سانتا باربارا دوخت محافل را Facemasks برای Millio

“من احساس می کنم خیلی خوشحال است که من می توانید انجام دهید چیزی برای کمک به” ماریان شاپیرو گفت: احساس او سهام با ده ها تن از زنان مشغول در ماشین آلات دوخت در سراسر شهرستان که در حال ساخت به شدت مورد نیاز facemasks. شاپیرو را خلق 170 تا کنون سه لایه از 100 درصد پنبه بافته شده و یک لایه از گره. “گره متفاوت است و یک بیت از یک فیلتر” گفت: Shapiro, که همچنین اضافه شده یک پیچ و تاب و کراوات در بینی و یک جیب برای یک قهوه, فیلتر, حوله کاغذی یا دستمال های اضافی برای تصفیه در برابر SARS-CoV-2 coronavirus ravaging جهان است.

شاپیرو یکی از آزادانه گره گروهی از مردم در اطراف شهر شده اند که دوخت و دور دادن ماسک به کلبه بیمارستان, Planned Parenthood, افراد بی خانمان و b’nai B’rith. این داوطلبان باید با تشکیل یک گروه غیر رسمی و کمک به یکدیگر است. زمانی که Shapiro دوخت دستگاه شروع به شکستن زمانی که او شروع به اجرا از الاستیک زمانی که او نیاز به مواد غذایی به دوستان — برخی قدیمی و برخی جدید — پا به کمک — loaning دوخت دستگاه های مواد حتی ارائه مواد غذایی.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


سطل تیپ امیدوار است به انرژی این داوطلب دوخت محافل با ارائه یک چالش تبدیل شدن به “راک استار دوخت.” با توجه به تیپ کیت هام سابق مستقل خبرنگار چالش کوچک ارائه می دهد جایزه نخست ماسک تولید کار از ایمنی از صفحه اصلی فراهم می کند و مواد الاستیک و موضوع برای حدود 20 ماسک در یک زمان.

Anneliese محل شروع به دوخت ماسک چرا که او آماده بود به دمدمی مزاجی او گفت: پس از یادگیری است که او دختر یک جراح در بیمارستان پزشکی والتر رید در واشنگتن مجبور به استفاده از همان ماسک بارها و بارها. “آنها جیره بندی. او آن را در یک کیسه کاغذی,” محل گفت: در یک بی اعتقاد زمزمه. “من تصمیم به ایجاد یک.” یکی دیگر از دختر مشغول به کار در یک دامپزشک دفتر در سانتا باربارا و آنها نمی باید ماسک یا نه.

از طریق سن رقو را همسایه, برنامه, محل خواسته برای پارچه “و هر کس در سن رقو آغاز شده اهدا.” او و دخترش شروع به انتخاب کنید تا مواد, را, ماسک قرار داده و آنها را در مردم به صندوق های پستی. محل ایجاد یک وب سایت که در آن مردم می توانند درخواست ماسک و ارائه کمک و یا ارائه مواد.

“این واقعا سرد” محل گفت. “بنابراین بسیاری از زنان گرد هم آمده اند به عنوان یک گروه اما ما نمی دانیم هر یک از دیگر. ما دیده نمی شود هر یک از دیگر به جز موج را از طریق یک پنجره!”

عکس: حسن نیت ارائه میدهدماریان ماسک

محل گفت که او در زمان یک زن و شوهر از صد به واله ورد روستای بازنشستگی 40 به کسب و کار 100 به یک مرد بود که آنها را به افراد بی خانمان. “در حال حاضر شما نمی توانید به یک فروشگاه مواد غذایی بدون ماسک.”

مطالعات جدید نشان می دهد این ویروس همچنان در هوا را به سادگی از تنفس و خمیازه کشیدن و ماسک کمک شامل aerosolized میکروب ها. سانتا باربارا مقامات بهداشت عمومی خواسته اند ساکنان به پوشیدن ماسک برای سرکوب ویروس.

“آنها به ما کمک نگه دارید و از آلوده کردن افراد دیگر است. اگر همه آنها را می پوشد را از آن خواهد بود مثل استفاده از کاندوم و مصرف قرص” گفت: Lee Heller که چوپانی منابع بین چندین دوخت محافل. “شما باید حفاظت در هر دو طرف و که خواهد خود را افزایش می دهد پیشگیری!”

در جمهوری چک به عنوان مثال تقریبا در کل کشور 11 میلیون بود که با پوشیدن آنها را ظرف سه روز از یک ماسک-پوشیدن حکم با تشکر از خانه دوخت. این اعتبار با رام COVID-19 موارد اگر چک در ادامه به رنج می برند به عنوان نشانی از بقیه جهان.

و همچنین در یوتیوب مراکز کنترل بیماری ها ارائه می دهد مشاوره در ساخت ماسک که ماسک سازان باید اشاره کرد به عنوان نقطه شروع. و هنگامی که آنها در حال ساخته شده, کلبه استقبال کمکهای مالی از لوازم پزشکی و ماسک های خانگی خود Goleta پارکینگ بیمارستان: سه شنبه, پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 صبح – 5 بعد از ظهر در Santa Ynez دره ساکنان می توانید تماس ژوئن مارتین به ترتیب برای وانت: [email protected] یا (805) 691-9509. به همین ترتیب این شهرستان سپاسگزاری می پذیرد پزشکی تامین کمک های مالی در Foodbank سایت های توزیع که در اینجا ذکر شده است و در روند استخدام یک هماهنگ کننده برای سازماندهی بسیاری از دوخت گروه که دارای فنرهای سخت می باشند.

“یک ماسک می تواند یک زندگی را نجات دهد” گفت: Anneliese محل. “این چیزی است که آن را واقعا پایین آمده است.”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>