جستجو برای تابستان خواندن است ؟ این ورمونت با مضمون کتاب شما رو تحت پوشش

تابستان است که در اینجا پس چرا در خارج از نشستن و خواندن یک کتاب است ؟ شما می گویید که تقریبا همه شما انجام شده است در حالی که hunkering کردن در خانه در طول یک بیماری همه گیر در چند ماه گذشته?

مارپیچ. ما هنوز هم بیشتر hunkering پایین و آب و هوا بسیار ویژه پس از آن هنوز هم زمان زیادی برای نشستن در خارج و جذب برخی از خورشید در حالی که جذب کلمات و ایده ها.

ما در میانهی شب نوشته شده است در مورد ورمونت مرتبط با کتاب پس از فصل تعطیلات — به یاد داشته باشید کسانی که با شکوه قبل از COVID-19 روز ؟ که به معنی آن زمان را به بازی کمی گرفتن و شما در برخی کتاب ها که در چند ماه گذشته است که مجموعه ای در ورمونت در مورد ورمونت و یا نوشته شده توسط Vermonters. در حال حاضر به حمایت از یک ورمونت کتابفروشی و خواندن…

VT نویسنده: زمستان کریس Bohjalian: رمان جدید, ‘ماما’ بازی, تلویزیون سری های Kaley Cuoco

ورمونت-مربوط می خواند: کتاب برای هدیه دادن و دنج خواندن

تخیلی (از جمله کودکان/بزرگسالان جوان/علمی تخیلی/شعر)

جولیا آلوارز “زندگی پس از مرگ” — Middlebury College نویسنده-در-محل اقامت emerita — با توجه به یک مدال ملی هنر توسط رئیس جمهور اوباما در سال 2014 — در بهار امسال منتشر شده او اولین کار از داستان بزرگسالان در نزدیک به 15 سال است. “زندگی پس از مرگ” شیپور خاموشی به زندگی او به عنوان Alvarez می گوید داستان از یک مهاجر نویسنده به نام آنتونیا وگا که شوهرش می میرد ناگهان فقط به عنوان او در مورد به بازنشستگی از دانشگاه خود تدریس در ورمونت.

دیوید پیرسون “پس از یک اوج در دارین” — هر چند مستقر در میامی پيرسون (یک Bennington بومی) مجموعه رمان خود را در داستانی ورمونت شهر رفت و آمد مکرر در طول تابستان سال 1956. آمدن از سن داستان به دنبال یک مرد جوان به شکل توسط خود یهودیان و کاتولیک ،

ساحل Conger “ما ملاقات دشمن است و او با ما: مواد مخدر آموزش و پرورش از یک ورمونت دکتر” — Conger که سپری کرده است اما 10 از 53 سال به عنوان یک پزشک در ورمونت ارائه می دهد یک داستان تخیلی نگاه حرفه ای خود در چهارم کتاب در مورد زندگی حرفه ای او.

کیت مسنر “Chirp” — سابق برلینگتون مقیم در حال حاضر بر اساس در سراسر دریاچه چاپلین در پلاتس بورگ, نیویورک, مجموعه های کودکان خود را به کتاب مورد کریکت مزرعه در برلینگتون. او هدف قرار دادن کتاب منتشر سخت در این سال با “ایسنا” پس از بیرون آمدن در ماه مارس و یکی در مورد زنان-حقوق جنبش “تاریخچه Smashers,” به دلیل جولای 7.

Winifred Conkling, “رای برای زنان! آمریکا اعطای حق رای و نبرد برای رای گیری” زبان زنان-جنبش حقوق این فارغ التحصیل از ورمونت دانشکده هنرهای زیبا می نویسد یک حساب تاریخی از زنان آمریکایی برنده حق رای در سال است که لحظه سالگرد 100.

ماریا Padian “چگونه برای ساخت یک قلب” — آخرین جوانان-بزرگسالان رمان Middlebury کالج فارغ التحصیل شده است 16-year-old Izzy کرافورد جستجو برای پیدا کردن جایگاه خود در جهان و کشف است که انتخاب هر یک از ما را و مردم ما مراقبت برای کمک به تعریف ما.

مایک Luoma, “ستاره دانه از زمین” — ورمونت رادیو شخصیت چندین کتاب منتشر کرده است در یک سری شناخته شده به عنوان “ماجراهای بهانه جونز.” آخرین “ستاره دانه از زمین” ششمین کتاب از این مجموعه بیرون آمد و در ماه مه.

Kathrin Hutson “Sleepwater استاتیک” — ورمونت نویسنده از “تجاوز dystopian sci-fi” در ادامه او “آبی مارپیچ” سری که با شروع “Sleepwater ضرب و شتم.”

M. Z. McDonnell,”, شاعر, حضرت, فاکس: داستان Sinnach بینا” — ورمونت نویسنده با اشاره به “شاعر پیامبر و روباه” به عنوان “عجیب و غریب mythohistory باستان ایرلند.”

Scudder H. پارکر “به عنوان امن رعد و برق” — چگونه اغلب سابق دموکرات فرمانداری نامزد نوشتن یک کتاب شعر ؟ پارکر سابق سناتور ایالت از میانه که از سال 2006 در مسابقه برای فرماندار به جیم داگلاس در این ماه منتشر شده او اولین کتاب شعرش از طریق مونپلیه مبتنی بر پایه مادری چاپ و نشر.

غیرداستانی/ورزشی/خارج از منزل

استیو Benen و “شبه” — تهیه کننده “این Rachel Maddow نمایش” در MSNBC, Benen زندگی در برلینگتون. “The Impostors” یک زمان-حوادث کتاب منتشر شده 16 ژوئن, که زیرنویس “چگونه جمهوری خواهان ترک حاکم و ضبط سیاست آمریکا است.”

جسی Diggins, “به اندازه کافی شجاع” — مینه سوتا بومی زندگی و آموزش در Stratton زمانی که او موفق به کسب یک مدال طلا در صلیب کشور اسکی در المپیک 2018. “به اندازه کافی شجاع” جزئیات سفر خود را به سوی المپیک تاریخچه.

تیم Traver, “پرواز ماهیگیری & حفاظت در ورمونت” — زیرنویس “داستان Battenkill و فراتر از آن” Traver زندگی می کند که در Taftsville ارائه می دهد راهنمایی در ورزش است که به خصوص در ارتباط با ماهی قزل آلا جریانهای جنوبی ورمونت.

ریک تیز “در برلینگتون مسیر دوچرخه سواری و اسکله پارک: محیط زیست Handbook برای ارسال خودکار دوران” تیز که عمل برلینگتون Segways در دریاچه چاپلین اسکله به نظر می رسد در تاریخ این شهر مشهور مسیر است که او به مبارزه برای ایجاد در 1980s.

استیو Jermanok, “New England In a Nutshell” — با توجه به منتشر شده جولای 2, این کتاب که توسط نویسنده ای که نوشته شده 700 یا بیشتر داستان در مورد انگلستان برای نشریات از جمله بوستون گلوب و یانکی مجله. “این ایده آل برای کاوش در این منطقه در تابستان امسال گفت: Burlington مطبوعات آزاد در یک ایمیل “به خصوص در ورمونت که در آن من شامل بیش از 75 مدخل است.”

مواد غذایی و نوشیدنی

پیچک مخلوط “ارواح آمریکای لاتین” — بروکلین متصدی بار و ورمونت بومی آمریکایی به نام متصدی بار از سال 2015 و Mixologist از سال در سال 2016 – سهام 70 دستور العمل در این عکس پر از نگاه فرهنگ و کوکتل.

جنی ایورسون “اسکی شهر صبحانه” — این سفر آشپزی نمونه های مواد غذایی و فراهم می کند دستور العمل های از بیش از 65 اسکی شهرها در سراسر شمال امریکا از جمله ورمونت سایت های مانند استو کوه رفت و آمد مکرر.

موسیقی

Rik Palieri, “بانجو مرد — ماجراهای یک آمریکایی خواننده عامیانه” — که عنوان می گوید زیادی در مورد این کتاب توسط Hinesburg نوازنده و قصه گو است که کار می کرد از دیگر مشاهیر از جمله پیت سیگر و یوتا فیلیپس.

ملیسا Perley, “ویولن خانواده” — نویسنده بخشی از ورمونت مرکزی کسب و کار پل Perley, ویلنسل های ساخت, نوشته است, کتاب کودکان معرفی, رشته, خانواده, از, ابزار, با, تصاویر, توسط, ورمونت, هنرمند فیونا لی MacLean.

Self-help

بکی Rupp, “خانه یادگیری ماه های سال” — این Swanton نویسنده ای که با شوهرش homeschooled خود سه پسر نه تنها توضیح می دهد که فهم و outs از مدرسه در منزل او ارائه می دهد جایگزین برای بچه ها که مبارزه با ریاضی و خواندن لیست برای تمام سنین است.

جینی Sassaman, “موعظه شادی: ایجاد یک فقط و شاد جهان” — مرکزی Vermonter ارائه می دهد یک پادزهر به زمان استرس بار با یک سری از سکولار موعظه به خوانندگان کمک کند تا شادی خود را با سنگ تیز کردن مهارت های خود را.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>