خلاصه: هنر باز گشت

فرهنگ لغت وبستر تعریف باز گشت به عنوان: بازگشت به زندگی یا حیات یا به دست آوردن مجدد سابق مطلوب وضعیت یا موقعیت.

من اشاره می کنند که ما در شرایط فعلی در جامعه می تواند نگاه به درس و قدرت و شکیبایی و سحر و جادو از بوکس.

بعد از همه وجود دارد را یک دلیل آن را با نام مستعار ” پادشاه ورزشی.’

تقریبا هر ورزشی به نظر می رسد ارائه یک اشاره از بوکس — ما دیدن baseballers خود را رها خفاش ها و کلاه به نوسان مشت هاکی بچه ها خود را بر روی یخ tiffs وجود دارد و بازیکنان فوتبال, مسابقه, رانندگان خودرو و پیکان بازیکنان شارژ پس از هر یک از دیگر و نوسان مشت بسته به حل و فصل اختلاف.

ما حتی ممکن است گاهی مردم مبارزه که واقعا هیچ نشانه.

متاسفانه گاهی اوقات این عزیزان پیدا کردن اشتباه فرد را به تعامل با. بسیاری از سرکوب غرایز خود و DNA بوکس اما جان سالم به در حتی در بدترین زمان — و شما می توانید بیش از حد. من نزدیک 40 سال گذشته از زندگی شمارش همه چیز این ورزش همچنان به نشان می دهد به من.

وجود دارد به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از باز گشت داستان در بوکس است که همه ما می تواند مربوط به برخی موفق و برخی بسیار است. با این حال اثبات باقی مانده است که بسیاری از آن ساخته شده است که رفتار ما می توانید انتخاب کنید به عنوان مدل ما است.

‘Sugar Ray’ لئونارد بازنشسته چند بار و ساخته شده باز گشت پس از باز گشت. در واقع اولین و حرفه ای مبارزه شد و باز گشت و به او اظهار داشت: او پس از بازنشستگی خود را طلا-مدال برنده شدن در بازی های المپیک تابستانی 1976 در مونترال. ترین تعریف گشت آمد و پس از تحمل یک حرفه ای-پایان دادن به آسیب چشم در سال 1982 به عنوان او تلاش باز گشت ’84 و اگر چه پیروز در حالی که گرفتن زدم و مبارزه در طول شب بازنشسته شد اما دوباره برگشتم دوباره در مارس سال 1987. در یک شب سرد در صحرای لاس وگاس. لئونارد کشیده شدن یکی از بزرگترین ناراحتی در تاریخچه بوکس و مقامش را از دست بدهد بی چون و چرای میان قهرمان ‘شگفت انگیز’ ماروین Hagler بود که شکست نخورده در بیش از 11 سال است.

یکی از بزرگترین رویدادها در تاریخ بوکس آمد و پس از ظهور هیتلر و آلمان نازی در سال 1938. آمریکا جو لوئیس انتخاب من برای بیشترین سنگین وزن بوکس. لوئیس دچار حذفی دست به آلمانی Max Schmeling دو سال پیش و با جهان به تماشای چهره بین دو کشور از طریق ورزشکاران خود را به نمایندگی از هیتلر و رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت وجود دارد خیلی بیشتر در معرض خطر از فقط یک مسابقه بوکس. هر دو ورزشکاران به رسمیت شناخته شده این قدر از نقش خود و در 180 ثانیه, Louis اعدام یکی از مهمترین و باطل خشونت آمیز و ویرانگر knockouts در تاریخچه بوکس. مبارزان شخصا نمی حمل همان احساس وحشت و نگرانی نسبت به یکدیگر است که تمام جهان شد, اشک, اما آنها می دانستند که عملکرد خود را احتمالا بزرگترین ابزار تبلیغاتی استفاده می شود که در آن زمان.

جنگنده مورد علاقه من در تمام زمان زندگی افسانه روبرتو Duran. او برجسته بود در یکی از بهترین TV series ever, Miami Vice در ’80s در, و به تازگی به حال یک فیلم تولید شده در حرفه خود. او در حال حاضر یک حرفه ای تمام و 71-1 ضبط زمانی که او در لئونارد در مونترال و به او اولین بار او را شکست. پنج ماه بعد لئونارد آمد و در یکی از غم انگیزترین لحظات در هر نامی حرفه ای Duran به معنای واقعی کلمه ترک در وسط مبارزه است. بوکس, طرفداران خود و کشور خود تبدیل پشت خود را در پاناما در مطلق ننگ. باز گشت از Duran حماسه است. نه تنها او متراکم کردن یکی دیگر از 46 دعوا اما او فتح دو بخش و برنده جهان عناوین همه راه را تا 160 پوند. این می آید از یک پسر که در آغاز زندگی حرفه ای او در سن 17 و وزن 118 lb. و رفت و در را به نفع خود عنوان برای اولین بار در 135 پوند. در سال 1972 است.

به عنوان پیشنهاد شده وجود دارد هزاران نفر از این داستان ها.

اتمام وینی Pazienza که زندگی اش ساخته شده بود به فیلم خونریزی برای این. او می شکند و گردن خود را در یک تصادف اتومبیل —چیزی که جلوگیری می کند بسیاری از افراد از ارتکاب به یک روز-به-روز — اما ” باز مرد آمد و مبارزه بود در کمتر از یک سال. او در ادامه به ادعای عناوین بیشتر و مبارزه با برخی از بزرگترین نامها در ورزش از جمله پیروزی های بیش از دورن و سرگرم کننده عطریست با بزرگ روی جونز جونیور

جورج فورمن ضرب و شتم برخی از بهترین در زندگی حرفه ای به عنوان قهرمان سنگین وزن در ’70s در حالی که racking تا برنده در برابر این دوران را بهترین. اما او به محمد علی در زئیر در یکی از بزرگترین جنگ تا کنون. چند سال بعد بازنشسته شد و پس از یک شکست و “دیدن خدا” در اتاق پانسمان. او یک کشیش ballooned به بیش از 400 lb. و به نظر می رسید و بازنشسته شد ، اما 10 سال بعد او به مبارزه طلبیده تمام مشکلات را نادیده گرفته “کارشناسان” و شروع آهسته و سنجیده باز گشت او به عنوان پول مورد نیاز برای کلیسای خود را. البته او برجسته نیمه دوم کار خود را به تبدیل شدن به قدیمی ترین جنگنده برای همیشه تصرف عنوان سنگین وزن و ساخت صدها میلیون ها نفر با یک جاذب همبرگر گریل حیله.

پس چه درس اینجا ؟ تمام این داستان ها شروع نسبتا پایین و در ناامیدی. هر جنگنده مبارزه راه خود را به عقب, اما آنها نیاز به تصمیم گیری آنچه آنها می خواستند و به همین دلیل هرگز آن چگونه است. آنها ساخته شده یک انتخاب بود و میل.

زندگی مانند بوکس جادویی است که شما جسورانه و شجاعانه به جلو حرکت کند به ناشناخته و نه از عقب به امنیت.’

مشهور کارفرمایی راجر Staubach گفت: “هیچ ترافیک در امتداد مایل اضافی”.

— پس در این میان و در بین زمان که این یکی دیگر از نسخه از آقای بوکس YYC —

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>