Santa Barbara County ارائه استراتژی برای بازگشایی اقتصاد

بسیاری از سانتا Barbarans در حال رشد به طور فزاینده ای بی قرار هر هفته در این ایالت اقامت در خانه سفارش در محل باقی می ماند. به عنوان شهرستان وارد هفته پنج از همه گیر ناشی از خاموش شدن بسیاری از ساکنان اولیه ترس از تغییر پیمانکاری ویروس به قادر به پرداخت هزینه غذا و مسکن برای خانواده خود را.

نانسی Anderson, دستیار مدیر عامل این شهرستان معرفی شده به هیئت ناظران در روز سه شنبه استراتژی برای به آرامی بازگشایی بخش اقتصاد و اصلاح اقامت در خانه سفارش دهید. او در کنار بهداشت عمومی مدیر ون فراموش-Reynoso که برای اولین بار ارائه شده جمعیتی تفکیک شهرستان COVID-19 موارد آشکار عمده اختلاف بین مثبت لاتین موارد نسبت به نمایندگی خود در جمعیت.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“بعد از چهار تا شش هفته ما خواهد بود برای ساختن یک استراتژیک و مرحله به مرحله باز کردن برنامه مطابق با شرایط ملی و دولتی راهنمایی” اندرسون گفت. این “ما” او با اشاره به شامل یک گروه از چند شهرستان و کارکنان یک نماینده از مدارس شهرستان و پانل های پزشکی مدیران.

او گفت که رسیدن به یک غیر انتفاعی توسعه اقتصادی اتاق فکر خواهد بود تسهیل مشارکت ذینفعان و کمک به ایجاد مرحله به مرحله طرح است. که قبلا شناخته شده به عنوان ساعت شنی پروژه رسیدن به همان گروه کمک San Luis Obispo County مشابه با بازگشایی طرح است. این طرح در آماده سازی برای زمانی که فرماندار Newsom آسانسور منظور نه در مخالفت با آن.

اما همه ناظران موافقت با نگه داشتن برنامه ریزی در خط با دولت فدرال و سفارشات. پیتر آدم منطقه 4 سرپرست ادعا که منظور این است که باعث بیش از آسیب خوب.

“ما در روند خود القا افسردگی” آدم گفت. “من توصیه می کنم حداقل تفسیر فرماندار سفارش آزادانه به عنوان به عنوان امکان پذیر است و باز کردن اقتصاد ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طور کامل. اگر نه به سادگی نادیده گرفتن آن و او را به می آیند و اجرای آن به دلیل من فکر می کنم آن را از درجه اعتبار ساقط برای سروپا در میان چیزهای دیگر.”

او گفت: COVID-19 همه گیر است “بدتر از آنفلوانزای معمولی” از نظر تعداد مرگ و افرادی که بدون درآمد و یا در حال از دست دادن کسب و کار خود را در حال رفتن به رنج می برند بیشتر در دراز مدت اگر اقتصاد نمی بازگشایی به زودی. این احساسات است که یکی از محبوب به اشتراک گذاشته شده توسط جیب جناح راست معترضان در سراسر کشور که خواستار COVID-19 محدودیت برداشته شود.

“ما باید مسئولیت را به نسل های آینده به بازگشایی این چیز” آدم گفت. “بله در حال رفتن به مریض و مایه تاسف است. اما مردم در حال رفتن به بیمار در هر صورت ما نمی توانیم متوقف کردن آن است.”

چند تن از اعضای این مکان موافقت با آدم.

“ما نمی توانیم صبر کنید برای ذینفعان گروه مشاوره و تاخیر گذار ما به مرحله بعدی این بیماری همه گیر چهار تا شش هفته گفت:” کری Hayman در نظر عمومی. “داده ها را پشتیبانی نمی کند این…. ما لازم نیست صبر کنید یکی دیگر از چهار تا شش هفته به آرامی باز اقتصاد است. به عنوان UCSB اقتصادی هوا روشن ساخته هفته گذشته شهرستان ما است در فروپاشی اقتصادی و سایر مردم در حال گرفتن مراقبت های بهداشتی نیاز برای آنها غیر COVID-19 شرایط.

“هر روز ما در زندگی تحت اقامت در خانه نظم باعث می شود چیزهایی بدتر برای ما county, نه بهتر است.”

اعضای عمومی پرسید که چرا سانتا باربارا شهرستان است که حفظ اصل اقامت در خانه سفارش هنگامی که آن را به نظر می رسد همسایه سان لوئیس اوبیسپو و ونتورا شهرستان نیست. شهرستان مدیر عامل مونا Miyasato گفت که در حالی که به نظر می رسد که راه آن استان ها در واقع خود اعمال محدودیت های شدیدتر قبلا در این همه گیر و در حال حاضر, رقص برهنه کردن آن, اما آنها هنوز هم حفظ همان اقامت در خانه سفارش سانتا باربارا شرح زیر است. برای مثال در شهرستان ونتورا بسته سواحل آن با وجود آن به عنوان یک نیاز فرماندار سفارش شده است اما در حال حاضر بازگشایی آنها.

ناظران همچنین خطاب به مهم ترین موضوع برای باز کردن back up: بودجه است. هر چند کامل ضربه مالی است که هنوز معلوم نیست هفته گذشته 2nd District سرپرست گرگ هارت پیش بینی از دست دادن کل از حدود 37-40 میلیون دلار. شهرستان است واجد شرایط برای دریافت بودجه از دولت فدرال مراقبت در عمل به دلیل آن جمعیت زیر 500,000. و با وجود ساخت لیست بالا 15 شهرستان با بیشترین تعداد موارد و بالای 10 شهرستان با بیشترین تعداد بيماران ICU (به عنوان از آوریل 15), سانتا باربارا خواهد بود که تنها یک لیست است که دریافت نمی مراقبت در پول است.

بنابراین سرپرستان به اتفاق آرا رای دادند (از جمله تمایلی آدم) برای ارسال این نامه به فرماندار گاوین Newsom امروز درخواست برای پول نقد خود را به شش مرحله چارچوب برای بازگشایی اقتصاد امکان پذیر است. گام اول این است که کمترین مانع را به دلیل آن نیاز به یک افزایش قابل توجهی در تست ظرفیت آن تا کنون شده است دشوار است به آمده است.

بهداشت عمومی مدیر انجام Reynoso همچنین ارائه اولین شکست این شهرستان را مثبت موارد توسط قومیت. به منظور بازیابی اطلاعات بهداشت عمومی تا به حال به مصاحبه گذشته و حال COVID-19 بيمار و قادر به پیگیری همه آنها. او گفت که این گروه قادر به لمس پایه با 307 از 416 موارد — حدود 74 درصد است. کسانی که شامل 86 مورد از لامپوک ،

از 416 موارد 61 درصد هیسپانیک یا لاتین 31 درصد هستند و همه دیگران حساب دو درصد یا کمتر از جمعیت هستند بنابراین از نظر آماری ناچیز است. هنگامی که شما مقایسه آنها را به نمایندگی خود در شهرستان به طور کلی, لاتین جمعیت است که در مقایسه با نسبت جمعیتی در COVID-19 نفر و جمعیت سفید کمتر است.

Latinos را تا 48 درصد از جمعیت با وجود اینکه 61 درصد از این موارد است. سفید جمعیت حساب 43 درصد از جمعیت هر چند آنها تنها 31 درصد از کل موارد مثبت.

“من زده توسط این واقعیت است که آنها نشان می دهد ساختاری سهام مسائل” سرپرست هارت گفت. “در طول تاریخ جوامع ما از رنگ و جوامع مهاجر نداشته عادلانه دسترسی به مراقبت های پیشگیرانه فرهنگی پاسخگو اطلاعات سلامت و یا شغل است که اجازه می دهد آنها را به لحاظ اجتماعی فاصله و یا دسترسی به پرداخت را ترک کنند.”

زمانی که سرپرست جون هارتمن پرسید: چه چیز دیگری است که کمک به بی عدالتی و آنچه می تواند انجام شود به کاهش آنها-Reynoso گفت: تیم او در حال حاضر مشغول به کار بر روی آن است.

“مهاجر سلامت عمومی نیروی کار است که به درخواست همه این سوالات” انجام Reynonso گفت. او همچنین با اشاره به بهداشت عمومی وب سایت جدید است که تنها در به روز رسانی و اطلاعات در توییتی در اسپانیا در زمان واقعی و شهرستان همکاران در تفسیر به عنوان راه هایی برای اطمینان از شهرستان اسپانیایی زبان و لاتین در جوامع در حال دریافت مراقبت و منابع برای این بیماری همه گیر.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>