سن خوزه نهر پل در 101 به بازسازی

بزرگراه 101 بین پترسون و فرویو خیابان به آن اجرا می شود از طریق Goleta نشسته است در بالای سن خوزه نهر پل است که ساخته شده از یک دانه بتن که یافت شده است که مستعد ابتلا به انبساط و انقباض. Caltrans است که نقشه برداری از یک پروژه به جای پل که هزینه خواهد شد در مورد $20 میلیون و 280 روز برای تکمیل ساخت و ساز بیش از دو فصل است. محیط زیست دیدگاهها برای: این پروژه ها با توجه به Caltrans در ژوئن 27 (50 هیگورا سنت, San Luis Obispo 93401, قابل توجه: Sr. پاکت. Plnr. Ign; همچنین [email protected] یا [805] 542-4603).

این پل بیش از سن خوزه نهر ساخته شده بود در سال 1946 و گسترده تر در سال 1989 به سه خطوط. یک خط را در هر دو جهت به عنوان پیشرفت کار اما دو باز خواهد ماند. بتن موانع را خط پيشگيري و ترافیک بزرگراه سرعت پایین خواهد رفت از 65mph به 55mph. یک دهانه پل شبیه به یک موجود زیر شش خط سواره رو ارجح است طراحی آن را به عنوان باقی می ماند در بالای سیل سطح و اجتناب از قرار دادن یک حمایت در سن خوزه نهر خود را. زهکشی و guardrail کار بخشی از پروژه و همچنین جابجایی نشانه repaving جاده پاکسازی پوشش گیاهی و از بین بردن درختان. رمپ در پترسون باز باقی خواهد ماند اگر چه خطوط خواهد بود وفراهم. است که کار را نزدیک رمپ برای 12 ساعت در یک زمان است و به جای در شب زمانی که امکان پذیر است.

باید محیط زیست اسناد سمت راست از راه اکتساب و طراحی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده ساخت و ساز آغاز می شود در ماه ژوئن 2022 به اتمام دسامبر 2024. زیست محیطی سند را می توان در اینجا یافت و Caltrans’ پروژه صفحه است که در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>