سانتا باربارا توانایی برای تست همه ساکنان هنوز هم یک زن و شوهر از ماه خاموش

به فهرست علائم مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اذعان COVID-19 می تواند باعث اضافه شده است لرز و گلو درد عضلانی و سردرد و از دست دادن طعم و بوی. که فقط آخرین اطلاعات. ما در حال حاضر متوجه شدند که جوان مردم ما باید تمام پوشیدن facemasks کاملا سالم مردم می تواند پر از coronavirus میکروب و آن را یک اقتصاد ویرانگر.

بابا Barbarans اول شد صریحتر احساس خطر در مورد کوروناویروس در ماه مارس زمانی که بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی برنامه ریزی شده بود به نزدیک شدن به سواحل ما با 21 آلوده گردشگران روی. هر چند این کشتی هرگز لنگر انداخت در اینجا نگران مستند و اقتصادی درد شروع شد. و هیچ یک از خواهد شد که رفتن به زودی. بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg که شانه های استوار بهداشت و درمان شهرستان و اعلام کرد که یک اورژانس محلی هفته قبل از فرماندار خود را اعلام کرد پناهگاه در محل سفارش به تازگی گفت: مستقل: “ما نیاز به اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن در محل کار و در هیچ جماعات بیش از 6-10 مردم برای یک مدت زمان طولانی است.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. Newsom ذکر شده شش معیار قبل از او را به حالت تعلیق در پناهگاه در محل مورد نیاز در حال حاضر در ششمین هفته. مانع اول باید تا حد زیادی بزرگ کمپین برای آزمایش مردم و سپس برای پیگیری تمام کسانی که در تماس با هر کسی که تست مثبت است. در حال حاضر دولت در یک مرحله که در آن می تواند انجام هر کدام از این شرایط موثر است.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


هر روز سانتا باربارا شهرستان حدود 550 آزمون در دسترس است که همه آنها هنوز هم متعلق به خط مقدم پزشکی کارگران و بیماران در معرض خطر. Ansorg امیدوار است بدانید که این هفته اگر تست ظرفیت می تواند افزایش, اما توانایی برای تست همه علامت دار و بدون علامت ساکنان شهرستان شد و هنوز هم یک زن و شوهر از ماه خاموش, او گفت:.

در سانتا ماریا و ماریان مرکز پزشکی می تواند روند رو به بالا از 200 PCR (polymerase chain reaction) آزمون یک روز دکتر گفت: Kevin فرگوسن که اجرا می شود پاتولوژی آزمایشگاه. پزشکان می تواند به طور کامل تکیه بر یک تست PCR که در آن یک بیمار آزمایش مثبت است. اما وقتی آزمایش منفی به این معنا نیست که بدن از ویروس اما تنها این نیست و در عین حال قابل تشخیص است.

چون کلبه سلامت فاقد کافی مجموعه لوازم و کیت معرف آن است که تنها قادر به پردازش 50-70 تست PCR روزانه. آن را می فرستد در مورد همان شماره به خارج از تسهیلات LabCorp. بیمارستان امیدوار به آنتی بادی آزمایش در محل در یک یا دو ماه گفت: سخنگوی ماریا Zate. لامپوک دره مرکز پزشکی کاهش یافته است به نظر تست در دسترس است.

نوع دیگری از تست سرولوژی می تواند تشخیص coronavirus آنتی بادی از طریق سرم خون. پايايی آن برای تشخیص COVID-19 است که در صدک 90 و این می تواند نشان دهد که چگونه گسترده ای گسترش این ویروس در درون یک جامعه است. تلاش تشخیص اعلام کرد این امر فرایند تست سرولوژی برای هر کسی که فکر آنها بود COVID-19. هیچ دکتر منظور مورد نیاز است. تلاش اظهار داشت که نتایج به اشتراک گذاشته خواهد شد با فدرال و محلی مقامات بهداشتی.

خاموش می پوشد در

“اکثریت قریب به اتفاق ساکنان در حال انجام آنچه آنها نیاز به انجام” گفت: سرپرست گرگ هارت اشاره کرد که حدود 40 درصد در حال کار از خانه و یا با پوشیدن ماسک. “مردم با این جدی است.” در واقع COVID-19 موارد نه ضعف شهرستان بيمارستانهای اما تعداد کمی از موارد نیز کاهش تعداد افرادی که با آنتی بادی است.

64.000 $سوال این است که آیا PCR و یا با تست سرولوژی را به ما بگویید اگر ما می تواند به توقف پناه در محل. جواب این است: “نه واقعا….” سارس (سندرم حاد تنفسی) ویروس همه گیر در سال 2003 تنها اعطا ایمنی برای یک زن و شوهر از سال است. پزشکان ایم که بهبود از COVID-19 هستند بدون در نظر گرفتن خطرات و گفت: دکتر لین Fitzgibbons که سر تا بیماری عفونی در کلبه سلامت. “آنها هنوز هم با استفاده از PPE (تجهیزات حفاظت شخصی) در دسترس,” او گفت:.

Fitzgibbons توضیح داد. “ما باید بسیار مراقب باشید” گفت: Fitzgibbons. “سرولوژی مثبت تست ممکن است نشان می دهد یک بیمار مبتلا به این بیماری — که بدن به رسمیت می شناسد ویروس — اما ما هنوز نمی دانیم که اگر این معنی است که آنها در حال محافظت از آن را دوباره. و همیشه وجود دارد احتمال مثبت کاذب.”

وقتی این شهرستان آغاز می شود تماس با ردیابی آن را یک “ارتش” گفت: هارت. مردم مدافع و دادستان منطقه بخش در حال آموزش دیده برای پیوستن به سلامت عمومی کارکنان زمانی که دولت آماده است تا شروع به ردیابی.

فرماندار فهرست همچنین شامل داشتن به اندازه کافی تخت در بیمارستان به ملاقات بالقوه دوم افزایش COVID-19 بيمار با استفاده از فاصله امن برای کسب و کار و مدارس و برقراری پناهگاه در محل اگر عفونت افزایش می یابد.

شهرستان جلسات ادامه دارد به بحث در مورد استراتژی های به کار گرفته شده توسط San Luis Obispo County است. “S. L. O. شهرستان حدود دو هفته شروع به سر” گفت: باب نلسون که در حال حاضر سرپرست پیتر آدم رئیس دستیار و تبدیل شدن به شهرستان را منطقه 4 استاد راهنما در ماه ژانویه است.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که … ‘عطف دیمر سوئیچ’ به عنوان فرماندار Newsom توصیف کرده است [تدریجی کاهش از اقامت در خانه سفارش] انجام شده است با دقت گفت:” هارت “را به اطمینان حاصل شود که ما آمادگی برای مقابله با آینده COVID-19 عوارض بدون نیاز به خاموش ما اقتصاد را برای بار دوم.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>