به اشتراک گذاری خود را قرنطینه داستان

در سال 1937 موجب ادوارد هشتم کناره گیری از تاج و تخت, یک سازمان پژوهش های تشکیل شده در انگلستان به جمع آوری افکار و خلق و خو از زندگی روزمره در بریتانیا. داوطلبان خواسته شد به نگه داشتن خاطرات و یا پاسخ به سوالات باز. این برنامه تلقی جرم-مشاهده خدمت یک ویژه تابع مهم در طول حمله رعد اسا در جنگ جهانی دوم به عنوان مردم, مستند, عاطفی و اجتماعی تاریخ این کشور است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


مانند حمله رعد اسا همه گیر یاد می شود مورد بحث و تجزیه و تحلیل برای دهه های آینده است. و داستان از کسانی که زندگی می کردند از طریق آن خواهد بود مهم و حیاتی است. به این منظور سانتا باربارا تاریخی موزه حافظ از شهر ما از گذشته تا به خواسته عمومی برای کمک به سند این زمان برای نسل های آینده است. “مدرن مورخان استدلال کرده اند که سابقه نیست به سادگی متشکل از اقدامات قابل توجه و یا همانند آمار و ارقام گفت:” موزه Dacia هارود. “افکار و تجربیات هر فرد با ارزش هستند کلید برای باز کردن آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند در هر عصر…. ما می خواهیم داستان های خود را,” او گفت: “از دور دست در شمال این شهرستان به جنوب و … هر جامعه در میان است.”

این موزه ایجاد یک فرم پرسیدن سوال مانند این که آیا شما تجربه قابل توجهی رویداد زندگی در قرنطینه و چگونه شما فکر می کنم زندگی را تغییر داده اند یک بار مستند برداشته شده است. برای شرکت در برنامه, رفتن به sbhistorical.org و با کلیک بر روی “به اشتراک گذاری خود را قرنطینه داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>