سانتا باربارا یکپارچه به ارمغان می آورد به آموزش و پرورش دو زبانه

سانتا باربارا متحد است و بدبختانه این اسکریپت بر روی آنچه از آن دوری بیش از دو دهه پیش — آموزش و پرورش دو زبانه.

1998, مدرسه, مدیره به اتفاق آرا رای به ممنوعیت آموزش و پرورش دو زبانه در منطقه و حتی قبل از آن شد دولت قانون است. صدها بسته بندی شده اتاق هیئت مدیره بیش از این رای اما سه شنبه شب فعلی هیئت مدیره مدرسه کشیده تبعید مدل پشت به نور بیش از زوم که در آن هنوز هم وجود دارد مجازی شور و شوق برای این موضوع در هر دو طرف.

هیئت مدیره به اتفاق آرا رای دادند برای تبدیل مک کینلی مدرسه ابتدایی به دو زبان برنامه غوطه وری در آغاز پاییز 2021. آنها همچنین رای دادند به اتفاق آرا به اتخاذ متا طرح (چند زبانه تعالی تبدیل دستاورد). متا است 110-صفحه برنامه ریزی برای پیاده سازی فرهنگی و زبانی متمرکز آموزش مدل بر اساس تحقیقاتی که نشان می دهد دوزبانگی را افزایش موفقیت دانش آموزان برای همه به خصوص دانش آموزان که زبان انگلیسی به عنوان زبان اول خود را.

اما همه به توافق رسیدند.

“زبان انگلیسی زبان بین المللی کسب و کار” گفت: Sheridan روزنبرگ در نظر عمومی. “این است که زبان بین المللی بانکی و سرمایه گذاری, حمل و نقل هوایی و دریایی, علم و دانشگاه و دیپلماسی است. به جای تمرکز بر این آرمان متا برنامه چرا که نه شروع به تمرکز بر مداخله در سواد?”

نزدیک به نیمی از سخنرانان بودند یا دو زبانه خود و یا فقط صحبت اسپانیایی در طول نظرات خود را. همه به جز یکی از آنها حمایت از آموزش و پرورش دو زبانه; دو زبانه برخی از سخنرانان نیز نقش داشته است در این کمیته که کار می کرد برای ایجاد متا طرح است.

“من قصد دارم به صحبت کردن برای کودکانی که پدر و مادر در خانه تنها اسپانیایی صحبت می کنند” گفت: Jeanette مندوزا در نظر عمومی. “من اینجا هستم تا به شما بگویم که چرا من در برابر شما پیشنهاد دو زبانه برنامه. زمانی که من برای اولین بار آمد به این کشور من 13 سال دارم و نمی دانم هر زبان و ثبت نام کرده بود در لا Colina دبیرستان.

“همه کتاب های درسی در زبان انگلیسی و معلمان و دوستان صحبت به زبان انگلیسی,” او ادامه داد. “این بود که محیط با من آموخته زبان انگلیسی است.”

Francisca سانچز بنیانگذار تحریک آمیز عمل و رزا ملینا مدیر اجرایی انجمن از دو راه دو زبان آموزش و پرورش استخدام شدند توسط منطقه و همكاري متا طرح است. ملینا به طور مستقیم خطاب تحقیقات پشت آموزش و پرورش دو زبانه.

“واقعیت این است که این تحقیقات روشن است” ملینا گفت. “اگر دانش آموزان مشغول رسمی زبان دوم مطالعه به عنوان کودکان و شما حرکت می کند که مطالعه به دبیرستان و کالج سطح آنها باور نکردنی رشد شناختی و های مختلف جهان مشاهده کنید.

“ما شنیده سخنرانان امروز می گویند که به زبان انگلیسی است که مهم ترین برای دانش آموزان به موفقیت تحصیلی, اما واقعیت این است که یک کودک است که دو زبانه و biliterate برتر قدرت.”

همه boardmembers شد در توافقنامه ای که چند زبانه آموزش و پرورش است که در راستای این منطقه به تازگی به روز شده بیانیه ماموریت: آماده سازی دانش آموزان برای جهان است که هنوز ایجاد می شود.

“من به شدت به حمایت نیاز برای دانش آموزان در قرن 21 به biliterate و دو زبانه” گفت: Boardmember ژاکلین رید. “برای من آن را مانند موعظه به گروه کر. همه چیز به شما گفت که من به آن معتقدم. من فکر می کنم اگر ما می خواهیم دانش آموزان برای زنده ماندن به آنها نیاز به, جهانی, به طوری که آنها نیاز به biliterate و bicultural.”

با این طرح رسما به تصویب رسید و از آن اجرا خواهد شد به این منطقه بیش از چند سال آینده. متا اختیاری است. McKinley ابتدایی تبدیل خواهد شد به یک دو مدرسه زبان در پاییز سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>