لحظات ارشد: پرواز انفرادی در یک روز خاص

من باید اعتراف, به, بودن کمی miffed زمانی که پدر سارا وارد در 10 ساعت در روز تولد من روز صبح. من برنامه ریزی برای روز بوده است به خواب در بنابراین وجود خواهد داشت کمتر از روز به مقابله با. منظورم این است که چرا نه ؟ من دومین سالگرد عروسی بدون جورج. من quarantining و من احساس کردم راه بیش از یک سال و مسن تر است.

او مجموعه ای دسته گل تازه اسطوخودوس در کمد من و اعلام کرد بیش از حد خوش برای او نیست-صبح-فرد مادر است که که او در حال رفتن به من یک فنجان چای. من خواب قبل از او رسیده ، گستاخانه بیدار مفت من تعجب خواهد بود که توقف در این ungodly ساعت. قطعا هر کسی که می دانست من هست.

سارا دوباره با یک دسته گل خیلی استادانه درست شده اند می تواند محور در یک عروسی.

“وای نگاهی به این گل است که فقط وارد”

“باید آنها را در خانه اشتباه است” من grumped.

“کارت به عنوان خوانده شده،”

آنها از یک دوست که شوهرش گذشت چند ماه پس از جورج.

“تولد در آغوش.با تشکر از شما برای عشق و حمایت خود را,” او تا به حال نوشته شده است.

روز تغییر لحن.

دعوت بوی بود که از آشپزخانه.

سارا آورده و در یک سینی با صبحانه و یک توده ای از کارت. فقط برای یک لحظه احساس کردم یک درد شدید و ناگهانی. هیچ anniversary cards. در این سال نیست. نه سال گذشته است. نه سال آینده.

شوخی زن سبک و جلف پیوست و من روی تخت.

تلفن زنگ زد. لیندا تماس از ویرجینیا است. به عنوان او انجام داده است و هر سال از ما بودند کالج, او سنگ تولدت مبارک. و به عنوان ما هر سال به ما افتاد به خنده.

سارا دست من یک جعبه کوچک است که برگزار صورتی روشن ناخن لهستانی.

“پدیکور” او گفت:. یک ساعت بعد من رفتم فانتزی من پا به اتاق نشیمن که در آن من در بر داشت یک کیک با شکر و تخم مرغ است که همسان با انگشتان پا و یک بطری شامپاین صورتی.

من زمانیکه در صورتی! و آن را با محبت. حتی بخشی که در آن او ساخته شده من قرار داده و من pedicured پا در عثمانی در کنار کیک بنابراین او می تواند یک عکس.

آن شب او به عنوان ترک آماده شد از من خواست او را به نام ناخن لهستانی. هنگامی که او بیش از تبدیل بطری به خواندن نام او چهره برافروخته در حیرت.

“آه مادر آن را به نام پرواز انفرادی.”

من در واقع پرواز انفرادی این روز است. اما من تنها نیستم.

ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @patriciabunin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de