مدارس عجله به بهبود کیفیت هوا قبل از کلاس رزومه 100 ٪ تامین مالی پروژه

ویللیستن – داغ کردن یکی دیگر از اجرا به صفحه اصلی انبار ویللیستن مدارس امکانات مدیر Lyall اسمیت عذرخواهی خود را اندکی تاخیر و explainedthey در حال ساخت یک ست محوطه اطراف میز جلو از آلن بروک مدرسه این شهر پیش-K از طریق 2nd grade ابتدایی.

پلکسی گلاس به این روز است.

اسمیت سریع گام پایین بلند, رنگارنگ, سالن ویللیستن مرکزی مدرسه پر است از قصد و تنها با قطع توقف کوتاه برای نشان دادن جدید دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های آب چشمه و عملکرد به عنوان پرکننده بطری ها فقط برای توضیح استفاده از ضد عفونی سم پاش و یا برای پاسخ به سوالات از کارگران است.

بسیاری از کار اسمیت و خدمه اش در حال انجام به نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن هنگامی که مدرسه رزومه شامل ساخت و ساز و تغییرات فیزیکی به امکانات, اما برخی از کار تا حد زیادی نهان.

او وظیفه با کاهش نامرئی هوا انتقال ویروس ذرات با ساخت و ارتقاء به سیستم های تهویه دو مدرسه در خدمت پیش-K از طریق 8 دانش آموزان کلاس.

کیفیت هوا بهبود بخش عمده ای از مدارس آماده برای فرد در یادگیری در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“وجود دارد در حال رشد است شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند در هوا باقی می ماند برای زمان های طولانی تر و فاصله بیشتری از آنچه در ابتدا تصور” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست. “علاوه بر تماس نزدیک با افراد آلوده و سطوح آلوده امکان وجود دارد که گسترش COVID-19 نیز ممکن است رخ دهد از طریق ذرات هوابرد در داخل محیط و در برخی موارد فراتر از 2 متر (6 فوت) در محدوده تشویق اجتماعی فاصله گرفت.”

بخش قابل توجهی از ورمونت دولت دستورالعمل برای بازگشایی مدرسه, آدرس, این, موضوع, اما ارتقاء به تهویه و سیستم تهویه مطبوع — تهویه مطبوع — می توان پر هزینه و وقت گیر است. مدارس در حال پیدا کردن کمک های مالی از طریق اعطای برنامه از بهره وری ورمونت است که همچنین اتصال مدارس با پیمانکاران.

ویللیستن با استفاده از نظارت با تکنولوژی بالا باعث می شود کوچکتر ارتقاء

ویللیستن مرکزی مدرسه تکمیل شده حدود 20 میلیون نوسازی در سال 2018 زیادی از آن را صرف در یک سیستم تهویه مطبوع جدید.

با تکنولوژی بالا سیستم اجازه می دهد تا برای نظارت بر زمان واقعی از سطح دی اکسید کربن توانایی از راه دور باز دامپر تنظیم سطح رطوبت و بررسی آلارم همه از طریق یک برنامه کامپیوتری است. هنگامی که سطح دی اکسید کربن افزایش آن نشانه جریان هوا است encumbered مقدار از مردم بازدم در یک فضا. تنظیمات را می توان با کلیک یک دکمه برای اطمینان بیشتر در خارج از هوا می تواند گردش.

این یکی از راه های کیفیت هوا خواهد شد در بررسی نگه داشته شود برای کمک به حفظ ویللیستن دانش آموزان سالم است.

این schoos نیز نصب پیشرفته فیلتر برای گرفتن بهتری ذرات هوا. به عنوان یک نتیجه, فیلتر باید تغییر بیشتر است. در مرو سیستم امتیاز از 1 تا 20 برای فیلتر هوا, کسانی که با شماره های بالاتر جذب ذرات کوچکتر. مثلا مرو 17 و بالاتر باشد برای جراحی اتاق عمل یا اتاق های تمیز. مرو 13 فیلتر خواهد شد در بسیاری از ویللیستن مرکزی مدرسه و آلن بروک مدرسه ارتقاء آن فیلترها به مرو 10 از 8.

آلن بروک مدرسه است و امید به حدود 4000 دلار در ارتقاء به recommission آن 1996 سیستم تهویه مطبوع شامل CO2 سنسور و مانیتور.

هر دو مدارس هستند که با توجه به فضاهای تبدیل به اتاق انزوا خواهد بود که منفی تحت فشار و قطع از سیستم هوا از بقیه مدرسه. اتاق انزوا در یکی از مناطق سازمان آموزش و پرورش دستورالعمل نشان می دهد برای برگزاری افرادی که می توان با این ویروس آلوده.

اسمیت در حال انتظار برای شنیدن از مهندسین در مورد دامنه این پروژه که آیا یک حمام-نوع اگزوز فن کافی خواهد بود یا نیاز به کار بیشتر.

او قصد دارد برای خرید تصفیه کننده هوا برای فضاهای کوچکتر که در آن یک در یکی از جلسات برگزار و در حال انتظار برای دیدن اگر بهره وری ورمونت است که قادر به ارائه یک معامله گروه به مدارس رفتن در کنار هم, برای دیدن برخی از صرفه جویی در هزینه.

برای اسمیت کار در حال حاضر آغاز شده است. او نگران بود کارگران در دسترس نمی باشد و با آنچه در زمان کمی به سمت چپ است را به مدرسه بهبود. او در حال تغییر و پرداخت در حال حاضر امید پول از طریق بهره وری ورمونت کمک خواهد کرد که جبران آن هزینه های بعد.

اسمیت به رسمیت می شناسد ویللیستن مدارس در یک موقعیت خوب.

“هستند کسانی که در مدارس وجود دارد که می خوای نیاز به برخی از کمک قابل توجهی به سیستم های خود را تابع,” او گفت:.

صدها نفر از ورمونت مدارس تقاضا برای کیفیت هوا در گرنتس

در دو هفته پس از راه اندازی آن در 8 ژوئیه حدود 220 ورمونت 350 واجد شرایط مدارس ابراز علاقه به دریافت پول کمک مالی برای تکمیل پروژه های بهبود کیفیت هوا از طریق بهره وری ورمونت.

دولت اختصاص داده شده $6.5 میلیون در مراقبت عمل coronavirus امداد به مدارس انتظار برای صرف در برخی موارد چهار تا شش چهره ها در ارتقاء با توجه به جودی لسکو, مدیر برنامه, برای بهره وری ورمونت.

لسکو شگفت زده شد سریع و قوی پاسخ به این مدرسه داخل سالن هوا کیفیت گرانت برنامه. این سازمان در حال حاضر مشغول به کار با مدارس فردی به تعریف محدوده کار نیاز به تغییر موجود در سیستم های تهویه مطبوع در راه است که می تواند بیشترین تاثیر را در یک مقدار کوتاه از زمان.

پنج نوع از پروژه های اعطای پول می تواند صندوق عبارتند از:

  • نصب, تغییر دادن یا انجام تعمیر و نگهداری موجود در تهویه و سیستم های تصفیه.
  • تغییر کنترل توالی برای دیدار با صنعت توصیه ها و کالیبره کردن سنسور.
  • پیاده سازی تکمیلی تجهیزات که در آن مورد نیاز (تصفیه هوا, رطوبت, کنترل, و غیره.).
  • به طور منظم بررسی کیفیت هوا در محیط داخلی با استفاده از مانیتور که ارائه خواهد شد به مدارس از طریق این برنامه است.
  • ایجاد جداسازی مناطق پرستار اتاق.

هر واجد شرایط مدرسه را دریافت کیفیت هوای داخل ساختمان نظارت و 2500 دلار برای ارتقاء. و همه “واجد شرایط اقدامات خواهد شد بودجه در 100%” تا زمانی که پول آخرین لسکو گفت. یک نکته این است که این کار باید تکمیل شده توسط پایان سال 2020 است.

در علاوه بر این به ارائه پول برای کسانی که با اعطای قرارداد در دست و یا به عنوان بازپرداخت برای هزینه در حال حاضر ساخته شده و بهره وری ورمونت نیز اتصال مدارس با پیمانکار شبکه.

“از آنجا که زمانی بسیار کوتاه ، هدف اصلی من این است که آن را به عنوان آسان که ممکن است برای مردم به اقدام” لسکو گفت.

نیاز به بهبود کیفیت هوا “برجسته چیزی است که همه ما می دانستند که اتفاق می افتد و همچنین به ما داده است مکانیزمی برای حد عالی رساندن در و اولویت بندی این پروژه ها,” او گفت:.

این فقط یک قطعه در پازل برای مدارس آماده شدن برای با خیال راحت بازگشایی. لسکو گفت: این فوق العاده است که آن را به گرفتن مقدار زیادی از توجه و تمرکز از مدارس.

اسمیت می داند که وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای دریافت پروژه های انجام شده برای آماده سازی ویللیستن مدارس برای روز افتتاحیه.

“ما اولویت تا آنجا که ما می تواند به نگه داشتن بچه ها و معلمان امن” او گفت:.

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net