سانتا باربارا حقوقی پشت رستوران خود را سفارش

در آخرین دور از منحصر به فرد نیت حرکات در طول COVID-19 همه گیر ممکن است شرکت یک قانون صدمه شخصی در خیابان دولت در حال حاضر ارائه 25 دلار بازپرداخت پرداخت به خانوارها که منظور از سانتا باربارا رستوران. دفتر پرداخت خواهد شد $10,000 ارزش سفارشات رستوران که حدود 400 بازپرداخت وعده های غذایی. آیا شما صرف $25 در ساده برگر وانت و یا استفاده از آن برای کمک مالی به یک لوکس تر تحویل شام است تا به شما.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“به کاندید ما فقط می خواستم برای انجام کاری مثبت در جامعه گفت:” شرکت مدیر بازاریابی دن اشتاینر. “بسیاری از پوشش های آینده از رسانه ها با COVID-19 وضعیت بسیار تاریک است. آن را ترسناک منفی و نامشخص است. ما امیدواریم که این باعث می شود قرنطینه فقط کمی قابل تحمل تر. به علاوه ما برای کمک به ما محلی از صاحبان رستوران. آنها در حال گرفتن آمار توسط این!”

این شرکت همچنین پرداخت به صورت رایگان و هوشیار سواری خانه در شب سال نو که اشتاینر می گوید یک “موفقیت بزرگ است.”

“در نهایت این است که ما راه دادن و انجام کاری به جای نشستن و انتظار” گفت: Steiner. “ما در جامعه است و اگر ما می تواند حتی کمی نور در زمان آن را یک پیروزی برای ما است.”

برای دریافت بازپرداخت به سادگی آپلود یک عکس از رسید خود را به mayfirm.com/local-restaurant-relief-fund. شرکت ارسال خواهد شد بازپرداخت از طریق پی پال یا Venmo.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>