حرم افرا کاسه شکر: زمان تصمیم گیری نزدیک برای سال 2020 ورمونت — نیوهمپشر بازی

شورای حکام برای حرم افرا شکر کاسه تشکیل خواهد شد در هفته آینده به احتمال زیاد تصمیم گیری در مورد وضعیت این سال را به همه ستاره برخورد.

در حالی که سایر ارشد دو دولت درگیری بین ورمونت و نیوهمپشایر لغو شد مدتها پیش با توجه به COVID-19 گیر حرم مقامات همچنان به نگه دارید امیدوارم که آنها می توانید بازی بازی های 67 نسخه از فوتبال کلاسیک که منافع Shriners Hospitals for فلج و سوخته کودکان است.

حرم هیئت مدیره خواهد ملاقات حضوری در تاریخ 30 ژوئن در لبنان N. H., به بحث در مورد آن گام های بعدی.

“ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما در حال رفتن به مجبور به اعلام یک راه یا دیگری اگر ما در حال رفتن به بازی یا نه گفت:” کریستی موریس حرم عمومی رئیس. “ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند و امید ما قادر به انجام کاری و این همه ستاره بازیکنانی که از دست رفته در حافظه های فوق فارغ التحصیلی خود را در بسیاری از موارد. … ما امیدواریم که ما می تواند میزبان یک بازی است.”

بیشتر: ورمونت و نیوهمپشایر تیم اعلام کرد برای سال 2020 حرم افرا شکر کاسه

این برنامه می گوید: حرم بازی این است که میله میله برای Aug. 1 در Castleton دانشگاه دیو ولك ورزشگاه.

اما همانطور که در حال حاضر تحت وضعیت فعلی محدودیت بازی نمی تواند بازی می شود.

فوتبال یک ورزش تماس باقی می ماند و در دولت را محدود لیست برای بازی و یا انجام کامل شیوه های. فوتبال محدود است به مطبوع و ساختمان مهارت آموزش در هدایت جوانان و تفریحی ورزشی صادر شده در اوایل این ماه از آژانس تجارت و توسعه جامعه.

“من تعجب خواهد بود اگر ما تا به حال یک تغییر در هدایت بین در حال حاضر و در جولای 1, و آن را بعید است که ما در حال رفتن به یک تصمیم قطعی در بالا تماس ورزشی حتی قبل از اوت. 1 اما این امکان وجود دارد گفت:” تد بردی معاون وزیر در ACCD. “تنها وجود دارد بسیاری از ناشناختهها متاسفانه و این خیلی بد است چون این جمله باور نکردنی سنت است.

“در این مرحله ما به سادگی نمی باید تمام اطلاعات و بسیاری از Vermonters تا به حال به چنین وحشتناک گیری از آنجا که ما قادر به آنها پاسخ های مستقیم. این است که به سرعت در حال تغییر وضعیت است.”

حتی اگر حرم و در بازی اتفاق می افتد جمعیت اندازه بود مسلما محدود شود. اجتماعات در فضای باز, تنها مجموعه ای برای افزایش به 150 نفر شروع ژوئن 26. و رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات به تازگی تمدید وضعیت اضطراری سفارش حداقل تا ماه ژوئیه 15.

Poultney را دیو Capman ورمونت ورزشی مدیر حرم گفت: بحث های صورت گرفته به جریان بازی به عنوان یک pay-per-view رویداد از طریق شمال, شبکه ورزش.

این مسابقه مطرح شده است و نزدیک به 5 میلیون دلار در اول آن 66 سال است. تابستان گذشته, New Hampshire متوقف ورمونت سه بازی برنده خط خط با 21-9 پیروزی. گرانیت دولت منجر تمام وقت سری 48-16-2.

“من خوش طبیعت است و من دوست دارم برای دیدن این بازی اما در برخی از نقطه در زمان کوتاه تر می شود واقعیت مراحل در” موریس گفت.

غنی Alercio St. Johnsbury, سر مربی کمر از این سال ورمونت تیم ملی. Alvirne را Tarek Rothe مسئول نیوهمپشایر طرف.

تبدیل شدن به یک عضو از ورمونت تیم اول دانشگاه یا دانشکده خودی Facebook گروه در https://bit.ly/2MGSfvX.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im