سانتا باربارا امنیت 68 اتاق متل برای افراد بی خانمان

تلاش های شهرستان و مسئولان شهرستان به امن اضطراری اتاق متل برای مردم در خیابان ها به نظر می رسد به تحمل میوه به عنوان لورا Dubbels شهر سانتا باربارا را بی خانمان نظارت و برنامه ریز این هفته اعلام کرد که یک نامعلومی متل در سواحل جنوبی شده است امن با 68 اتاق برای افراد بی خانمان. متل فضا خواهد بود و در کنار مجموعه ای از افراد بی خانمان در شکننده سلامت جسمی که پیدا کردن خود را در معرض خطر بالا باید به آنها آلوده با COVID-19 ویروس.

Dubbels ساخته شده است این خبر در روز سه شنبه جلسه شورای شهر بیان کرد که این معامله بین county emergency response طراحان و صاحبان متل تقریبا نهایی است. شهرستان سرپرست گرگ هارت تایید کرد که این معامله قریب الوقوع بود بیان چند جزئیات قانونی هنوز هم نیاز به کار کرد. این موضوع تا به حال دست به یک سطح فوریت به عنوان COVID-19 بحران پیشرفت زیرا بسیاری از مردم مزمن بدون خانه های بسیاری از زمینه شرایط پزشکی. به این ترتیب, آنها دیده می شود به عنوان یک بالاتر خطر سلامت باید به آنها آلوده شوند و در نتیجه می تواند نیاز به فشرده تر درمان یک بار در بیمارستان بستری است.

تلاش های اولیه برای ایجاد موقت سرپناه اضطراری ناموفق بودند برای یک میزبان از دلایل—بدون اپراتور بودن کلیدی است. در ضمن کالیفرنیا مرکز کنترل بیماری تلقی شده است از جمله پناهگاه به عنوان یک متمرکز خطر سلامت در حق خود را ترک هتل و متل اتاق به عنوان تنها گزینه قابل دوام دیگر از مردم اجازه زندگی در encampments باقی می ماند و جایی که آنها هستند.

محل و هویت متل است که نگهداری تحت کاری ادامه داده اند — حداقل برای زمان حال. Dubbels گفت: شهرستان, بهداشت عمومی کارگران خواهد صفحه نمایش هر بی خانمان مهمانان که امنیت 24/7 ارائه خواهد شد که طیف وسیعی از اجتماعی-خدمات مورد کارگران خواهد بود در دست به ارائه نظارت و کمک کند. اولین اولویت داده خواهد شد افراد 65 سال یا مسن تر مزمن مسائل مربوط به سلامت. پس از آن خواهد شد هر کسی که با یک مشکل سلامتی جدی و پس از آن هر کسی که بیش از 65.

فرماندار گاوین Newsom مجاز است مقامات محلی به مصادره تا 15000 اتاق های هتل به صورت اورژانس. شهرستان ونتورا امن 270 اتاق چهار هفته پیش در چهار متل است.

در همان جلسه Dubbels توضیح داد که هشت porta-potties توزیع شده در مناطق سانتا باربارا, که در آن مردم بدون خانه هستند شناخته شده به جمع. Councilmember اریک فریدمن ابراز نگرانی در مورد جمع مردم تحت Cacique خیابان آزادراه پل هوایی. فریدمن اشاره کرد که مردم او را دیدم که در زیر پل نمی شد زیر اجتماعی-دورى از پروتکل های و که تعداد زیادی مطرح شده یک بار در اطراف محله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>