سانتا باربارا کلبه بیمارستان ارائه می دهد رایگان پزشکی از راه دور

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به صعود هر روز, کلبه سلامت تنها سیستم بیمارستان در سانتا باربارا در جنوب شهرستان تصمیم به ارائه آن خدمات پزشکی از راه دور رایگان برای افرادی که گمان می برند آنها COVID-19.

قبلا به $29 برای تلفن مشاوره و 39 $برای یک طریق ویدئو بیماران با علائم تب و سرفه و یا تنگی نفس — که گاهی اوقات نشان می دهد COVID-19 — یا گلو درد و آبریزش بینی یا گرفتگی بینی — که دلالت ضمنی تنفسی فوقانی شاخص coronavirus — می توانید ببینید CottageHealth.org/CareNow برای تشخیص اولیه. بیماران شدید زجر تنفسی — یعنی آنها نمی توانند تنفس — باید تماس 9-1-1 و یا بازدید از اتاق اورژانس.

آینده نگر بیماران می توانند دسترسی کلبه CareNow با استفاده از تلفن های هوشمند, قرص, و یا کامپیوتر. در عرض یک ساعت آنها خواهد بود صحبت کردن به یک کلبه پزشک پرستار و یا به ایالات سرایدار, گروهی پزشکان, همه خبره با کلبه سلامت.

از این ویروس در بیماران در حال حاضر در کلبه مدیر عامل شرکت Ron Werft گزارش در حدود نیمی از آنها در بخش مراقبت. همه در انزوا واحد منفی فشار هوا. این بیمارستان که به طور معمول اذعان می کند به عنوان بسیاری از 360 بیماران در حال حاضر تنها 160 بیماران و نیز واقع فضای اضافی به منظور آزاد کردن به عنوان بسیاری از 270 تخت برای پیش بینی افزایش عفونت — پیش بینی می شود “هفته دور.”

Werft ذکر کلبه را برای قدردانی از کمک های مالی را دریافت کرده بود از جامعه از جمله دست دوخته شده ماسک: “برای کسانی که در غیر بالینی مناطق با ریسک پایین تر از قرار گرفتن در معرض دستباف ماسک جامعه ما ارائه شده در حال پر کردن یک نیاز است و ما سپاسگزار است.” و همچنین به عنوان ماسک و دستکش و روپوش و چهره سپر بودجه برای مراقبت از کودکان و دیگر خدمات اهدا شده است و همچنین, او گفت:. کلبه VP دیوید دیتریش خواهد بود دست زدن به یک پاسخ اضطراری صندوق به عنوان نیازهای ظهور گفت: Werft و او را می توان در تماس [email protected].

روز دوشنبه کلبه همچنین با انتشار بیانیه ای ضمن تشکر از جامعه برای کمک های غذایی اما خواست عمومی برای انجام این کار از طریق کیت گرین در [email protected] به خاطر ایمنی. به جای گل, کلبه پیشنهاد دیجیتال تشویق کارت در cottagehealth.org/patients-visitors/cheer-cards/.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>