سانتا باربارا پزشکان رد اثبات نشده استفاده از مواد مخدر را در مقابل COVID-19

بابا Barbarans موفق در کمک به صاف منحنی. ماندن در خانه و زیر روش های ایمنی در حال کار به سرعت گسترش COVID-19 ویروس. بیمارستان ها نه ضعف با بیماران در حال مرگ تنفسی و نارسایی ارگان ها. تعدادی از افرادی که آلوده می شوند که روند در یک سرعت بهترین های نشان داده شده توسط یک خط ثابت رو به بالا در نمودار به جای spikey منحنی که soars به استراتوسفر است.

اما برای 15 نفر در حال حاضر در شهرستان بیمارستان’ واحد مراقبت های ویژه و خانواده خود سوال حیاتی است چگونه می توانید بیمار بهبود می یابند ؟ است وجود دارد یک دارو است که می تواند درمان ؟


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


در میان مواد مخدر مورد بحث قرار گرفته است هیدروکسی کلروکین (HCQ). به طور کلی تجویز شده برای کاهش علائم دردناک لوپوس یا آرتریت روماتوئید آن نیاز سالانه و نظارت می تواند باعث عوارض جانبی خطرناک از جمله آسیب به شبکیه چشم. اگر برای استفاده COVID-19 آن می تواند در کوتاه مدت, آریتمی قلب, تشنج و مرگ.

اما حدیثی داستان در مورد آزمايش مثبت از جمله نظرات از کاخ سفید نشان می دهد مواد مخدر خواهد بود قادر به نگه داشتن COVID-19 ویروس از تکرار و جلوگیری از سیستم ایمنی بدن یک بیمار از انفجار است که چگونه پنومونی ریه و عوارض توسعه. “چه چیزی ما را به از دست دادن؟” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده است.

یک مطالعه اخیر توسط پزشکان دریافتند مشکلات متعدد با تبلیغ نتایج آزمون از جمله این واقعیت است که بیمارانی که توسعه مسائل مربوط به قلب کاهش یافته بود از آزمون و اندازه نمونه از بیماران بیش از حد کوچک به صورت قطعی. یکی دیگر از تست در برزیل متوقف شد بعد از دوزهای زیادی از کلروکين باعث آریتمی.

بسیاری از پزشکان در این کشور باید علنی نگران تجویز یک تست مواد مخدر و داروسازان بیان کاملا دلخوری که هر کسی تجویز دارو در تامین کوتاه مدت به سادگی به این امید که آن را ممکن است کاهش بیماری است. متخصصین پزشکی دیگر باید اشاره کرد که بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین برای یک بیماری توسعه یافته و در COVID-19.

دکتر مارک Bookspan مدیر داخلی آموزش و پرورش برای کلبه بیمارستان اقامت برنامه ابراز نگرانی کرده: “درمان برای هر بیماری باید به حساب خطر درمان در مقابل منافع به دست اورد درمان,” او گفت:. “راه درست برای ارزیابی هر دو عوارض جانبی بالقوه درمانی و ممکن است آن اثر به عنوان یک روش درمانی است که برای انجام یک مطالعه آینده نگر تصادفی دو سو کور کنترل مطالعه است.” خواهد بود که یک مطالعه که در آن نه شرکت کنندگان و نه آزمایشگران می دانیم که دریافت چه درمان یک روش است که مانع از تعصب و کاهش اثر دارونما است.

متخصص بیماری های عفونی دکتر لین Fitzgibbons توافق تاکید بر اهمیت بالینی در تعیین اگر هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر. “از آنجا که این یک ویروس جدید, راهنمایی بالینی در درمان موثر پروتکل های زمان را — آن را توسعه و بر اساس شواهد جمع آوری شده در اطلاعات جمع آوری شده از محاکمه” او گفت:.

در تلاش برای از بین بردن درد و رنج از ترمینال بیماران مبتلا به برخی از بیمارستان ها هستند با اینحال با احتیاط در اجازه دادن به استفاده از مواد مخدر است که به طور کامل به اثبات رسیده است. و مهم بالینی را آغاز کرده اند که در تعدادی از درمان است که ممکن است در واقع کار — ضد ابولا مواد مخدر Remdesivir در چندین آمریکا بیمارستان های ضد ویروسی favipiravir در ژاپن و داروهای سرکوب کننده ایمنی مانند توکلیزوماب و Sarilumab در سطح جهان است. در موسسه ملی سلامت تصادفی و کور هیدروکسی کلروکین مطالعه که شامل یک دارونما قرار است تا پایان ماه جولای 2021.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>