صرفه جویی در پول گرفتن از پیش تایید شده برای کاهش نرخ وام مسکن

با بانک مرکزی کانادا در ساخت تاریخی تغییرات در آن یک شبه رای و تاثیر COVID-19 در بازارهای مالی ثابت وام مسکن نرخ در حال افزایش است و در حال سقوط مانند yo-yo.

“نرخ پایین به دلیل بازده در پنج سال وام مسکن اوراق قرضه پایین” می گوید: Mark Herman وام مسکن داد. “این COVID-19 بحران ناشی از افزایش در هزینه از بودجه وام های مسکن که ناشی از نرخ ها در بانک ها را افزایش دهد. امروز بازده هنوز هم کم و هزینه بودجه به آرامی بازگشت به خط و نرخ تصحیح رو به پایین دوباره.”

به اهرم منحصر به فرد این وضعیت هرمان توصیه می کند قبل از تایید شدن در نرخ پایین تر و تجدید وام مسکن اولیه.

“با توجه به آنچه خود را به نرخ امروز این است که آنها می تواند هزاران دلار را ذخیره کنید,” او می گوید. “هر کسی در مورد به خرید یک خانه باید قبل از تصویب با یک واسطه. کارگزاران می تواند زمان پایین نرخ. کارگزاران به طور معمول در اوایل اطلاع از نرخ بالا رفتن. اگر مشتری خود فایل آماده با مدارک مورد نیاز در آن کارگزار می تواند قرار داده در یک رای نگه دارید هنگامی که ما متوجه این نرخ را افزایش می دهد. این است که نسبتا نادر مثال ما دانستن نرخ در حال رفتن به yo-yo در حالی که خریداران موجود و دارندگان وام مسکن واقعا می تواند استفاده از آن را.”

هرمان همچنین توصیه به تسلیم وام مسکن خود را تنها در صورتی لازم است.

“ما تا به حال مقدار زیادی از سوالات در مورد deferrals,” او می گوید. “ما توصیه می کنیم برای ادامه به پرداخت وام مسکن خود را اگر شما می توانید. هر معوق پرداخت خواهد شد که منافع متهم در بهره و ما فکر می کنیم ممکن است آن را دور شانس خود را برای گرفتن نرخ رقابتی در وام مسکن خود را تجدید هنگامی که موجود است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>