سمرقند کارمند در محل کار پس از COVID-19

سمرقند صفحه اصلی بازنشستگی dodged تاج به شکل گلوله پس از یک کارمند با علائم تشخیص داده شد مثبت برای COVID-19. دوازده روز پیش در تاسیسات اعلام شده بر روی وب سایت خود را که یک کارگر در آن حافظه-بخش مراقبتهای خانه فرستاده شد پس از علائم. خوشبختانه کسی تا به حال مشغول به کار در یک محل اقامت خصوصی در پردیس ارائه مراقبت های شخصی به یک واحد ساکن — بدون دیگران در تاسیسات که در خانه های 375 سالمندان افراد دارای علائم عمومی سلامت مدیر ون فراموش-Reynoso روز چهارشنبه گفت:.

کارگر در خانه مانده و در انزوا و گفت: فراموش-Reynoso پس از, نشانه های ظاهر شده در مارس 27. به عنوان یک فرد در یک ردیف 1 اشغال یعنی اشتغال در یک جمع مراقبت از محیط COVID-19 آزمون انجام شد. او در تماس بودند تحت نظارت و اعضای خانواده او تا به حال هیچ علائم قابل توجهی. همانطور که در بهداشت عمومی دستورالعمل های بدون تب به مدت سه روز پس از علائم فروکش کارمند بازگشت به کار را در 8 آوریل.

برای عفونت-کنترل دلایل اعضای خانواده خواسته شد برای جلوگیری از بازدید از سمرقند اما چند نام مستقل خود را برای ابراز نگرانی شدید خود را برای بستگان سالمند: تماس گیرنده که نخواست نامش فاش شود به حفاظت از اعضای خانواده خود بودند با شنیدن چیزی در مورد وضعیت بهداشت و درمان در داخل این تاسیسات بیش از یک نفر گفت. چرا هیچ آزمایش دیگری که انجام می شود ؟ آنها اعتراض کردند.

هر چند سمرقند بوده است County بهداشت عمومی در کنترل عفونت مقامات بهداشت عمومی نیست اطلاع رسانی در این مورد در جمع امکانات زندگی. اما سمرقند, مدیر اجرایی, لوری, کوچک, افشا مورد, در بیانیه ای که در تاسیسات وب سایت در آوریل 3. کوچک به او اطمینان خوانندگان که هیچ ساکنان به نمایش گذاشته علائم. دو روز بعد در روز یکشنبه 5 آوریل بهداشت عمومی اعلام کرد که مراقبت های بهداشتی و امکانات باید انجام علامت و متوسط چک های کارکنان “برای جلوگیری از کارگران با بیماری است که می تواند COVID-19 از تماس با افراد آسیب پذیر در مراقبت های بهداشتی و مراقبت در منزل تنظیمات.”

سپس توسط خبرنگاران در حال حاضر شروع به سر با مقامات بهداشت عمومی در فقدان جزئیات در coronavirus به روز رسانی و در شهرستان آمادگی در کل. سلامت مقامات نگران بودند در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی به عنوان COVID در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک جامعه منتقل می شود بیماری است. در ماه مارس, اما, بهداشت عمومی توصیف کرده بود موارد در میان کارگران در دیگر جمع مراقبت تنظیم: زندان شهرستان. توسط هفته از آوریل 6, مقامات بهداشت موافقت دولت اگر مراقبت های بهداشتی کارگران در میان کروناویروس جدید, موارد, اما هنوز هم فاش نمی کند سمرقند کارمند.

تمدید-مراقبت مرکز پرستاری در سمرقند نگه می دارد تا به 63 نفر و آن آلزایمر ساکنان را تشکیل می دهند بخشی از این تسهیلات است. سمرقند بود و گرفتن تعدادی از مراحل کوچک نوشت: به آموزش کارکنان دوباره در شناخت COVID-19 علائم استفاده از تجهیزات حفاظتی و اجرای بیشتر ضد عفونی و تمیز کردن. روزانه پرسشنامه سلامت و دما بررسی شد اجرا برای کارمندان و بازدید کنندگان و پیمانکاران است. ساکنان خواسته شد برای محدود کردن مهمانان به طور داوطلبانه از جمله اعضای خانواده هر چند مدیر بازاریابی سفت Eilts گفت: یک استثنا ساخته شده بود برای پایان زندگی بیماران است.

Eilts اضافه شده است که بیشتر اقدامات احتیاطی گرفته شده در اطراف مواد غذایی: وعده های غذایی آورده بودند به ساکن آپارتمان ناهار خوری کارکنان بدون پرداخت هزینه به عنوان ناهار خوری عوام بسته شده بود. ساکنان که نیاز به کمک با وعده های غذایی که کمک کرد با وعده های غذا مبهوت به عنوان لازم است. تغییرات دیگر در تاسیسات شامل انقطاع مسکونی فعالیت هیچ گروه های بزرگتر از 10 و درخواست برای, فیزیکی, فاصله, اما بیشتر ارائه خواهم کلاس های تناسب اندام در خانه television channel.

بهداشت عمومی انجام Reynoso گفت: آژانس در ارتباط با سمرقند روزانه و ادامه خواهد داد برای نظارت بر این حادثه از طریق, مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>