سانتا باربارا کارگزاران ساخت یک چلپ چلوپ با Facebook گروه “حمایت از سانتا باربارا Biz آنلاین”

با تقریبا 5,000 اعضای facebook گروه “حمایت از سانتا باربارا Biz آنلاین” یکی از فعال ترین پشتیبانی شبکه در شهر ارائه اطلاعات در مورد کسب و کارهای محلی شده اند که سخت ترین ضربه اثرات stay-at-home سفارشات. ایجاد شده توسط جو پارکر گرت McCaw و Avi بکر از سانتا باربارا در برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص این هفته این گروه اضافه شده زوم مصاحبه در حال حاضر به تعامل با جامعه پلت فرم. ما نشسته – از راه دور – با جو پارکر به شنیدن کمی بیشتر در مورد الهام بخش در پشت تلاش های خود را.

س) قبل از شما به ما بگویید که در مورد فعالیت های خود را مرتبط با این بیماری همه گیر به ما در برخی از زمینه خود و تیم خود را.

یک) من یک سانتا باربارا بومی است. من با حضور SBHS و UCSB قبل از تبدیل شدن به یک مسکن در سال 2001. من تشکیل سانتا باربارا در سال 2007 با گرت McCaw. ما به جدید ترین عضو, Avi, بکر, به این تیم پیوست در اواخر سال 2018 پس از فارغ التحصیلی از UCSB; هر سه ما Gauchos. فلسفه ما این است که همه در مورد خدمات به مشتریان ما و افزودن ارزش به معاملات املاک و مستغلات. ما این کار را با در دسترس بودن گوش دادن استراتژیسازی اشتراک دانش بازار و استفاده از شبکه های داخلی ما هستند. در فروش ملی کنوانسیون ما حضور داشتند در اوایل سال جاری در نشویل, تنسی, ما مفتخر به 10 سال Legends برای بودن در بالای 1% در کشور برای 10 سال در یک ردیف در برکشایر هاتاوی HomeServices کالیفرنیا خواص شبکه.

س) چگونه ایده تخم خود را برای facebook, گروه حمایت از سانتا باربارا Biz آنلاین?

یک) من در تلفن با فرمت های Avi حدود یک ماه پیش درست زمانی که اقامت در خانه سفارش آغاز شد. ما طوفان مغزی در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کمک به. Avi به تازگی سازمان یافته یک فیلم مستند غربالگری برای جمع آوری پول برای Surfrider. در آن روح ایده برای گروه به من رسید. من نشستم در کامپیوتر من باز facebook و راه اندازی این گروه است. Avi و من فیلم برداری یک معرفی تصویری و سپس همه ما شروع به کار بر روی در حال رشد آن

س) شده است وجود دارد هر چیزی تعجب آور است که شما متوجه شده ام پس شما شروع به ؟ ؟ ؟

یک) رفاقت از این گروه واقعا قوی و سطح حمایت شده است و الهام بخش. این است که پر کردن شکاف سمت چپ توسط اجتماعی فاصله نظم و اجازه می دهد ما را به گرد هم می آیند در یک موضعی راه آنلاین.

س) آیا شما یک داستان مورد علاقه در مورد چگونه مردم گرد هم آمده اند برای کمک به هر یک از دیگر ؟

یک) بسیاری وجود دارد اما چیزهایی که من دوست دارم برای دیدن بسیاری از آنها چگونه کسب و کار تطبیق و ماندن در این مبارزه است. رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و ارائه دهندگان خدمات باید همه دوباره راه آنها انجام کسب و کار. سیستم عامل مثل این facebook گروه هستند یک راه عالی برای آزمایش در حالی که گرفتن پیام خود را. مردم در حال کار سخت و بسیار کمتر از آن است که الهام بخش!

س) چه چیزی به شما امید مردم به یاد داشته باشید زمانی که آنها به عقب نگاه در این زمان ؟

یک) من امیدوارم که ما می توانیم به عقب نگاه در این زمان و فکر می کنم که به عنوان سخت به عنوان آن بود در آن ما را قادر به گرفتن یک مسیر جدید به سمت آگاهی بیشتر از آنچه که واقعا در زندگی مهم است. من آن را به عنوان یک کاتالیزور برای فرصت های جدید به ظهور که در تراز وسط قرار دارد با این آگاهی بیشتر. این بار هیجان انگیز!

س) هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟

یک) اجازه می دهد تا همچنان به رشد جامعه در حمایت از سانتا باربارا Biz آنلاین به طوری که ما می تواند ما حمایت کسب و کارهای محلی. همه ما نیاز به هر یک از دیگر در حال حاضر اجازه می دهد تا رویکرد هر روز با سرویس به طرز فکر دیگران. من سپاسگزار به بخشی از این جامعه است. آن است که قابل توجه است.

رسیدن به سانتا باربارا در 805-886-5735 یا [email protected] بازدید facebook, گروه حمایت از سانتا باربارا Biz آنلاین.

REALTORS®: به اشتراک گذاری صنعت اطلاعات “املاک و مستغلات حرکت شبیه چمچه زنی.” ایمیل [email protected] برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>