شرم بر اورنج کانتی هیئت ناظران: نامه

Re “O. C. رئیس بهداشت افسر دکتر Nichole سریع استعفا میان, ماسک, جنجال تهدید” (اخبار, ژوئن 9):

اتحادیه زنان رای دهندگان از اورنج کانتی است فراتر از نا امید و نا امید با اورنج کانتی هیئت ناظران برای امتناع خود را برای حمایت از ما در حال حاضر-ترک ارشد بهداشت افسر دکتر Nichole سریع.

نه تنها ناظران حاضر به حمایت از او مشاوره حرفه ای در مورد پوشیدن ماسک آنها را کمی دلسرد تهدید به مرگ که مطمئنا مرکزی به تصمیم او برای استعفا.

دکتر سریع است که بهداشت عمومی دانشمند که بر او سیاست در داده ها و حقایق از جمله این واقعیت است که OC اعداد شده اند ، در واقع ژوئن 6 و 7 دیدم دو بیشترین تعداد موارد جدید در این شهرستان توسط یک حاشیه قابل توجهی. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در حالی که تعدادی از آزمایشات است disgracefully کم است.

هیئت مدیره نیز حاضر به حمایت از او توصیه هایی برای پوشیدن ماسک هنگامی که در مکان های عمومی, به طور مستمر با تمرکز بر اینکه آیا با پوشیدن یک ماسک محافظت پوشنده لباس است. که این نقطه است.

ماسک باید پوشیده برای محافظت از دیگران (و با گسترش همه از ما) آن را به عنوان ممکن است به و ریختن ویروس قبل از اینکه شما می دانید که شما آن را داشته باشد — و در واقع به آن را دارند و نمی, نمایشگاه, علائم — که بدان معنی است که مردمی که احساس خوب ممکن است در واقع می شود و گسترش این ویروس. که اساس سلامت عمومی ماسک مورد نیاز است.

آن را شرم آور است که هیئت ناظران همچنان به بی اعتبار کردن توصیه های متخصصان مراقبت های بهداشتی در بدترین بیماری همه گیر در بیش از 100 سال است.

شکایت Guilford,

حرف نویسنده این است که رئیس جمهور از لیگ از زنان رای دهندگان از اورنج کانتی.

رای گیری برای نامزدهای تایید شده توسط اتحادیه

Re “قانونگذاران در انکار بیش از بودجه واقعیت” (سرمقاله ژوئن 9):

شما باید پاسخ خود را در یک جمله: “… با تشکر از نزدیکی خود را با دولت کارمند عمومی اتحادیه های کارگری.”

اما ما تنها خودمان را سرزنش می کنند. رای گیری برای نامزدهای زیرا آنها تایید شده توسط کارمند عمومی اتحادیه های کارگری یک انتخاب است. این تاییدیه ها سیاسی ارزشمند از آنجا که ما آنها را ،

گاهی اوقات آن را فقط به پول. گاهی اوقات آن را بیشتر معلمان که نباید معلمان و پلیس که نباید پلیس. چیزی به فکر می کنم در ماه نوامبر.

M. J. Knudsen, Trabuco کانیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im