خلاصه: مور بوکس قصه از آموزش در سن دیگو

همه جا من به این روز من به همان سوال “هنگامی که رویداد بعدی خود را?”

پاسخ من باقی مانده است “من نمی دانم.”

شاید با راه اندازی فاز 3 توسط Alberta دولت ما برای به دست آوردن بینش بیشتر است.

بدون رفتن در محلی در بوکس و تنها بزرگترین تبلیغات در سراسر جهان در حال حاضر میزبانی رویدادهای خود را با توجه به تلویزیون, معاملات Dekada مدعی نشسته در قفسه.

بنابراین اگر ما نمی تواند ایجاد, تاریخ, اجازه دهید دوباره آن را …

زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و به سن دیگو به قطار تحت قیمومیت مورچه مور, من خوش شانس برای زندگی در این افسانه ،

یکی از اولین نشستن فراز ما تا به حال در یک محلی رستوران غذاهای دریایی در اسکله است که هنوز هم امروز وجود دارد.

ما زیاده روی … آقای مور گذاشته انتظارات خود را و حتی برداشت زبانه برای یک جشن غذاهای دریایی.

بیشترین بحث شد ‘مربی مور” به من اجازه می دانم آنچه در آن واقعا طول می کشد تا یک قهرمان بوکس حرفه ای — داشتن نه تنها خواهد شد اما تمایل به انجام چه بیشتر نمی خواهد.

من ماندم در گفتگو راننده سرشونو تکون دادن در توافق و تایید کرد که این مسیر انتخاب شده.

ما ترک رستوران و سر مربی در کامیون بود که تزئین شده با ‘ABC بوکس’ (هر کسی می تواند) است که هنوز اجرا به عنوان یک موسسه خیریه سازمان جوانان توسط مور پسر بیلی در سن دیگو. همچنین decked با جوش تدبیر و به من گفته شد “قطع سنگین-bag” در آن به عنوان مور کشیده در کنار جاده.

آره در کنار جاده درست بعد از یک وعده غذایی بزرگ و به طور کامل پر شده از من کمی وانت نوسان نوار کردن و آویزان کردن کیسه ،

آقای مور دست من یک جفت کیسه دستگیره و می گوید من به آن ضربه. من کمی گیج اما همانطور که من گفتم و شروع به ضربه زدن به کیسه. این کافی نیست, اگر چه, و او به من از طریق فوق العاده دشوار و سنگین-کیسه تمرین برای 25-30 دقیقه به طور کامل مربی با ثابت عزل دستورالعمل حذف.

به عنوان ما در پایان کنار جاده تمرین من خیس عرق در لباس خیابانی و من پنجه در حال خونریزی بود اما قادر به نگه داشتن شام من و ما فقط سوار بازگشت به خانه در سکوت.

من حدس می زنم من گذشت ،

پس از چند ماه زندگی در مور خانه او حرکت می کند و من را به یک آپارتمان با دیگر مبارزان تحت هدایت او که شامل هارون Pryor. ما که در یک متل-سبک آپارتمان در لوگان ارتفاع یک.k.یک. Barrio لوگان.

من تنها پسر سفید در محله و من ادغام ‘هود’ مردم را به شوخی می گویند چیزهایی مانند “هی افسر چگونه شما doin’ today?”

یک روز من خسته شده و تصمیم من برای رفتن به پیاده روی در مرکز شهر. به عنوان کلاغ مگس به نظر می رسد بسیار آسان — شاید چهار مایل دور.

من شروع کردن اما با خیابان ها و ساختمان ها و محلات در راه من کمی خارج از مسیر پایان دادن به در دیگری ناقص بخشی از شهر است. من ورزشی سفید کفش چرم, لیمو ترش سبز-ساحل تنه و surfer و حمل کیف پول من در دست من است.

من نزدیک چند تا از بچه ها راه رفتن را از خاک پر شده, در حصار حیاط جلو و کسی می گوید: “من آرزو می کنم من تا به حال چند دلار است. آیا شما خوبي؟”

من تشخیص می دهم چه می گذرد و با اطمینان راه رفتن به صورت چهره به چهره و گفت: “آره بچه ها چگونه است؟”

درست در لحظه ای که یک باند ماشین رول به آرامی پایین خیابان. من به کمی nod با خود من درود می فرستم و آنها را آن را به عقب.

جدید من ‘دوستان’ حلقه پشت و فریاد “اوه مرد, من می دانستم که شما با پلیس است. هیچ راهی وجود دارد شما می خواهم به راه رفتن را از طریق اینجا حمل یک کیف پول.”

من می گویم: “هیچ نگرانی ، اجازه اقامت در خارج از مشکل ما نه lookin’ to ناراحت روز خود را مگر اینکه ما باید به.”

همانطور که من راه رفتن دور, من از شنیدن آنها صحبت کردن در میان هر یک از دیگر و گفت: “من آن را می دانستند. اوه مرد که نزدیک بود.”

Whew.

من در مرکز شهر و تماس با بیلی مور آمده من را انتخاب کنید تا.

من مطمئن هستم که آنچه من انجام داده اند در این وضعیت است.

اولین جلسات آموزشی برگزار شد در ایرلندی Spud مورفی بدنسازی در Broadway Ave.

من شده است در حال حاضر آموزش و احساس در شکل بزرگ است. من جمله در هر مبارزه جلسات و در عین حال واقعا از خارش به خصوص با افسانه خود هارون پریر که هنوز هم یکی از بزرگترین نامها در تاریخ بوکس.

در نهایت من شانس — ما بشود و تعارفات پایان به عنوان دور 1 شروع می شود.

من قوی شروع به بارگذاری با عکس و همچنین شروع به تایر. پریر پیاده روی را از طریق تمام مسائل هل من در اطراف ورقه اسلاید و شروع bopping من وارونه سر من. به عنوان او می کند او در واقع خواستار “bip, bop” هر بار که او swats من.

“آنچه مهم baby” پریر می گوید. “آیا شما باشه عزیزم. چرا شما میشیم خسته شده اید؟”

من در گذشته بیشتر از دور دوم و من کشیده به عنوان مربی می پرسد: “چه جهنم شما انجام وجود دارد؟”

پریر کردم من کار می کرد تا تنگ و اوج که من خشک شد به عنوان او sapped انرژی من.

من نشستن بیرون رینگ و به دنبال جواب سوال خودم و تلاش برای توجیه این وضعیت است.

آن را بیش از حد طولانی به توضیح در اینجا چه پریر من به آن روز اما من خوش شانس می شود قادر به درخواست من در عذاب و من یاد گرفتم که یکی از با ارزش ترین درس در بوکس همیشه و واقعا چه روانی کنار ورزش است.

پریر و من جعبه صدها دور در طول سال ما با هم صرف و من هرگز از دست من انرژی دوباره.

ارزش زمان صرف شده با افسانه است که دانش من در عبور به برخی ورزشکاران است.

— پس در این میان و در بین زمان که این یکی دیگر از نسخه از آقای بوکس YYC —

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im