تیراندازی مشکوک در طول زندگی خود در کولچستر پس از تعقیب توسط پلیس

COLCHESTER — 24-year-old man مشکوک از صبح روز چهارشنبه تیراندازی در زمان زندگی خود را بعد از پلیس دنبال او به یک منطقه منزوی کردن از نهر مزرعه جاده ها است.

چندین سازمان های پلیس درگیر شدند, در جستجوی مظنون اوان Labonte که گفته شات دیگر چندین بار در Underhill.

Labonte فرار از صحنه تیراندازی بود که گزارش در حدود 7:30.m, پلیس گفت:. وسیله نقلیه خود را بعدها در بر داشت در نزدیکی Sandbar پارک ایالتی در میلتون و Chittenden County sheriff معاون در بینام و رزمناو به دنبال وسیله نقلیه را به شادی بخش هکتار mobile home park در کولچستر.

روز چهارشنبه بعد از ظهر جستجو گسترش یافته بود به جامعه نزدیک در تقاطع U. S. 2 و 7 و نهر مزرعه پلازا. یک هلیکوپتر از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی نیز در منطقه بود.

این daylong جستجو منجر به باتلاقی پوشیده شده از درخت در منطقه بین نهر مزرعه جاده ها و بزرگراه بین ایالتی 89 که در آن پلیس از جمله اعضای تاکتیکی خدمات واحد ورمونت دولت پلیس شناسایی مظنون است.

زمانی که مأموران اجرای قانون شروع به صحبت با Labonte از راه دور او مطرح شده یک تفنگ دستی به سر او شلیک یک گلوله, کشتن خود, پلیس گفت:.

قربانی در بخش مراقبت های ویژه

قربانی تیراندازی 29 ساله که نامش منتشر نشده در نظر گرفته شد و به دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی در برلینگتون که در آن او ذکر شده است وضعیت بحرانی در واحد مراقبت های ویژه.

حوادث منجر به تیراندازی شروع یک شبه در روز سه شنبه زمانی که Labonte ارسال چند متن پیام به یک دوست دختر سابق, پلیس گفت:.

صبح روز چهارشنبه Labonte کمین یک خودرو رانده شده توسط دوست دختر دوست پسر فعلی او به عنوان حمایت وسیله نقلیه خود را از گاراژ یک خانه در 50 علفزار لین در Underhill, به گفته پلیس. قربانی زده شد چند دور اما موفق به بازگشت به داخل خانه است.

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث روز, تماس پلیس ایالتی ورمونت در ویللیستن در 802-878-7111.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net