فصل بیش از Roughnecks به عنوان NLL تماس خاموش کمپین

آنها ماه را صرف تلاش برای پیدا کردن یک راه برای آن را به کار.

اما در روز پنج شنبه مقامات ملی چوگان سرپهن لیگ تصمیم گرفتند به آن را یک سال و تمرکز در فصل آینده است.

وجود خواهد داشت هیچ NLL برگشتی و هیچ برنده تاج برای 2019-20 فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“متاسفانه ما در حال رفتن به یک قهرمان در این سال” را تایید کرد NLL کمیسر نیک Sakiewicz در NLL.com. “مقدار زیادی از فکر و کار و توجه به آن رفته است بیش از گذشته نه 10 هفته و ما فقط فکر داده که در آن همه چیز است, همه چالش ها و موانع … وجود دارد فقط راه بیش از حد بسیاری قادر به غلبه بر در یک زمان کوتاه — قاب.”

مسئله اصلی در توجه به بهداشت و ایمنی و رفاه NLL بازیکنان و کارکنان نامحدود بسته شدن مرز آمریکا و کانادا.

به طور خاص وجود دارد موانع عمده در تلاش برای غلبه بر عظیم چالش های مهاجرت از جمله مداوم مانع از انقضای بازیکن ویزا.

“بسیاری از ناشناختهها وجود دارد که آن سخت است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد گفت:” کلگری Roughnecks GM مایک هیئت مدیره.

“تدارکات و برنامه ریزی و این جور چیز ها … همه چیز در برگزاری” هیئت مدیره ادامه داد. “آن را انجام داده به عنوان یک لیگ آن را فقط احساس نمی مانند آن خواهد بود قادر به اتفاق می افتد.”

خاص دیگری گیر بود این ایده را از زیر پروتکل به خود منزوی برای 14 روز در هنگام سفر از یک کشور به کشور دیگر.

“وضعیت ما این است که بچه ها نمی وقت ورزشکاران” هیئت مدیره گفت. “آنها باید شغل و خانواده و این جور چیزها. ایده نیاز به قرنطینه بعد از بازی فقط کار نمی کند.”

بازیکنان به توافق برسند.

“این مایه تاسف است اما انتظار می رود” گفت: Roughnecks سوپراستار Curtis Dickson. “همه ما می خواستم یک شانس برای پایان فصل در برخی از ظرفیت اما من معتقدم که آنها تصمیم درست. بهتر است برای همه طرف ها برای پایان دادن به این راه و تمرکز بر آینده را سال آینده است.”

“هیچ … ما نمی توانیم بگوییم این یک سورپرایز — آن را همیشه یک احتمال است که ما نمی خواهد راه اندازی مجدد این فصل” موافقت هیئت مدیره. “اما آن را ناامید کننده? کاملا. اما بزرگتر چیزهایی که در جهان در حال حاضر. و برای ما این نگاه پس از سلامت و ایمنی از طرفداران و بازیکنان و همه چیز در ارتباط با لیگ.”

همانطور که برای Roughnecks خود را وجود دارد این واقعیت است که آنها هنوز هم به خود بالیدن در بقیه لیگ.

حتی اگر آنها تصادفا به شروع 2019-20 کمپین — کمک در بخش های Dane Dobbie شش-بازی تعلیق و کلید صدمات به همکار ستاره مانند ریس Duch و جسی King — the Riggers هنوز از kingpins پس از پیروزی NLL عنوان بیش از یک سال پیش.

“این سال عجیب و غریب برای مطمئن” هیئت مدیره گفت. “ما تا به حال یک .500 (5-5) ضبط و فصل می رود مکث و در حال حاضر هیچ برگشتی. این همان است که برای همه تیم ها ،

“اما ما یک سال دیگر از بودن شانزه پس به صحبت می کنند. گمان می کنم پوشش نقره ای در آن وجود دارد این است که ما همچنان به دفاع از ما قهرمانی زمانی که لیگ شروع مجدد.”

و امیدوار بالا هستند آنها را راه اندازی مجدد در ماه نوامبر با این بیماری همه گیر به خوبی پشت سر آنها.

اگر نه و … آدرس آنها چه نیاز به دوباره اتفاق می افتد که در آن زمان.

“سلامت و ایمنی بازیکنان ما داوران و کارکنان پشتیبانی است و همیشه خواهد بود پارامونت” Sakiewicz در بیانیه ای گفت. “من نمی تواند به خودمان افتخار همه فشرده تلاش و سعی کنید برای پیدا کردن یک مناسب و امن راه حل برای این وضعیت است. ما در حال حاضر ما توجه کامل به برنامه ریزی برای ما 35 فصل و از سرگیری بازی و در ادامه به رشد ملی چوگان سرپهن لیگ است.”

لیگ معلق به طور منظم فصل بازی در مارس 12 با توجه به COVID-19 بحران است.

اما آن را تا به حال برگزار شد که امید آن می تواند به قرار دادن با هم یک حذفی و یا برخی از مرتب کردن بر اساس از بعد از فصل مسابقات در آینده است.

مکان برای سایت تک حذفی چند سایت مفهوم یا نوعی از هیبرید در مخلوط.

خنثی سایت های مانند MGM Grand در لاس وگاس و ایروکیز چوگان سرپهن آرنا در شش کشور بزرگ رودخانه رزرو در انتاریو — در میان دیگران در نظر گرفته شدند.

به عنوان صفحه اصلی مکانها برای تورنتو سنگ در واقع این مرکز آموزش — و انگلستان و سیاه و گرگ — از Mohegan Sun در uncasville خود را Conn.

“ما در هر یک از آنها” Sakiewicz گفت: طرفداران. “ما در اقتصاد هر یک از آنها. ما واقعا سعی کردم هر خیابان.

“این جامع — واقعا اشغال بسیاری از کارکنان در NLL به دفتر اینجا در فیلادلفیا. ما مشغول به کار مجدانه و بسیاری از ساعت های زیادی به آن رفت.”

اما نتیجه نهایی این است که تصمیم به بازگشت به زمین برای 2020-21 فصل است.

و کس مسن با تشکر از طرفداران خود را برای صبر و درک.

“این فصل بود واقعا بازی را به عنوان یکی از بهترین ها در لیگ, تاریخچه” Sakiewicz اضافه شده است. “آن را در شکل دادن به یک سال بزرگ برای همه, چوگان سرپهن.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>