باید پلیس لس آنجلس بودجه از 1.9 میلیارد دلار به $190 میلیون ؟

در این تظاهرات که جاروب لس آنجلس در دو هفته گذشته به عنوان بخشی از یک کشور واکنش در برابر خشونت های پلیس برخی از شعارهای اعتراض کرده و کاهش بودجه که به مقدار نزدیک به لغو این شهرستان در اداره پلیس است.

معترضان مطرح کرده اند تا مقوا نشانه: “پال خواستار قطع بودجه دولت LAPD.”

صدها نفر از مردم به نام به به طور معمول متین بودجه جلسات به انفجار مقامات منتخب. آهنگ نامزدان به بازی گرفته, پای, گرافیک, الگوهای رفتاری و انجمن حمایت از علت ظهور کرده اند.

یک برنامه به طور بالقوه لرزه ای تغییر برای شهر پیشنهاد پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس لس آنجلس قبل از تاریخ در راهپیمایی علیه خشونت پلیس و دفاع و پشتیبانی محلی Black Lives Matter-لس آنجلس برگزار و دیگران که راه اندازی این کمپین در اوایل این سال است.

بحث بر سر هزینه های ادارات پلیس است دارای عقاید در این تظاهرات که پس از فوران تصویری نشان داد مینیاپولیس افسر زانو برای نزدیک به نه دقیقه بر گردن جورج فلوید 46 ساله سیاه پوست که در اثر خفگی با توجه به کالبد شکافی گزارش.

زمانی که اعضای شورای شهر و شهردار اریک Garcetti به تازگی حمایت 100 میلیون به 150 میلیون دلار کاهش به پلیس لس آنجلس بودجه, با بودجه ای برای رفتن به برنامه های اجتماعی و برخی نام آن را بخشی از پیروزی است.

در تمام شهردار صحبت در مورد تغییر در حدود 250 میلیون دلار در بودجه شهرستان برای برنامه های کمک به جامعه سیاه پوستان و زنان و افراد دیگر از رنگ.

جوزف ویلیامز رهبری سازمان برای زندگی ماده-لس آنجلس گفت: defunding پلیس “یک پاره” اما یک نسخه از یک “ایده قدیمی است.”

برای چند دهه, جامعه طرفداران به نام برای سرمایه گذاری از وجوه حاصل از اجرای قانون تغییر که پول به دیگر نیازهای جامعه مانند مسکن آموزش و پرورش و مواد غذایی است که در میان چیزهای دیگر ایجاد شرایط برای کمک به مردم رشد.

این زمان تا چه حد باید لوس آنجلس و یا هر شهر بروید ؟

ویلیامز گفت: این بستگی دارد که “هر چه میزان سیاسی تخیل داده شده صلاحیت است و هر چه خواهد و شجاعت مقامات منتخب در آن منطقه را – که تا چه حد تماس است.

“در اینجا در لس آنجلس اشتباه نکنید در مورد آن,” او گفت:. “مردمی هستند درخواست پلیس لس آنجلس به یک قطع اگر نه برای از دست دادن همه (عامل صندوق) آنها دریافت سالانه است که قطعا یک بازی far cry از $100 میلیون به 150 میلیون دلار است که شهردار در حال حاضر شفاهی تصمیم ما در حال رفتن به تخصیص دور از اداره پلیس است.”

پلیس لس آنجلس بودجه عملیاتی است که 1.9 میلیارد دلار و برای سال مالی آینده که ضربات در جولای 1, با 1.7 میلیارد از آن در حقوق.

مردم بودجه لا یک گروه از فعالان می گوید که رقم باید کاهش 90% گفت: یعقوب Woocher یک سازمان برای این گروه است. که به طور بالقوه ترک 190 میلیون دلار در لس آنجلس بودجه عملیاتی.

شهردار بودجه خواستار خدمات پلیس باید حفظ شود و شامل 120 میلیون دلار افزایش نسبت به سال جاری بودجه ای که در ذات پاک شود توسط رهبران شهر’ پیشنهاد برای تغییر بودجه.

افسران پلیس به تازگی شروع به دریافت پاداش و دریافت 4.5% پرداخت ضربت شروع ژوئیه 1.

“این پول نمی شناور در … از اقیانوس” گفت: گرگ Akili Black Lives Matter–لس آنجلس سازمان در طول یک مردم بودجه لا رویداد در اواخر ماه مه قبل از تظاهرات. “این پول ما است که در حال به سر برد. و اگر شما نگاهی به شهردار بودجه … چیزی که خارج از غرفه است که درصد زیادی از آن می گذرد به اجرای قانون است.”

حامیان مردم بودجه لا می خواهید پول گرفته شده از اداره پلیس و به جای صرف چنین چیزهایی به عنوان تقویت مشاغل و کسب و کارهای کوچک, یارانه مسکن و ارائه رایگان حمل و نقل عمومی.

“ما می دانیم که اکثریت Angelenos مخالفت خود را با پیشنهاد” گفت: Melina عبدالله عضو موسس Black Lives Matter–لس آنجلس پس از میزبانی پنج شنبه شب 11 ژوئن مجازی تاون هال نشست که درو 10,000-plus بینندگان on Facebook.

“ما همچنان به تقویت [Garcetti را] پیشنهاد و ما را تشویق کسانی که مخالفت با آن را به (عمومی) خود مخالفت شدید” او گفت:.

“لغو پلیس به این معنا نیست که لغو از جامعه ایمنی; ما اعتقاد داریم در جامعه امنیت” عبدالله گفت. “اما پلیس به صورت سیاه و سفید مردمی هرگز تضمین شده است به امنیت جامعه اما به تروما و آسیب برساند.”

تا حد زیادی کاهش پول صرف شده در یک اداره پلیس به نظر می رسد بسیار دشوار است برای فروش.

علاوه بر شهردار لس آنجلس پلیس محافظ لیگ که نشان دهنده 9000-به همراه رتبه و فایل افسران پلیس مخالف defunding طرح ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز سابق نامزد به نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و همچنین مخالفت با defunding پلیس.

چرا که اقتصادی خرید اینترنتی از بهداشت عمومی بحران Garcetti پیشنهاد پیش بینی این شهر خواهد بود کوتاه $230 میلیون درآمد باعث کاهش خدمات شهرستان ، بسیاری از کارگران شهرستان به استثنای سوگند پلیس و آتش کارکنان را 26 کردند روز معادل 10% کاهش پرداخت.

استاد اسحاق Bryan مدیر از سیاست پروژه در UCLA و پس از خدمت در Garcetti دولت. او از برداشتن گام نسبت به لغو اداره پلیس.

معترضان در لس آنجلس و در سراسر کشور گفت: “در گذشته نقطه از پنجره پانسمان” و فقط پذیرش طرح های پیشنهادی برای آموزش افسران و اصلاح جنبه های اداره پلیس شیوه های.

“ما فراتر از نقطه افزایشی اصلاحات,” او گفت:. “و من فکر می کنم ما نیاز به رهبری به سمت لغو تدریجی.”

هر چند Garcetti گفت: حمایت از مردم بودجه و گفت: “خوشحالم که چنین پیشنهادی وجود داشته باشد و او همچنان به گوش دادن.

“من فکر می کنم که من موافق با تقریبا هر کسی که نوشته شده به من و یا قرار دادن چیزی به جلو است که ما تحت سرمایه گذاری در جوامع است که بیشترین نیاز ما” شهردار گفت.

در اوایل این هفته نه مینیاپولیس اعضای شورای شهر به نمایندگی از اکثریت در این پنل گفت: آنها پشت انحلال جامعه را اداره پلیس و متعهد برای شروع به دنبال راه های جایگزین برای اطمینان از ایمنی برای ساکنان شهر.

اما چگونه است که بازی را بسیار نامشخص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im