شاو خیریه کلاسیک باقی می ماند متمرکز جمع آوری کمک های مالی هنوز هم امیدوار به میزبان گلف افسانه در اواخر ماه اوت

آنها امیدوار است که این مسابقات برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

اما سازمان دهندگان شاو خیریه کلاسیک امیدوار کننده یک چیز — کمک های مالی متوقف نخواهد شد حتی اگر دیسک و putts باید به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در حال اتصال همراه و امیدوار به یک رویداد در اواخر ماه اوت. که تمرکز ما در حال حاضر گفت:” شان ون Kesteren مدیر اجرایی سالانه PGA Tour قهرمانان مرحله نهایی مسابقات در دره عمیق و باریک مراتع گلف & باشگاه کشور. “اما در عین حال ما باید 215 جوانان مبتنی بر سازمان های خیریه که امضا کرده اند تا به بخشی از ما شاو Birdies برای کودکان و نوجوانان برنامه های ارائه شده توسط AltaLink این سال است. ما مالکیت و مردمی در شاو و AltaLink و همه از سهامداران عمده ما تصمیم گرفته اید که بدون در نظر گرفتن اگر این رویداد اتفاق می افتد در این سال ما در حال رفتن به ادامه Birdies برای بچه ها برنامه.

“ما قصد داریم برای حمایت از تمام این سازمان های خیریه که امضا کرده اند و مطمئن شوید که ما جمع آوری یک دسته از پول برای آنها. ما معتقد بود که به اجازه دهید آنها را می دانیم — به آنها اطمینان بیشتر از هر چیز دیگری — که ما در حال رفتن به اینجا برای آنها. بنابراین من فکر می کنم که بسیار خبر خوبی است.”

در واقع در آن است.

جمع آوری کمک های مردمی همواره تمرکز برای شاو خیریه کلاسیک است که به طور مداوم در هم شکسته رکورد خود را برای بزرگترین سالانه را در PGA Tour قهرمانان تاریخ است.

بیش از هفت سال اجرا grand total افزایش یافت و به بیش از 48 میلیون دلار.

هشتمین قسط باقی مانده در برنامه برای Aug. 28-30 اگر چه آینده از هر ورزشی/تماشاگر رویداد نامشخص باقی مانده است.

دوره های گلف در آلبرتا در حال حاضر بسته شده — نه فقط به دلیل طولانی زمستان اما به دلیل سلامت استان مقامات حکومت کرده اند که خدمات غیر ضروری مجاز به باز برای کسب و کار به طور معمول در طول COVID-19 بحران است.

PGA Tour برنامه به ادامه بازی در اواسط ماه ژوئن با حداقل چهار رویدادهای بسته است. وجود دارد هنوز به یک اطلاعیه در یک راه اندازی مجدد برای ارشد مدار.

زمینه برای شاو خیریه کلاسیک به طور معمول تنها ویژگی های دو سه کانادایی پس از هر مرز طولانی مدت بسته شدن مشکل ساز خواهد بود.

“ما نمی دانیم که آنچه را در فروشگاه ما و با چه سرعتی از مردم در حال رفتن به قادر به از سرگیری فعالیت های شبیه به این گفت:” جیم Riddell رئیس شاو خیریه کلاسیک حامی گروه. “بنابراین ما هنوز در سوزن سوزن و اینکه آیا ما در حال رفتن به یک تورنمنت یا نه. و البته ما در حال رفتن به انجام هر کاری مناسب است.”

به خصوص با آب و هوای فعلی اقتصادی, شما می توانید شرط می بندم نمایندگان بسیاری از این سازمان های خیریه بودند پین و سوزن هم بدونم در مورد این منبع قابل توجهی از خمیر.

“ما در حال رفتن به رها کردن انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به بیشتر های خیریه برای کودکان و نوجوانان در استان” Riddell گفت. “Birdies برای بچه ها احتمالا باید یک زمان سخت مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم. انتظار می رود برای ادامه برای رشد (مجموع) است که احتمالا سخت فرض است. اما ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به.”

شاو Birdies برای کودکان و نوجوانان یک برنامه تطبیق و این تشویق تا کنون که ون Kesteren گزارش “ما در واقع ردیابی بسیار مشابه به سال گذشته است.”

Shaw خیریه کلاسیک حامی گروه نیز بلافاصله متعهد $100,000 به تقسیم میان چهار سازمان کمک به همه گیر امداد و پشتیبانی — $40,000 هر کدام به دانه خردل و کلگری بانک مواد غذایی و 10000 $در هر یک از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و مسافرخانه از سرما.

برگزارکنندگان مسابقات داوطلب خدمت سربازی به کمک اسکات McCarron دو بار برنده در دره عمیق و باریک مراتع را که اعلام. او ملبس به یکی از سفید کلاه کابوی به فیلم یک پیام از خانه اش در کارولینای شمالی.

“من می دانم که خیریه است که در قلب شاو خیریه کلاسیک و من بسیار خوشحال هستم که حامی گروه پله تا در طول این زمان دشوار است” McCarron گفت. “من امیدوارم که هر کس می ماند امن و سالم بماند و ما شما را در دره عمیق و باریک مراتع در ماه اوت است.”

که آخرین بخش می توانید تغییر دهید اگر COVID-19 لغو کشش به تابستان است.

یک چیز نمی خواهد.

Shaw خیریه کلاسیک باقی می ماند متعهد به ساخت یک اثر در جامعه است.

“این یک زمان است که مردم نیاز به کمک بیشتر از همیشه” ون Kesteren گفت. “ما وسیله ای برای انجام این کار, و ما بسیار خدا را شکر که ما در حال رفتن به قادر به جمع آوری یک دسته از پول این سال است.”

[email protected]

توییتر: @WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>