.

“هنگامی که ما در اطراف رول به بعد در تابستان ها و بازی ها همین حالا شروع به بالا من قصد دارم در مشکل است.”

Commo نتواند طبیعت غیر قابل پیش بینی از ورزش است.

“یکی از بهترین چیزها در مورد پوشش بازی توسط این واقعیت است که شما بیرون رفتن وجود دارد و هر بازی کمی متفاوت است و شما می بینید چیزی است که شما هرگز دیده می شود قبل از” Commo گفت. “این مورد نیست در اینجا در اطراف خانه. من خورد به سندرم نمی یاد چه روزی از هفته است.”

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>