دریا زندگی می یابد یک راه میان روغن سیستم عامل’ ‘ژاکت پیچیدگی’

در مورد زمان کالیفرنیا گزارش خود اولین مورد از رمان coronavirus در اواخر ماه ژانویه یک بولتن از علوم و فنون دریایی وارد در پست الکترونیکی است که به بررسی زندگی زیر دریایی سکوهای نفتی. شامل 11 مقاله به رهبری UC Santa Barbara, پژوهشگران زیست شناسی دریایی این بولتن را فراهم می کند یک راهنمای از انواع گفت UCSB پروفسور میلتون عشق برای انهدام این سیستم عامل از نظر فهم اثرات بالقوه در دریا زندگی است. 27 سیستم عامل خاموش کالیفرنیا ساحل را به پایان خود مفید فسیلی-سوخت-مکیدن زندگی در سال های آینده, اما از دهه 1960 هنگامی که برای اولین بار از آنهایی که بودند غرق آنها پیدا شده است که به عالی ماهی مهد کودک.

عشق که swum با ماهی برای بیش از 40 سال و همکار خود را محقق ان Scarborough گاو, دریافت 400.000 دلار کمک مالی از ایالات متحده آمریکا اداره مدیریت انرژی اقیانوس برای تلاش متقاعد بولتن به انتشار آن و جمع آوری 20 متخصصان از UCSB, CalState بلند, ساحل, CalPoly پومونا در کالیفرنیا ماهی و حیات وحش و اداره مدیریت انرژی اقیانوس به نگاه با جزئیات بزرگ در بزرگسالان لارو سرخ و fingerlings زندگی در میان سطوح مختلف سیستم عامل در آبهای عمیق که 700 و 1200 فوت در محل. آنها با استفاده از یک شناور برای کسانی که مطالعات عشق گفت.

دانشمندان به بررسی ساختار این سیستم عامل پیدا کردن که بسیاری از دریای زندگی ترجیح شکاف و مخفیگاه از پشتیبانی و یا “ژاکت پیچیدگی” — به عنوان مخالف به سر پلت فرم پاها بسته به سن و اندازه موجودات دریایی. ده ها تن از انواع مختلف کارولینای شمالی در میان بسیاری از ماهی ها یافت می شود با توجه به مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر گذشته.

بی مهرگان مانند صدف اسفنج شقایقهای و آب سرد مرجان بخشی از پلت فرم اکوسیستم توضیح داده شده علامت گذاری صفحه UCSB دریایی موسسه علوم که گاهی تفاوت در فراوانی نسبی در سراسر مکان های جغرافیایی — سیستم عامل کشش از ساحل طولانی به نقطه Arguello. در دریایی از نظر بیولوژیکی حضور خود را ایجاد زیستگاه فراهم می کند و مواد غذایی برای ماهی و بزرگتر بی مهرگان مانند خرچنگ.

یکی دیگر از ساختار انبوه پوسته middens فرم زیر چاه از صدف و barnacles که سال و تبدیل شدن به dislodged از بالای 30-40 ، اگر پشتیبانی مانده بود در جای خود به عنوان یک صخره ساخته دست انسان فوقانی بخش خواهد بود به احتمال زیاد حذف خواهند شد. بر اساس مطالعات انجام شده از هفت عامل توقف بین 1974 و 1996 — هری هلن هرمان هازل, هایدی, امید و هیلدا — پوسته middens ارائه مواد غذایی و خانه به ستاره دریایی, خرچنگ, نرم تنان و شکارچیان بزرگتر. انبوه نیز مختل نوعی ماهی پهن و خیار دریایی ماهیگیری و پناه سموم بنابراین خود را حفظ و یا حذف ارائه یک کیسه مخلوط.

این که آیا و چگونه برای حذف یا حفظ سیستم عامل در حال انجام بحث و گفتگو در کالیفرنیا که در آن هفت آتن ادامه دارد: پلت فرم هالی و بعضا 421 در کالیفرنیا آب و گیل, فضل, Hidalgo برداشت و هرمسا در فدرال. در پنج دهه به عنوان ناخواسته ساخته دست انسان صخره — اولین سیگنال نفت پلت فرم امی خاموش هانتینگتون بیچ در سال 1963 — سیستم عامل تبدیل شده اند خانه را به میلیون ها نفر از موجودات دریایی و یک مهد کودک به مدارس از ماهی همراه کالیفرنیا ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>