سانتا باربارا در جوامع مذهبی جشن تعطیلات در خانه

آخرین شب چهارشنبه آغاز عید فصح که سانتا باربارا در جامعه یهودی معمولا آغاز می شود با یک Seder شام در این شرکت از خانواده و عزیزان. اما در این سال با توجه به سرپناه در محل سفارشات به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 همه گیر بسیاری از آنها جشن بدون آن که آنها را نگه دارید عزیز ترین.

“Seder شام گرفته شده است که معمولا در خانه. اما بسیاری از مردم ممکن است آیین های خاص آن جشن با برخی از عزیزان و یا ساخت برخی از غذاهای که ممکن است با وضعیت کنونی گفت:” خاخام دانیل برنر از جماعت b’nai B’rith. “است که می تواند مشکل برای مردم است.”

یکشنبه نیز نشانه مسیحی جشن عید پاک که در آن سانتا باربارا در جامعه مسیحی پیدا کردن خود را در یک وضعیت مشابه است. در حالی که Calvary Chapel سانتا باربارا معمولا میزبان یک عید پاک خدمات در غرق باغ با هزاران نفر از مردم در این سال این سرویس خواهد بود پخش در KEYT.

کلیسا جشن عید پاک در غرق باغ شده است به یک جزء اصلی برای دهه ها و تغییر سرویس آنلاین است که هر دو یک ناامیدی و فرصت با توجه به پاستور تامی فرانک. “من غمگین نمی شود قادر به دیدن مردم در فرد این عید پاک, اما من واقعا هیجان زده برای راه ما در حال رفتن به قادر به رسیدن به مردم در این سال گفت:” کشیش فرانک. “پیام عید پاک است که دقیقا آنچه که ما نیاز به در یک زمان مثل این. کاری که عیسی مسیح بر روی صلیب و در مقبره به ارمغان می آورد امید و زندگی ابدی برای همه کسانی که بر این باورند. حتی مردم ما دیده نمی شود در یک مدت زمان طولانی در حال رسیدن و اتصال در طول این زمان.”

این سرویس در دسترس خواهد بود در Facebook, Youtube, CalvarySB.com و KEYT در ساعت 10 صبح

در ضمن جلسه آنلاین سیستم عامل مانند زوم در حال خدمت به عنوان یک پل از انواع. “بسیاری از خانواده ها با استفاده از زوم برای ارتباط با هر یک از دیگر, اما بدیهی است که آن را کاملا همان با هم بودن در فرد” گفت: خاخام برنر. “در یک سرویس در اوایل این هفته من به مردم است که آن را خوب خود را برای عید فصح به احساس کمی underwhelming این سال است.”

اما عید فصح Seder به معنای به مناسبت آخرین وعده غذایی یهودیان در زمان قبل از عبور خود را از مصر دارای یک پیام است که به نظر می رسد مناسب برای لحظه ای: “این وعده غذایی که Seder نماد صورت گرفت قبل از یهودیان بود با موفقیت فرار از بردگی است. آن را یک جشن موفقیت اما انتظار یک زندگی بهتر” گفت: برنر. “هر سال در این Seder یک سنت است و ما به باز کردن درب در انتظار آمدن مسیح. در این سال که احساس می کند به خصوص معنی دار است. حتی اگر ما نمی تواند ترک خانه ما را نگه می داریم به امید روزهای بهتری در پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>