سانتا باربارا بهداشت عمومی میسازد فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد

فرماندار گاوین Newsom و سانتا باربارا کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg املای گام های بعدی در نقشه راه برگشت به حالت عادی سهشنبه تاکید کرد که ماندن در خانه سفارش است که هنوز هم در محل تا شش هدف را برآورده.

“[Newsom را در چارچوب] به تشریح شاخص های لازم است که باید در جای خود به منظور مسئولانه اصلاح فعلی ما ماندن در خانه سفارش” Ansorg گفت: در این شهرستان خبری. “برای این به یک امکان ما نیاز به اندازه کافی تست در دسترس به سرعت در حال شناسایی و جداسازی افراد آلوده.”

علاوه بر تست بهبود Ansorg گفت Newsom باقی مانده پنج گل هستند برای اطمینان از حفاظت برای کسانی که بیشتر در معرض این ویروس; نیاز است که تمام بیمارستان ها در حال آماده مسئولیت رسیدگی به یک پتانسیل افزایش; اجتماعی فاصله شیوه های استاندارد و یکپارچه را به مدارس و محل های کار; باید توانایی پاسخگویی درمانی تقاضا و اطمینان که حفاظت از هر گونه اقدامات می تواند دوباره اگر لازم است.

“[Newsom] به صراحت اعلام کرد که او نمی نظر دولت را به ماندن در خانه سفارش به عنوان یک سوئیچ نور است که اگر ما خاموش خواهد همه چیز را به بازگشت به حالت عادی” گفت: 2nd District سرپرست گرگ هارت در مورد فرماندار سفارش.

“بهتر قیاس است یک سوئیچ دیمر خواهد شد که با دقت تنظیم شده که ما حساب برای داده های جدید و شرایط جدید” هارت گفت. “او بسیار ساده است که ما نمی از جنگل در عین حال اما او به وضوح گفت: وضعیت فعلی ما نمی تواند دائمی دولت است.”

Ansorg گفت که اگر چه هیچ جدول زمانی قطعی برای بازگشایی, او معتقد است که بهداشت عمومی اداره خواهد شد که بیشتر از یک ایده چگونه به ادامه در سانتا باربارا شهرستان تا پایان ماه آوریل است.

“هنگامی که ما زمان عفونت و بستری شدن در بیمارستان شروع به کاهش و این شش پارامتر در محل تدریجی باز کردن کسب و کار خاص و تغییرات به ماندن در خانه سفارش اجرا خواهد شد” Ansorg گفت. “سانتا باربارا کانتی زمان این انتقال را دنبال خواهد کرد دولت بهداشت عمومی ارشاد اما همچنین می خواهد محکم به محلی ما نیاز دارد.”

تست در شهرستان افزایش یافته است به طور قابل توجهی بهتر است که یکی از Newsom شش اهداف لازم برای بازگشایی کسب و کار. دکتر استوارت وارد آزمایشگاه مدیر برای بخش عمومی وزارت بهداشت گذاشته سانتا باربارا پیشرفت از نظر تست.

“هنگامی که ما شروع به این همه آزمایش ما بود خارج از سایت به شهرستانهای مختلف و دولت” وارد گفت. “در حال حاضر همه ما سریع ردیف 1 تست انجام شده در شهرستان سانتا باربارا. تمام پنج بیمارستان دسترسی به تست که طول می کشد کمتر از 12 ساعت و دو نفر از پنج بیمارستان — ماریان و سانتا باربارا کلبه — هر دو دارای دسترسی بسیار سریع تست قابلیت های که در کمتر از سه ساعت است.”

Comer گفت که تا کنون در این شهرستان تنها توانسته به آزمون ردیف 1 بيماران (بيماران بستری; سالمندان مردمی در زندگی کمک ارشد مسکونی و یا خانه های سالمندان; مراقبت های بهداشتی کارگران) به دلیل عرضه کوتاه از آزمایش و آهسته زمان چرخش. اگر چه این شهرستان تست ظرفیت تا حد زیادی بهبود توانایی برای شروع تست بقیه از جمعیت عمومی است که هنوز هم روی حیله و تزویر. او همچنین گفت که آنتی بادی آزمایش دشوار است برای به انجام رساندن در بخشی به دلیل وجود چهار مشترک فصلی coronavirus انواع و آن دسته از بیماران که در حال حاضر فصلی coronavirus ممکن است در آزمون به عنوان مثبت کاذب برای COVID-19.

به طور کلی, Comer گفت: ما در حال حاضر انجام “متوسط” به بقیه ملت و سانتا باربارا شهرستان است که به طور کلی دیدن بسیار پایدار تعداد موارد در هر روز.

“من اعتقاد دارم که در زمان حاضر در این شهرستان انجام داده است و بیش از 3200 موارد” وارد گفت. “تست ما رای در مورد 0.77 درصد کمی کمتر از یک درصد است. اگر شما مقایسه کنید که در سراسر کشور آن را 0.87 درصد بنابراین ما در واقع بسیار نزدیک به آنچه که از میانگین ملی است که از نظر تعداد بیماران ما تست.”

او گفت: رای مثبت حدود 8.5 تا 8.8 درصد و نسبت به رشد تعداد موارد مثبت به شیوع بیماری در لامپوک ، او گفت: اگر زندان گرفته شده است از معادله Santa Barbara County شده است “بسیار ثابت” از نظر موارد مثبت. تعدادی از بستری شدن در بیمارستان نیز پایدار باقی مانده است.

به عنوان مثال وجود دارد 13 بیشتر موارد مثبت از زندان از 29 مورد جدید امروز اعلام کرد — تقریبا نیمی از. طی هفته گذشته ویروس festered در زندان و در حال حاضر منجر به 27 درصد از تمام موارد شهرستان گسترده است.

از همه موارد جدید گزارش امروز Ansorg گفت: دو در unincorporated بخش هایی از جنوب شهرستان سه نفر از آنها در شهر سانتا باربارا و unincorporated منطقه ماموریت دره عمیق و باریک, 16 در لامپوک (از جمله 13 نفر در زندان) شش در سانتا ماریا یکی در ارکوت و یکی در حال بررسی است.

از تمام موارد گزارش شده به تاریخ 133 نفر در حال نقاهت در خانه 40 نقاهت در بیمارستان 15 نفر از آنها در واحد مراقبت های ویژه 124 باید به طور کامل بهبود و 14 در انتظار به روز رسانی. دو نفر فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.

واضح خطرات بهداشتی ناشی از این بیماری همه گیر در کنار بسیاری در این شهرستان نیز در مواجهه اقتصادی و داخلی بحران به عنوان یک نتیجه مستقیم از COVID-19. پیوستن به هارت Ansorg و وارد شد جنیفر اسمیت مدیر اجرایی بنیاد کمک های حقوقی در شهرستان سانتا باربارا.

“توصیه ما مستاجران که در معرض خطر اخراج ما کمک به بازماندگان شریک صمیمی خشونت و سالمند آزاری و تجاوز جنسی با محدود کردن دستورات و مرتبط با خدمات و ما نیز توصیه برای پیشگیری از سلب حق اقامه دعوی برای مالکان که نگران ساخت پرداخت وام مسکن و در معرض خطر هستند برای سلب حق اقامه دعوی” اسمیت گفت.

اسمیت گفت که صاحبخانه از نظر قانونی نمی تواند اخراج مستاجران بدون حکم دادگاه هنگامی که ماندن در خانه سفارش است که هنوز هم در جای که هر کسی تجربه اخراج باید با کمک حقوقی حق دور به طوری که آنها می توانید کمک کنید. او همچنین گفت: مستاجران که با داشتن مشکل پرداخت اجاره باید با پایه و اساس ،

اگر چه فیزیکی دفاتر بسته شده به علت ماندن در خانه, منظور, کمک های قانونی باز است و می توانید تماس گرفته شود در اینجا برای کسانی که رو اخراج و سلب حق اقامه دعوی و خشونت خانگی در خانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>