سانتا کلاریتا معترضان خواستار عدالت برای جورج فلوید قتل

صدها نفر از تظاهرکنندگان بسیج در دوشنبه 30 مارس در سانتا کلاریتا کلانتر ایستگاه خواستار عدالت بعد از کشتن جورج فلوید در مینه سوتا است.

معاونین کلانتر در محاصره مقر خود را قبل از ازدحام وارد, گرفتن موضع دفاعی. جمعیت ظاهر می شود حداقل 300 نفر اما رشد به عنوان روز پیشرفته.

معترضان شعار می دادند “نه عدالت بدون صلح” به عنوان عبور اتومبیل honked در پاسخ.

این گروه متوقف شد برای یک لحظه سکوت به افتخار فلوید یک آفریقایی-آمریکایی مردی که پس از یک افسر kneeled در گردن او در مینه سوتا است.

بیشتر کلانتر پرسنل طلیعه شد بر روی صحنه به عنوان جمعیت رشد داشته اما تظاهر کنندگان باقی مانده خشن و بی ادب اما صلح آمیز است.

اعتراض یکی از حداقل یک دوجین پیش بینی شده در اطراف کالیفرنیای جنوبی در روز شنبه.

تظاهرات هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز را جاروب ملت این هفته با هزاران نفر از معترضان خواستار عدالت برای Floyd. معترضان سوخته کسب و کار در مینیاپولیس. آنها شکست ماشین پلیس و ویندوز در آتلانتا شکست را به مقر پلیس در پورتلند اورگان و شعار لعنت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج از کاخ سفید است. گارد ملی فعال شده است در برخی از شهرستانها.

تظاهرات و راهپیمایی در خیابان های لس آنجلس هر شب از شنبه. تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز تا اواخر جمعه شب در مرکز شهر L. A.

کسب و کار را غارت کردند و پلیس با وسایل نقلیه مورد حمله قرار گرفت و نمرات از دستگیری ساخته شده بودند در مرکز شهر لس آنجلس پس از روز جمعه تظاهرات. تظاهرات آغاز شده است که از بزرگ و با صدای بلند اما مسالمت آمیز حل شده را به هرج و مرج در اواخر شب و ارتش از افسران پلیس لس آنجلس صرف شب و اوایل صبح در پاسخ به بی خشونت بیش از همه در مرکز شهر.

پلیس کار کرده و تا اوایل صبح امروز به شکستن گروه که شکست, فروشگاه, ویندوز, مجموعه آتش سوزی و گردش در خیابان های مرکز شهر محاصره توسط صدها نفر از افسران پلیس و ده ها تن از وسایل نقلیه خود را.

آسوشیتد پرس و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im