سانتا باربارا جنگ گانگسترها با برنامه های نوآورانه

سانتا باربارا دیده می شود سنبله اخیر در جنایات به عنوان یک ناخواسته عوارض اقامت-در-صفحه اصلی سفارش بیشتر مربوط به جوانان باندهای داخلی و خشونت است. شهرستان و رهبران جامعه روز دوشنبه اعلام کرد که آنها snuffing به چشم انداز مثبت از طریق چندین پیشگام تلاش.

“حتی قبل از همه گیر ما تا به حال شاهد افزایش خشونت های خیابانی گفت:” شهردار کتی Murillo. “اما وضعیت بدتر شده توسط ما از دست دادن ساختار مدرسه خود برنامه که مجبور به ماندن در خانه با خانواده های خود که تحت فشار مالی و محدود بودن در فرصت های تفریحی.”


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


راه حل گفت: Murillo است یک برنامه جدید به نام جوانان پاسخ که هدف آن به ساختار و هدف به جوانان سنین 11 تا 19. شرکت کنندگان می توانند درآمد جامعه خدمات ساعت و کارت هدیه حق الزحمه توسط مشغول به کار در مواد غذایی بسته بندی و توزیع در همکاری با Foodbank سانتا باربارا کانتی و فروشگاه های مواد غذایی است که مازاد مواد غذایی است.

“بزرگسالان کمک رسانی داوطلبان استخدام جوانان در خطر به این برنامه به ارمغان می آورد که آنها مهارت های جدید می آموزد و آنها را نظم می دهد و آنها را احساس هدف در طول این زمان دشوار” Murillo گفت: این برنامه که با راه اندازی هفته آینده.

او پیوست Saul Serrano سواحل جنوبی نیروی کار در جوانان ایمنی هماهنگ کننده. Serrano اضافه شده به Murillo لیست راه همه گیر منفی اثرات جوانان است. او گفت که آنها در حال تجربه مجازی “خستگی” به عنوان یک نتیجه از مدرسه آنلاین و در حال منتشر شد به پدر و مادر خود را به جای زندانی جنایات در خیابان برای جلوگیری از ازدحام در زندان ها.

Councilmember Alejandra Gutierrez که نشان دهنده منطقه 1 در Eastside و Councilmember اسکار گوتیرز که نشان دهنده منطقه 3 در Westside همچنین اعلام کرد یک ابتکار جدید است. Eastside و Westside اعضای باند تا به حال یک رقابت که در اببس و جریان.

عکس: Daniel Dreifussسانتا باربارا رئیس پلیس لری Lunhow

“من خوشحال تا اعلام کند که Councilmember اسکار گوتیرز و من در حال پیوستن به یکدیگر برای ساخت یک پل بین Eastside و Westside” Alejandra گفت. “ما در حال معرفی یک جامعه پل برنامه است.”

برنامه های خود را متمرکز بر کاهش باند خشونت با استفاده از سازمان های غیر انتفاعی مشارکت و پژوهش های مبتنی بر شواهد. این همچنین به معنای برجسته کردن سهم که Eastside و Westside لاتین ساکنان ساخته شده اند در جوامع خود. جزئیات هنوز هم در آثار, اما, Alejandra گفت: این امر می تواند اجرا شود در زمان “the new normal” پس از همه گیر فروکش.

لری Luhnow, Santa Barbara, رئیس پلیس به آمار جرم و جنایت خوشه در سانتا باربارا. او در مقایسه با داده ها از این زمان در سال گذشته به حال و از این گفته بود 200 درصد افزایش در باند جرایم مرتبط — سه گزارش در سال گذشته نسبت به قبل از این سال است. او همچنین گزارش داد افزایش 20 درصد در سرقت — از 10 تا 12 — و 11 درصد افزایش در تشدید حملات: 28 گزارش به 31.

“شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت پس از اقامت در خانه در دستور قرار داده بودند در محل” Luhnow گفت. “این است که قطعا یک زمان است که افرادی که طعمه در جامعه نمی تواند یک پاس رایگان.”

بی خانمانی آمد تا در این کنفرانس بیش از حد. لورا Dubbels این شهرستان در مسکن و خدمات انسانی مدیر ذکر شده انتقال COVID-19 بین افراد بی خانمان به عنوان یکی دیگر از عمومی به موضوع ایمنی در این شهر له. در علاوه بر این به هشت MarBorg porta-potties نصب شده در سراسر مرکز شهر برای بی خانمان و 68 اتاق متل آنها نیز در حال نورد از مواد غذایی جدید برنامه.

“جدید, خلاق, برنامه آغاز این هفته برای اولین بار از نوع خود” Dubbels گفت. “آن را هماهنگ با SBACT و آن را به نام مواد غذایی جامعه مشترک است. آنها در حال سرمایه گذاری در محلی رستوران ها سرآشپزها که از کار و تامین کنندگان مواد غذایی به تهیه و توزیع غذا به ما unsheltered جمعیت است.”

او گفت: آنها را در خدمت وعده های غذایی 250 دو بار در هفته به مدت هشت هفته. او آن را به نام “برد” برای هر دو کسب و کارهای محلی و جمعیت بی خانمان.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>