شون کانری را جیمز باند ویلا در حال حاضر در بازار

آقا شون کانری بود صفحه نمایش بزرگ اصلی 007, انگلیسی-نیروی دریایی-هوش-افسر در فیلم جیمز باند حق رای دادن در نهایت فراتر رفتن از این پیوند نقش برنده جایزه اسکار برای Untouchables سه گلدن گلوب و Kennedy Center Honors در یک اقدام حرفه ای از بیش از 50 سال است.

او بدیهی است که در خانه ساخت فیلم و در واقع شات از فیلم صحنه در یک خانه متعلق به او در جنوب فرانسه است که شما می توانید در حال حاضر خود را.


شون کانری جنوبی-از فرانسه-ویلا برای فروش برای $33.87 میلیون

عرضه عکس / عرضه عکس

ویلای خود را برجسته انداز مشرف به شهر زیبا و دریای مدیترانه از یک تپه در کلاه de خوب مورد استفاده قرار گرفت و در چند صحنه از باند-فیلم Never Say Never Again که فیلم برداری شده بود در خوب و نزدیکی موناکو.

زمان کانری نقل مکان به خانه او در حال حاضر به دست آورد ثروت در صدها میلیون ها نفر شد و تبدیل کردن نقش است که باید به او پرداخت شود به همان اندازه به عنوان US$450 میلیون برای یک فیلم است.

در سال 1971 کانری اصرار او بود که از طریق اقدام و هرگز بازگشت به آن به دلیل بازنشستگی به عنوان او گفت: “خیلی سرگرم کننده است.”

اما هنگامی که از او پرسیده شد که در سال 1983 به بازی و در عین حال یکی دیگر از فیلم جیمز باند بر اساس ایان Flemming رمان Thunderball او نمی تواند مقاومت در برابر اسکریپت و توافق برای انجام این فیلم است. آن همسر خود را میشلین Roquebrune که نام این فیلم Never Say Never Again, بر اساس قبلی خود ادعا می کند که او هرگز فراموش هفتم فیلم جیمز باند.

این خانه در حال حاضر برای فروش. آن است که در بیش از یک هکتار با landscaped, تراس طرفین یک مسیر پیچ در پیچ به دریا نوار سبز از چمن و استخر آب شور همراه با دو کامل دو خوابه مهمان خانه ها و کارکنان آپارتمان فوق دو خودرو متصل گاراژ.

ساخته شده در پنج سطح با آسانسور تراس و پشت بام آن پنج اتاق خواب و حمام در حال توزیع بین همه طبقات. ورودی باز می شود به سالن بزرگ با کف به سقف پنجره گرفتن بیشتر منظره زیبا کوهستان و دریا.


شون کانری جنوبی-از فرانسه-ویلا برای فروش برای $33.87 میلیون

عرضه عکس / عرضه عکس

در اطراف و باغ تراس دعوت lounging, غروب, کوکتل و ناهار خوری در زیر ستاره ها. دوره جزئیات از قبیل گسترده planked کف پارکت اجرا در سراسر ساختمان. سطح اصلی نیز خانه در اتاق نشیمن و یک اتاق و آشپزخانه در حال حاضر در حال استفاده به عنوان یک دفتر.

اتاق ناهار خوری و آشپزخانه واقع در طبقه پایین تر و باز به باغ, تراس.

بالای سطح کارشناسی ارشد مجموعه خود را و او را حمام یک اتاق پانسمان و بالکن خصوصی.

پایین سطح تناسب اندام پیچیده با بدنسازی همام و بزرگ استخر سرپوشیده که باز می شود به باغ و پانسمان مناطق.

قیمت $33.87 میلیون آن ذکر شده است با ادوارد د پتک مورگان شوالیه فرانک, Nice, France (www.knightfrank.com).

برای دیدن بیشتر افراد مشهور و خانه های لوکس, رفتن به TopTenRealEstateDeals.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de