سانتا باربارا متحد تصویب همه گیر درجه بندی خط مشی: دانشجويان انتخاب

این موضوع از درجه بندی دانش آموزان در طول COVID-19 همه گیر پیچیده و عدالت محور یکی. پس از هفته کشتی با هر ناقص گزینه هیئت مدیره مدرسه به اتفاق آرا رای داده سهشنبه اجازه می دهد تا دانش آموزان دبیرستانی در سانتا باربارا Unified School District گزینه ای برای دریافت اعتباری/ اعتباری بدون درجه یا سنتی نامه درجه برای بهار سال 2020 ترم.

“من باید بگویم من با این تلاش گفت:” boardmember وندی سیمز-Moten. “هنگامی که آن را به من رفت و تحقیق و صحبت کردن با دوستان است که مشاوران و بودند کسانی که معلمان و دانش آموزان چون من واقعا می خواستم به گرد و مشاهده ما آمد تا به چالش کشیدن این تصمیم است.”

او گفت که در اصل او بیشتر مجبور به رای دادن برای اعتباری/ اعتباری ندارد-تنها گزینه ای است که اجازه نمی دهد که برای نامه نمرات به دلیل بی عدالتی در میان خانواده ها در این منطقه است. در حالی که برخی از دانش آموزان ممکن است دسترسی به یک خانه بهتر-محیط یادگیری دیگران ممکن است کمتر آماده برای رسیدن به نمرات بالا و آنها را وادار به اعتبار درجه به جای ‘A’ آنها می تواند داشته باشد در غیر این صورت به دست آورده قبل از همه گیر آغاز شد.

اما او همچنین به عنوان “فشار نامرئی” است که دانش آموزانی که بهتر به یاد بگیرند از خانه در صورت بیش از حد.

“گاهی اوقات ما بالا-دستیابی به دانش آموزان فشار زیادی بر روی آنها است که ممکن است آشکار مانند کسی که زندگی در یک خانه شلوغ اما فشارها وجود دارد” سیمز-Moten گفت. “تیم ما به ارمغان آورد و این پیشنهاد را می کند که آن را به جهان و واقعا می پرسد که چگونه می تواند به ما در پیدا کردن برخی از نوع سازش است.”

والدین دانش آموزان و معلمان را بسته بندی شده به هیئت مدیره مدرسه اتاق مانند یک قوطی ساردین شنبه اگر آن را برای همه گیر نگه داشتن آنها را در داخل خانه های خود. برگزار شد از راه دور بیش از زوم به جای بیش از 120 نفر عملا در جلسه حضور داشتند تا شاهد مدیره تصمیم احساسی متهم موضوع است. بیست و چهار سخن گفت در نظر عمومی در مورد این مسئله.

“از حدود 7 p. m. وجود دارد بیش از 1100 افرادی که امضا کرده اند درخواست ما برای اتخاذ این سیاست [گزینه را انتخاب کنید]” گفت: دیدگاه عمومی مارشا Harrington مادر یک دوس Pueblos دانشجوی سال دوم. “من فکر می کنم ما بالا-دستیابی به دانش آموزانی که سخت کار کرده اند برای نامه خود را با درجه و مدیریت هستند از طریق این اختلال باید قادر به نگه داشتن خود را در کلاس و کسانی که درد و رنج را جریمه نمی شود” او ادامه داد.

اکثر نظرات عمومی در حمایت از پیشنهاد منطقه کارکنان منتشر شد شنبه که اجازه می دهد تا برای گزینه. آن را ارزیابی کار دانشجویی به عنوان از آوریل 13, آخرین روز قبل از مدارس بسته شده است. هر کار دانشجویی بررسی قرار گرفت که پس از آن تاریخ تنها می تواند بهبود بخشد آموزان’ نمرات اما نمی تواند به آنها آسیب برساند.

“برای من این یک تصمیم بین اعتباری/ اعتباری ندارد و درجه بندی در قرنطینه این امر می تواند بدون سوال” گفت: رئیس جمهور هیئت مدیره لورا Capps. “من را پشتیبانی نمی کند در طول درجه بندی شده است. که نه تنها عادلانه با توجه به تمام این حالات است که مطرح شده… از همه راه این همه گیر است و بدتر از همه بی عدالتی ذاتی در سیستم آموزش و پرورش ما.

“اما من معتقدم که مارس 13 واقعا کلید تاریخ است که در آن هر دانش آموز تا به حال این فرصت را در کلاس درس برای بیش از دو ماه از ترم علاوه بر داشتن این بود نيمسال دوم سال; من معتقدم این نمایشگاه با معیار” او توضیح داد.

و اگر بیش از 1000 امضا کرده اند فوق دادخواست و بیشتر از نظر و boardmembers توافق کردند که با منطق صدای کسانی که در طرف دیگر انکار ناپذیر است. تمام 20 از مشاوران مشغول به کار در این منطقه امضا نامه شفاعت که هیئت مدیره رای در برابر منطقه پیشنهاد و اجازه نمی دهد نامه نمرات.

“هر قومیت و طبقه اجتماعی و اقتصادی است که در زیر باور نکردنی استرس و ما باید حمایت اعتباری/اعتباری ندارد و به عنوان یک راه برای سالم ماندن” در این نامه می خواند. “حتی دانش آموزانی که هیچ موانع برای دسترسی در حال از دست دادن انگیزه و شکستن.”

همه دانشگاه های دولتی در دولت باید متعهد به اجازه می دهد اعتباری/اعتباری ریز نمرات دبیرستان متقاضیان است. مشاوران’ نامه همچنین اشاره می کند که این ترم بوده است به نام “ستاره ترم” توسط برخی از موسسات به دلیل تفاوت های گسترده ای در درجه بندی سیاست های سراسر کشور است که بچه ها نمی تواند منع از کالج ها برای داشتن نامه نمرات.

برخی از معلمان در منطقه و همچنین صحبت کردن در برابر نامه نمرات. هارون Solis, یک معلم در San Marcos High School آورده تا کمتر اذعان حرکت نزولی به این پیشنهاد است.

“همانطور که نوشته شده است در حال حاضر یک دانش آموز که ‘A’ در مارس 13 را که ‘A’ و درجه را نمی توان کاهش داد. به طوری که دانش آموز می تواند اساسا هیچ چیز نشان می دهد تا زوم جلسه و می گویند سلام و ترک بدون تبدیل در هر کار” Solis گفت. “… دانش آموز که دارای یک ‘C’ و به منظور بالا بردن درجه خود را به انجام این همه کار قرار داده و در تمام این تلاش ها به منظور بالا بردن درجه است.”

رز مونز تنها boardmember که به نظر می رسد به طور کامل در برابر این پیشنهاد با وجود او در نهایت پیوستن به دیگر چهار boardmembers و رای گیری به نفع آن.

“من در مورد منابع محدود بسیاری از خانواده ها را” مونز گفت. “من صحبت کرد و شنیده می شود از پدر و مادر که دارای دو یا سه فرزند در خانه محدود و یا بدون وای فای و در حال تلاش برای آشنایی با نحوه نگه دارید تا با فرزندان خود درس هنگامی که آنها را ارسال یک ایمیل به قبل از در زندگی خود را. و پس از آن باید موانع زبان است.

“وجود پدر و مادر است که در این زمان از شب نیست در این تماس از آنجا که آنها در حال کار یک یا دو شغل” او ادامه داد.

در زیر به تازگی به تصویب رسید پیشنهاد, مدارس ابتدایی را نمی خواهد موضوع را گزارش کارت برای سه ماهه 3 (ژوئن 2020) و به جای بازخورد برای دانش آموزان و خانواده ها است. مدارس تنها اجازه خواهد داد که اعتباری/اعتباری به عنوان کسانی که نمرات حمل نیست به دبیرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>