دیدن یک بطری کوچک با یک پیام در داخل خود راه رفتن ؟ آن را برای شما با توجه به یک Vermonter

شما ممکن است نقطه روشنی در بطری بعدی خود را راه رفتن. شما گیرنده مورد نظر.

دیوید Berard از Shelburne ایده برای فراهم کردن شادی در قالب کوچک, پیام, اشعار و عکس در یکی از ماجراهای در فضای باز که او اغلب با دوست دختر خود را و فرزندان او. آنها خال خال با سنگ های مختلف نقاشی و پیام به معنای توان بالقوه منتقل و بر دیگران است. Berard می خواستم به سعی کنید نسخه خود را در بخشی به دلیل COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

“من می خواستم برای انجام کاری کمی بیشتر,” او گفت:. “چرا یک بطری ؟ چیزی که ما می تواند قرار دادن پیام ها در. تصاویر. اشعار.”

مردم در دایره خود را مانند خواهر خود پیوست و در در سرگرم کننده و Berard برآورد می شود حدود 30 تا از این بطری در این منطقه است. دستورالعمل ساده هستند هر “پیغام در بطری” عمومی Facebook گروه:

“در زمان مانند این همیشه خوب است به تلاش برای گسترش کمی شادی بین یک دیگر. اجازه دهید ما بخشی و نوشتن یک پیام قرعه کشی یک عکس و یا نوشتن شعر….. اجازه دهید خلاقیت خود آمد و بازی. هنگامی که بطری پیدا شده است…ارسال عکس از بطری و مطالب داخل و حفظ “پیغام در بطری” رفتن. از آن لذت ببرید.”

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>