شین خانه اذعان کارگران خط مقدم

وقتی که رفتن سخت می شود آن را به عنوان دشوار رفتن به عنوان هزاران نفر از مردم که به صورت چالش های جدید در هر روز است.

“بی شماری وجود دارد کارگران خط مقدم نشان دادن فوق العاده شجاعت و تعهد در طول COVID-19 بحران است. ما می خواهیم برای نشان دادن حمایت از ما با به اشتراک گذاشتن داستان از کسانی که در خط مقدم و ارائه یک فرصت برای ما می گویند با تشکر از شما با یکی از سه بازی های سرگرم کننده و مفید پاداش می گوید:” ملانی Gowans مدیر کل فروش و بازاریابی در Shane خانه. “وجود دارد هیچ خرید لازم است. این است همه چیز در مورد حمایت از جامعه ما است.”

کارگران خط مقدم دعوت به نامزد خود یک همکار دوست و یا اعضای خانواده است که در خط مقدم ارائه خدمات ضروری با توضیح چگونه شما و یا خود را نامزد ساخته شده است تاثیر در جامعه ما در طول COVID-19 بحران است.

سه نامزد به عنوان در نظر گرفته شده توسط شین, خانه, خواهد دریافت یکی از سه پاداش: یک آخر هفته عقب نشینی به Kananaskis نوردیک آبگرم و کوه الج به ارزش $2,000; کامل ‘بدون تماس سرایدار,’ جزئیات اتومبیل با مایع بسته ارائه شده توسط رنفرو کرایسلر یا; $250 جست و خیز ظروف کارت هدیه.

“تیم ما بسیار خدا را شکر برای همه شجاع کارگران خط مقدم و می خواهم برای نشان دادن حمایت از ما به کسانی که به ساخت یک تفاوت در جامعه ما می گوید:” Gowans. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری الهام بخش و نشاط بخشی از داستان ما دریافت از طریق نامزدی روند. هیچ خرید لازم است; این نیست در مورد فروش خانه. ما به سادگی و صمیمانه می خواهم بگویم با تشکر از شما.”

دستورالعمل

1. ثبت نام معرفی به خودتان یا شخص دیگری.

2. یکی از نامزدی در هر فرد.

3. نامزد گرفته تا مارس 15 سال 2020

4. نامزد در نظر گرفته خواهد شد در تاثیر مثبت هر فرد بوده و اقدامات فرد رفته است را به این زمان دشوار است بهتر است.

5. شما یا فرد معرفی شده نیاز به یک خط مقدم کارگر ارائه خدمات در سراسر COVID-19 شیوع.

بازدید shanehomes.com/frontline به معرفی خود در خط مقدم کارگر نام و توضیح دهید که چگونه شما و یا شخص شما را نامزد ساخته شده اند تاثیر در جامعه ما در طول COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>