لحظات ارشد: همه گیر سخت است اما عشق پیدا می کند یک راه

طول می کشد تا کمی احساس عادی دوباره من نوشت: هفته گذشته است.

من ارجاع یک نگاه اجمالی از امید در طول خاموش کردن. به دست آوردن یک حس آشنا. لحظه های است که ما را به اشک خود را مطلق معمولی از تکه های گم شده است که قرار داده حق زندگی دوباره.

شاید آن را یک نیمه شب نرم بستنی اجرا شود. یا احساس آزادی رانندگی تا سواحل کالیفرنیا پس از ماه از قرنطینه. یا شاید آن را یک یادآوری ساده است که عشق همیشه می یابد یک راه است.

من می تواند احساس شادی پریدن از صفحه به عنوان خوانده شده ایمیل از پسر عموی من سوزان. من جزئیات بسیار به آرامی. خبر خوب ضربه زدن بود و من می خواستم به تجربه هر کلمه.

او و شوهر نیک تا به حال خود را جشن گرفتند 55 سالگرد عروسی با حضور در ازدواج خود را و دیگر قابل توجه است. عروس و داماد بودند بحباله نکاح در اوردن, در , مجازی, مراسم. این officiant شد بر روی صفحه نمایش.

“عشق در زمان بیماری همه گیر” او نوشت.

کلمات او انگیزه من چند کلمه با همه گیر مجرم است.

خوب Covid در اینجا معامله است. شما می توانید ما را در خانه بمانند. شما می توانید ما را به پوشیدن ماسک و اقامت شش فوت دور از دوستان است. شما حتی می توانید نگاهی به دور ما معیشت. اما عشق است که شما نمی توانید لمس کنید. عشق عایق جهان مجازی ، شما نمی توانید عشق ناپدید می شوند.

در آن طول می کشد بسیار کمی به احساس طبیعی است.

عشق که می آید در بسیاری از لباس ها و تمام سنین با تمرکز بر روی یک مادر ویژه این ماه زمانی که کریتوس خواننده Carol Smith, تعجب او را “مادر” با 104 تولد درایو های رژه. دوستان و خانواده خود را ابراز عشق به یک بشاش Marjorie روزنبرگ به عنوان او را با آغوش پر از گل و کارت.

بنابراین من پیشنهاد یک نان تست به قرن-plus-سال مادران و کودکان که برای مراقبت از آنها. به پدر و مادر که پرورش جوان خود را. به تازگی marrieds وضرب marrieds. به هر کس در آستانه عشق و کسانی که به امید بود.

در اینجا به عشق عود.

ایمیل [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>