شهرستان سانتا باربارا می گوید اجتماعی فاصله اجباری در سواحل پارک ها و مسیرهای پیاده روی

شهرستان مقامات هشدار داده اند که با وجود افزایش آب و هوای گرم بازدید کنندگان در حال حاضر هجوم آوردند به سواحل باید همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله.

در بعد از ظهر جمعه شهرستان پارک تقسیم هشدار داد که اگر شهروندان شروع به نمایش رفتار مسئولانه تر در شهرستان سواحل مسیرهای پیاده روی و پارک مقامات خواهد دید امکانات پارکینگ در این مناطق. در آزادی مطبوعات شهرستان پارک ها اظهار داشت: “کارکنان پارک خواهد بود نظارت بر پارک های آن به طور منظم و نزدیک پارکینگ و دسترسی به وسیله نقلیه اگر پارک تبدیل شدن بیش از حد شلوغ است. پارک با فضایی دسترسی به تعطیلی ممکن است باقی می ماند باز ارائه شده بازدید کنندگان, عمل سالم, فیزیکی, فاصله شش پا و یا بیشتر.”

از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع شد و چندین امکانات در حال حاضر بسته شده است– از جمله شهرستان اردو قایق راه اندازی در Goleta ساحل اسکله زمین های بازی پارک سگ و BBQ/امکانات پیک نیک.

بر خلاف بسیاری از دیگر استان ها در کالیفرنیا, سواحل در شهرستان سانتا باربارا باقی مانده اند باز است. در روزهای اخیر اما سواحل پر شده اند با گروه های از مردم بسیاری از آنها غفلت شده است اجتماعی فاصله شیوه های.

آخر این هفته شهرستان کارگران خواهد بود را به زور در سواحل تشویق گروه های اجتماعی رعایت فاصله. شهرستان مقامات تاکید کرد که آنها امید به جلوگیری از محدود کردن دسترسی به سواحل و مناطق تفریحی را مجبور به انجام این کار اگر مردم رفتار نه مسئولیت.

شهر سانتا باربارا فکر بستن سواحل قبل از عید پاک است اما آنها را نگه داشته باز تا کنون. “نگاه ما به آن گرم است و 60 درصد از جمعیت اجاره هستند و لازم نیست که در تهویه مطبوع به طوری که آنها در حال رفتن به می خواهید به خارج” گفت: پل کیسی یک مدیر با شهر. “اما لطفا رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل. ما واقعا نمی خواهید به به پارکینگ. اگر شما نشان می دهد تا در ساحل و به نظر می رسد بیش از حد شلوغ لطفا رفتن به جایی دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>