سانتا آنیتا مسابقه برگشت در مسیر با سخت اقدامات ایمنی

سانتا آنیتا را بسیار متفاوت نگاه جمعه هنگامی که آن رزومه مسابقه پس از 54 روز غیبت ناشی از کوروناویروس.

سانتا آنیتا تعطیل توسط L. A. شهرستان در بخش بهداشت و درمان در مارس 27 و دریافت OK روز چهارشنبه به ادامه مسابقه تا زمانی که پروتکل های دقیق به دنبال دارد.

سواران مشتاق در مورد بازگشت با نژادها را از طریق آخر هفته طراحی قوی زمینه اما طرفداران اجازه خواهد داشت و اقدامات احتیاطی متفاوت خواهد بود.

برخی از مهم ترین پروتکل ها عبارتند از:

▮ وجود دارد یک ناحیه محدود است که خانه سوارکاران valets و ضروری پرسنل. آنها زندگی می کنند وجود دارد از زمان آنها را بررسی کنید در جمعه تا زمانی که آنها را ترک کنید و برای آخر هفته. آنها باید به تصویب سلامت غربالگری از جمله چک دما بر چک در.

▮ همه مربیان و کارکنان ضروری مسابقه پرسنل باید از پوشیدن پارچه های صورت پوشش خود بینی و دهان و عمل اجتماعی فاصله در حالی که در سانتا آنیتا.

▮ همه مربیان و کارکنان ضروری مسابقه پرسنل باید پوشیدن نژاد-بعد بند در حالی که در محل معنابخش آنها گذشت روزانه سلامت غربالگری.

▮ دامادی با مناسب مسابقه روز مچبند را از اسب به دریافت انبار. مسابقه روز دامادی خواهد شد که همراه با یک اسب باید توقف پایدار دروازه قبل از آوردن بیش اسب خود را برای دریافت یک مسابقه-بعد بند است.

▮ مربیان باید زین اسب خود را در دریافت انبار و اجازه داده نخواهد شد در راه رفتن حلقه. آنها اختصاص داده خواهد شد مناطق خاص در جایگاه به تماشای مسابقه بسته به اسب خود را به شماره.

▮ دامادی را اسب خود را به پیاده روی حلقه و سوارکاران داده خواهد شد و یک پا توسط یک محدود نوکر فقط بعد از اسب می رسند در پیاده روی حلقه.

▮ برنده اسب نمی خواهد وارد دایره برنده خواهد شد اما به جای توقف در خط پایان قبل از خروج از مسیر به صورت یک “برنده دایره عکس” با برنده شدن اسب و سوارکار اسب دوانی شدن.

البته PETA خوشحال است که سانتا آنیتا بازگشته است در کسب و کار.

“در حال حاضر که قمار بوده و اولویت بندی بیش بهداشت مرگ و میر — برای اسب ها و انسان ها — باید ظهور” کتی گیلرمو, PETA, معاون ارشد رئیس جمهور در بیانیه ای گفت.

“اسب مرده در طول آموزش در سانتا آنیتا پارک حتی پس از لس آنجلس وزارت بهداشت تا به حال به حالت تعلیق در مسابقه. اگر یکی دیگر از تجربه است کشته مسابقه باید به پایان رسید برای اسب, بهداشت و درمان بدون در نظر گرفتن COVID-19.”

نود و هفت اسب وارد شد برای روز جمعه نه مسابقه برنامه شنبه کارت دارای یک میانگین اندازه حوزه 9.9 اسب در هر مسابقه در 10 مسابقه کارت. روز یکشنبه 99 اسب وارد شد دوشنبه 10-مسابقه برنامه است که شامل اولین نوزاد نژاد از ملاقات کند. شش 2 ساله fillies وارد شد برای دومین مسابقه خواهد رفت 4 1/2 furlongs.

بهار بخشی از سانتا آنیتا دیدار را شامل چهار کلاس من نژادها — 300.000 دلار کفاش مایل و $300,000 Gamely سهام در 25 مه و $400,000 سانتا آنیتا دربی و $300,000 جام طلا در سانتا آنیتا در ژوئن 6.

ژوئن 6 کارت شامل پنج دیگر مخاطرات از جمله $200,000 درجه دوم سانتا آنیتا اوکس برای fillies با کنتاکی اوکس آرمان. کنتاکی اوکس شد موکول خواهد شد و در حال حاضر اجرا می شود هفت. 4.

سانتا آنیتا دربی است که انتظار می رود عبارتند از یک مسابقه برگشت بین دو مانكن در سن فلیپ سهام معتبر و افتخار A. P.

“ما در حال بازگشت به جایی که ما قبل از سن فلیپ مربی جان Shirreffs گفت: سانتا آنیتا تبلیغاتی اشاره به این واقعیت افتخار A. P. نشده بود شتافت پس Oct. 13 قبل از اجرای قوی دوم در سن فلیپ در مارس 7. “او به نظر می رسد واقعا خوب است و از او آموزش شده است بسیار خوب است.

“معتبر رفت به سرب (در سن فلیپ) و دیکته سرعت تقریبا تمام راه را. پس ما نبودند مسابقه اینجا من به نوعی حمایت کردن افتخار A. P. a bit و کار نمی کند او بیش از حد سخت است اما در حال حاضر او آموزش قوی و من فکر می کنم او برای آمدن به سانتا آنیتا دربی واقعا خوب است.”

افتخار A. P. کار کرده 7 furlongs صبح روز پنجشنبه در 1:26.40 در سانتا آنیتا.

“او رفت و به خوبی و چهار نعل از قوی” Shirreffs گفت. “مایک (سوارکار اسب دوانی شدن مایک اسمیت) بسیار خوشحال بود با او.”

خصوصی clocker و bloodstock عامل گری جوان گفت: سانتا آنیتا تبلیغات: “سانتا آنیتا دربی است برای رفتن به یک مسابقه خوب. معتبر و افتخار A. P. شبیه اصلی دو در آنچه در حال شکل گیری به عنوان یک زمینه است. اگر معتبر است منجر شود که قطعا او را به لبه.”

پرسید که او ترجیح می نادال یا شارلاتان جوان گفت: “در این مرحله من ترجیح می دهم نادال بیش از شارلاتان با اندکی حاشیه.”

دنبال هنر ویلسون در توییتر @Sham73

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im