سانتا باربارا مارکس 4/20 در سال یکی از خرده فروشی شاهدانه

این 4/20 و منطقه قابلمه مغازه ها را می پردازد. خط خارج از مرکز شهر ساحلی داروخانه در چپلا خیابان کشیده و در اطراف گوشه به پارکینگ خود را به عنوان حداقل 70 نفر منتظر فقط پس از باز کردن. معامله از روز کوله پشتی کیسه chockful از 100 دلار کالا برای اولین بار 100 مشتریان یک کارمند گفت: به عنوان او دست کمی از 4000 facemasks ساحلی در دست داشتند برای این رویداد.

این روز در واقع نشانه یک زمان داستان می رود که دانش آموزان دبیرستانی در سن رافائل شروع به شکار برای یک مدت طولانی از دست رفته رشد با توجه به بار زیاد. بود که در سال 1971 زمانی که ماری جوانا در اختیار داشتن یک جنایت به عنوان آن هنوز هم در بعضی از نقاط تا 420 شد کد.

در ماموریت خیابان در Farmacy, Santa Barbara, دیگر, تفریحی, داروخانه, 20 درصد بود و در حال ارائه کردن کالا, اما مشتریان بستری شد به فروشگاه گفت: صاحب گراهام Farrar. فضاهای خارج شد مشخص برای مشتریان فاصله اجتماعی و دو “تلر” ویندوز باز شد. همیشه یک روز بزرگ برای گلدان علاقه مندان به 5 درصد از فروش را به Foodbank از شهرستان سانتا باربارا. “بیشتر مردم نمی دانند که برای بسیاری از کودکان و نوجوانان” گفت: Farrar, “خود را تنها وعده غذایی سالم آمد از مدرسه. و با مدارس بسته Foodbank است و به آنها وعده های غذایی است که با استفاده از وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>