شیف لایحه ارائه رایگان پارچه ماسک برای هر آمریکایی که به درخواست یکی

تشکر. Adam Schiff, D-Burbank در چهار شنبه, ژوئن 24, معرفی قانون به ارائه رایگان پارچه پوشش صورت از طریق ایالات متحده به ایمیل هر آمریکایی که درخواست و همچنین به عنوان اجازه اطلاعیه خدمات عمومی کمپین و تحقیقات بیشتر به ماسک کارآمدی برای کاهش گسترش COVID-19.

“به عنوان بسیاری از ایالت از جمله کالیفرنیا تجربه یک نگرانی صعود در COVID-19 عفونت نرخ آن زمان به طور جدی یکی از موثرترین مداخلات ما — ماسک و پوشش صورت. به سادگی با قرار دادن ماسک کار” شیف گفت.

“مطالعه پس از مطالعه نشان داده است که نرخ بالایی از ماسک تصویب مانع از گسترش ویروس و کشورهایی که در آن ماسک پوشیدن است که جهانی شده اند به مراتب موفق تر از ایالات متحده در جلوگیری از عفونت,” او گفت:. “آن زمان برای دولت فدرال و رهبران ما را شفاف به مردم آمریکا که با پوشیدن ماسک هنگامی که شما در داخل و اطراف دیگران موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

ماسک کار عمل خواهد مستقیم وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای ایجاد یک برنامه به ایمیل یک پارچه صورت پوشش برای هر آمریکایی که به درخواست یکی رایگان شیف گفت.

این قانون نیز مستقیم مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به ایجاد یک PSA کمپین تاکید بر اینکه چرا پوشش صورت توصیه می شود علمی و کارشناسان پزشکی برای کاهش گسترش COVID-19 و اجازه کمک مالی برای موسسه ملی بهداشت به انجام مطالعات بیشتر در مورد این موضوع از ماسک استفاده کرد.

“در نهایت این لایحه بیان این معنا از مجلس نمایندگان که ماسک و پوشش صورت موثر و مقرون به صرفه گام برای کنترل گسترش COVID-19 و که همه رهبران باید آمریکایی ها را تشویق به اتخاذ آنها و مدل است که رفتار با پوشیدن ماسک خود را” با توجه به بیانیه منتشر شده توسط شیف ،

مظنونان حمله به دانشگاه تونی Cardenas, D-چشم انداز شهر و لوسیل Roybal-Allard, D-لس آنجلس در میان 29 شرکت حامیان این قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>