سانتا باربارا کشاورزان’ بازار هنوز باز

در نظر گرفته شده ضروری به معنی برای مردم برای به دست آوردن مواد غذایی سانتا باربارا گواهی کشاورزان’ بازار باقی می ماند باز برای کسب و کار با تمام شش بازارهای عملکرد به طور معمول. وجود دارد, البته, پروتکل های جدید برای عامل در یک شیوه ای امن در طول COVID-19 همه گیر است که باید به دنبال فروشندگان و خریداران به طور یکسان.

بازار انجمن, مدیر, سام Edelman, پاسخ برخی سوالات در مورد بازار برای ما در این هفته است.

کسب و کار به طور چشمگیری پایین و یا هنوز هم حلق آویز وجود دارد ؟ من می گویم در حال حاضر که حلق آویز در آنجا خواهد بود دقیق. ما واقعا سپاسگزار می شود هنوز هم در کسب و کار در حالی که بسیاری دیگر مجبور به بستن درهای خود را. ما کشاورزان’ بازار هستند در واقع ضروری منابع غذایی برای جامعه ما و داشتن دسترسی مستقیم فوق العاده مهم است.

مالی هزینه های ما در حال حاضر پیشی ما درآمد اما در حالی که من اعتقاد دارم که آن چالش برانگیز خواهد بود, ما باید قادر به حمایت از عملیات ما برای برخی از زمان. ادامه حمایت جامعه واقعا باعث می شود که همه ممکن است.

حضور مشتری رو به کاهش بوده است بیش از دو هفته گذشته و به طور کلی خرید و فروش است اما ما خیلی کمتر نهفته از بسیاری از دیگران است. ما کمتر کشاورزان شرکت کننده در این لحظه پس به این دلیل آن اجازه می دهد تا کشاورزان که از حضور در این فرصت بهتر به حداکثر رساندن فروش خود را در رابطه با کاهش حضور مشتری. مشتریان که در حال حضور به نظر می رسد هزینه های بیشتر به صورت جداگانه در مواد غذایی هر فرد به احتمال زیاد برای جلوگیری از اضافی سفر به فروشگاه مواد غذایی معمولی.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


چه اقدامات ایمنی خاص هستند که شما در نظر گرفتن ؟ آنها تشدید? حفظ یک محیط امن و سالم کشاورزان’ بازار, خرید, محیط زیست, هر دو برای ما کشاورزان و مشتریان اولویت است و با این که ما تعدادی از پروتکل اقدامات در حال حاضر در محل. پروتکل همچنان به تکامل است. حصول اطمینان از مناسب فاصله اقدامات در جای خود یک ضرورت است بنابراین ما در حال حاضر در بازار غرفه گسترش جدا از یکدیگر را به عنوان آنجا که ممکن است هر کدام به صورت جداگانه طناب خاموش با پاک کردن ورود و خروج و امتیاز و شش پا فاصله خطوط مشخص شده در هر غرفه برای اطمینان از مناسب فاصله.

ما علاوه بر این باید یک نظم ایستاده با MarBorg برای تحویل و حذف چند شستن دست ها در ایستگاه های برجسته قرار داده شده در سراسر بازارهای ما. روز سه شنبه آنها در مرکز قرار گرفته در وسط بازار و خیابان در مکان های مختلف و در روزهای شنبه در بالا و پایین هر بازار ردیف و همچنین در هر ورودی.

عکس: Daniel Dreifussخریداران تمرین های اجتماعی فاصله در روز سه شنبه بازار کشاورزان

آیا شما انتظار می رود هر نظارتی تغییرات ؟ تغییرات در سطح ایالتی و محلی شده اند در حال انجام است و ما شده اند در تماس منظم با S. B. شهرستان, محیط زیست, وزارت بهداشت و درمان بازرسان. این هفته چهره-پوشش توصیه شد علاوه بر جدید و من انتظار وجود دارد به افزایش پروتکل اقدامات در این هفته آمده است. ما به دنبال خواهد داشت هر گونه رهنمود ارائه شده توسط ما سازمان بهداشت و درمان.

در حال خریداران خوشحال به شما باز ؟ از من به طور منظم تعامل با مشتریان آنها فوق العاده سپاسگزار است که ما باز هستند. بسیاری از آنها بیان شده که ما کشاورزان در بازار در حال حاضر تنها جایی که آنها احساس راحت برای خرید مواد غذایی در حال حاضر و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این منبع حیاتی است.

من فکر می کنم که خارج از مغازه و نه در یک فضای محصور به ارمغان می آورد به سطح بالاتری از آسایش برای بسیاری از. ما واقعا شده انتقال از یک اصلی, خرید خروجی و ثانویه اجتماعی خروجی به تنها ضروری مواد غذایی خروجی. آن است که یک تعادل بسیار ظریف حفظ دسترسی به کشاورزان محلی ما در حالی که اطمینان از یک خرید امن تجربه به خصوص زمانی که انجمن ما و جامعه ما است بنابراین عادت به انجام کارهایی که یک راه خاص است.

این واقعا یک تلاش جامعه برای این کار و من امیدوار هستم که مشتریان ما همچنان به درک که قطع به معاشرت در بازار ما با دیگران مناسب نیست در این زمان. ما تا حد زیادی نگاه به جلو به روز هنگامی که ما می تواند مولفه های اجتماعی بازگشت به بازار اما در حال حاضر مواد غذایی باید تنها تمرکز.

چگونه کشاورزان احساس ؟ کشاورزان ما به طور کلی خدا را شکر که بازارهای ما باقی می ماند باز است و ما هنوز هم در کسب و کار و در همان نگران خواهد بود که ما مجبور به مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر. بسیاری از کشاورزان ما نمی خواهد بود قادر به حفظ مالی با طولانی مدت و یا حتی کوتاه مدت بسته شدن از ما کشاورزان’ بازار و یا عمده کاهش در فروش اما امیدوار هستم همه ما می تواند به جلو و از طریق این بسیار چالش برانگیز بار با هم.

نیز وجود دارد در واقع نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض همه ما با خیلی تعامل با مردم به عنوان من مطمئن هستم که این مورد بیشتر در مواد غذایی کسب و کار در این زمان. اما ما در حال کار سخت برای اطمینان از بازار کشاورزان باقی می ماند امن است.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>